فابیو کاپلو ‘بی احترامی’ به صورت اهداف کوچکتر برای زنان می گوید چلسی بث انگلستان

بث انگلستان اخراج فابیو کاپلو تماس برای اهداف و رزین ساخته می شود کوچکتر در بازی به عنوان “یک بار زباله”.

25 ساله چلسی, مهاجم, است که دومین گلزن در WSL گفت: “سطح پاسداران در این لیگ بالا است برخی از آنها کشیده فوق العاده موجب صرفه جویی در. من فکر می کنم آن را بی احترامی به آنها و آنچه را که آنها می تواند رسیدن به و استعدادهای خود را.

“بدیهی است که ما خود بازیکنان می خواهید برای دریافت بهتر است فقط به عنوان دروازه بان انجام دهد. بنابراین اگر آنها می تواند رسیدن اضافی که حیاط یا که بالا گوشه صرفه جویی, پس از آن من فکر می کنم آنها باید به عنوان آنها هستند. من فکر نمی کنم آنها باید کوچکتر ساخته شده به هر دلیلی.

“این را ما کمتر از آنها [مردان] و ما تلاش کردیم که خیلی سخت به مبارزه به عنوان مساوی می کنیم, بنابراین کاهش این هدف باعث می شود ما حتی بیشتر پایین تر از آنها است. این بار از زباله است.”

سابق مدیر انگلستان مردان تیم زیر آتش این هفته برای نظرات او ساخته شده در بین المللی جوایز ورزشی در روز دوشنبه هنگامی که او گفت که او فکر “هدف این است که بیش از حد بزرگ برای زنان و زمین بیش از حد گسترده است.”

او با تندی در شب توسط جیل الیس, جام جهانی برنده مربی سابق ایالات متحده و نظر او را به خود جلب انتقاد گسترده در سراسر بازی زنان.

اسکاتلند بین المللی ارین Cuthbert تکرار انگلستان دیدگاه و گفت: “پس از آن چه بعدی ؟ کوچکتر توپ ؟ کوچکتر رزین? کوچکتر 18-حیاط جعبه است ؟

“این باعث می شود بازی متفاوت است و ما می خواهیم آن را به عنوان برابر و عادلانه به عنوان امکان پذیر است. کیفیت دروازه بانی مربیگری موجود در بازی در حال افزایش است. ما هستند در پشت مردان را بازی اما این بدان معنا نیست که ما تغییر همه چیز است.”
فابیو کاپلو صحبت می کند در طول Laureus جوایز ورزشی


اعتبار: گتی ایماژ

این دو بازیکنان چلسی در صحبت شد جلوتر از بالا خود را-از-روی-میز برخورد با منچستر سیتی در این آخر هفته.

شهرستان موفق به کسب 11 متوالی صفحه اصلی مسابقات باشگاه رکورد و از دست داده است پس از این دو طرف ملاقات در Kingsmeadow در ماه دسامبر.

اما شهر که یک نقطه روشن از چلسی در حال تطبیق با زندگی در زیر یک سر مربی جدید با آلن مهن آماده شدن برای فقط خود بازی سوم در شارژ پس از خروج از نیک کوشینگ که در سمت چپ این ماه برای پیوستن به New York City FC به عنوان یک دستیار.

اما انگلستان انتظار ندارد تغییر مدیریت به تاثیر اجرای بیش از حد بر روی زمین است. “من فکر می کنم شهر رو پایه های خود را تنظیم من فکر نمی کنم نیک ترک می کند تاثیر عظیم در راه آنها بازی,” او گفت:.

“این تیم هنوز هم همان است و من حدس می زنم آن بستگی به انتخاب و اینکه آیا او تصمیم می گیرد به آن را تغییر دهید. راه شهر بازی کرده اند این کار برای آنها بوده است تمیز نگه داشتن ورق و قرار دادن در اجرای خوب, بنابراین من انتظار نداریم که برای دیدن بسیار از تغییر از آنها. البته آنها ممکن است تغییر تجزیه و تحلیل خود را به ببینید که در آن آنها می توانند به ما صدمه دیده بیشتر, درست مثل ما در حال انجام با آنها.”

چلسی قبلی سفر به منچستر به تعویق افتاد این ماه با توجه به شرایط آب و هوایی. این به این معنی است که چلسی یک بازی در دست, اما, Cuthbert اذعان کرد: “این زدم ما کمی این واقعیت است که ما هنوز در بالای جدول. ما در یک تعقیب و موقعیت است که ما نمی توانیم هر چیزی در مورد اما ما می خواهیم به بالا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de