ماسک صورت در مغازه ها: قوانین اجباری پوشش جریمه و کسی که معاف از پوشیدن یک

از جولای 24, ماسک صورت اجباری در مغازه ها و سوپر مارکت ها و همچنین بانک ها و ایجاد جوامع takeaways و مغازه های ساندویچ دولت اعلام کرده اند.

بازدید از ادارات پست مراکز خرید و عبور از طریق حمل و نقل مراکز نیز نیاز مردم به پوشیدن چهره و پوشش از جمله در ایستگاه های قطار و فرودگاه ها. هر کسی که نتواند به پایبندی به قوانین جدید مواجه خواهد شد £100 خوب است.

بهداشت و مراقبت از وزیر مت Hancock گفت: “همانطور که ما حرکت به مرحله بعدی تسهیلات برای مردم حیاتی است ما همچنان به فروشگاه با خیال راحت به طوری که ما می توانیم بسیاری از ما فوق العاده صنعت خرده فروشی در این تابستان.

“هر کس باید نقش خود را در مبارزه با این ویروس را با پیروی از این راهنمایی های جدید. من همچنین می خواهم برای تشکر از انگلیسی عمومی برای همه فداکاری آنها در حال ساخت برای کمک به نگه داشتن این کشور امن است.”

قوانین جدید به اجرا گذاشته خواهد شد توسط پلیس, نیست, فروشگاه, کارگران که باید به جای “باید تشویق انطباق”, مقامات گفت. آنها افزودند: “ما تعامل, توضیح, تشویق و در نهایت اجرا به عنوان آخرین چاره”.

کودکان زیر 11 سال و کسانی که با “برخی معلولیت” معاف خواهد بود.

مطالعات علمی نشان داده اند که با پوشیدن صورت پوشش بر روی دهان و بینی ممکن است به کاهش خطر ابتلا به یک فرد آلوده انتقال ویروس به شخص دیگری.

دولت به توصیه های عمومی به سایش پوشش صورت محصور در فضاهای عمومی مانند مغازه ها که در آن آنها خواهد بود و با مردم آنها را معمولا ملاقات پس ممکن است 11. سیاست جدید نشانه اتمام یک مورد به نوبه خود در پوشش صورت است که ماه گرفته شده.

در 14 ژوئیه تلگراف آموخته است که پوشش صورت به زودی می تواند توصیه می شود در تمام اماکن عمومی از جمله ادارات و محل های کار است.

ادامه مطلب: بهترین ماسک صورت برای خرید

هنگامی که ماسک صورت اجباری در فروشگاه است ؟

سیاست را به بازی می آید در جولای 24, اگر چه اروپا اعلام قبلا در این ماه برای اعتراض زمان برای آماده سازی با توجه به محیط کار, جورج Eustice.

آقای Hancock گفت: “میزان مرگ و میر از فروش و خرده فروشی دستیاران 75% بالاتر در میان مردان و 60 درصد بالاتر در میان زنان نسبت به جمعیت عمومی است.”

وی افزود: “همچنین شواهدی وجود دارد که پوشش صورت افزایش اعتماد به نفس در مردم به مغازه.”

کارکنان خود را مجبور به پوشیدن ماسک.

بیشتر بخوانید: چگونه به یک ماسک صورت در خانه

من خواهد بود جریمه برای پوشیدن یکی پس از جولای 24?

کسانی که پایبند به قوانین به صورت جریمه نقدی تا 100 پوند. از آن خواهد شد کاهش می یابد به £50 در صورت پرداخت در عرض 14 روز. اجباری ماسک پوشیدن اجرا خواهد شد توسط پلیس, با توجه به, دولت به جای صاحبان فروشگاه ها و کارکنان خود را که می توانید با پلیس تماس بگیرید و یا رد فرد ورود.

جایی که ماسک اجباری ؟

در حالی که ماسک های صورت در حال حاضر ساخته شده اجباری در حمل و نقل عمومی آنها مورد نیاز خواهد بود از تاریخ 24 ژوئیه در:

 • سوپر مارکت ها

 • مغازه ها و مراکز خرید
 • بانک ها و ایجاد جوامع
 • حمل و نقل مراکز از جمله ایستگاه های قطار و پایانه های فرودگاه ها و بنادر و اتوبوس و مربی و یا ایستگاه های پایانه
 • دفاتر پست
 • ساندویچ فروشگاه
 • Takeaways
 • سالن زیبایی

نمی مورد نیاز:

 • رستوران ها و بارها با خدمات جدول
 • آرایشگری و درمان در سالن مگر اینکه مشخص شده توسط محل
 • ورزشگاه ها و مراکز اوقات فراغت
 • سینما سالن های کنسرت و تئاتر
 • موزه ها
 • میراث
 • دندانپزشکان
 • بینایی سنج ها
 • اگر شما معاف از پوشیدن یک ماسک (بیشتر در مورد این زیر)

دولت دستورالعمل بگو: شما همچنین باید از پوشیدن چهره و پوشش در دیگر محصور فضاهای عمومی که در آن اجتماعی فاصله امکان پذیر نمی باشد و که در آن شما را به تماس با مردم شما به طور معمول در دیدار با’.

خرید مواد غذایی از ضد و سپس با در نظر گرفتن یک ماسک برای نشستن و غذا خوردن ممنوع خواهد شد. Takeaways با صندلی داخل محسوب می شود به عنوان مغازه ها که در آن ماسک را تبدیل به اجباری.

یک منبع دولتی گفت: تنها محل با خدمات جدول نمی خواهد نیاز به ماسک اضافه کرد که به مشتریان اجازه داده نمی شود به در خرید یک ساندویچ در تا پس از آن نشستن.

“شما را مجبور به نشستن راست دور اگر شما می خواهید به غذا خوردن در. اگر شما می توانید نشستن در یک جدول شما نمی نیاز به پوشیدن یک ماسک” این منبع گفت.

آرایشگران و آرایشگاه درخواست مشتریان به پوشیدن ماسک – اما بسیاری از ورزشگاه به امید سازماندهی فضای خود را در اجتماعی فاصله تا مردم مجبور به در حالی که ورزش.

ادامه مطلب: آیا من مجبور به پوشیدن ماسک صورت در کار است ؟

که معاف از پوشیدن یک ماسک صورت?

با توجه به رسمی دولتی راهنمایی های زیر گروه ملزم به پوشیدن یک ماسک:

 • یک کودک زیر سن 11
 • یک کارمند اپراتور حمل و نقل زمانی که آنها در حال اقدام در این دوره از اشتغال آنها
 • یک پاسبان یا پلیس حمایت جامعه افسر بازیگری در این دوره از وظیفه خود را
 • واکنش در شرايط اضطراری عضو از کارکنان مانند یک امدادگر یا آتش افسر بازیگری در این دوره از وظیفه خود را
 • یک مقام رسمی مانند یک مرز نیروی مسئول و سرپرست در این دوره از وظایف خود
 • اگر شما در هیئت مدیره حمل و نقل عمومی باقی می ماند اما در وسیله نقلیه خود را مانند یک ماشین کشتی

دیگر مشروع معافیت ذکر شده عبارتند از کسانی که با معلولیت و یا فیزیکی و یا بیماری های روانی و هر کسی که به سفر با یک فرد ناشنوا که متکی بر لب خواندن برای برقراری ارتباط است.

استفاده کنندگان نیز مجاز به حذف آنها اگر لازم است برای جلوگیری از آسیب و یا آسیب دیدگی و همچنین به خوردن یا نوشیدن در صورت نیاز به دارو و یا اگر یک افسر پلیس و یا دیگر درخواست رسمی شما را به انجام.

مشتریان در مغازه ها نیز مجاز به حذف آنها را اگر آنها نیاز به شناسایی حاضر برای خرید الکل و دیگر محدودیت سنی محصولات.

بیشتر بخوانید: چگونه به پوشیدن یک ماسک صورت با

وجود دارد هر گونه استثنا به قاعده?

بله چند استثنا وجود دارد که دولت باید مشخص شده به عنوان ‘مناسب’ دلایل نه با پوشیدن ماسک. این شامل اگر شما در حال سفر با کسی که نیاز به لب خوانی اگر شما رنج می برند از ناراحتی شدید و زمانی که شما آن را بر روی رنج می برند و از کار افتادگی که در آن شما قادر به آن را قرار داده و یا شما نیاز به خوردن نوشیدنی یا دارو.

کسانی که رنج می برند از اوتیسم نیز مجبور به پوشیدن یک ماسک با همان اعمال به کسانی که یک اختلال است که می تواند تحت تاثیر قرار دادن در یک پوشش.

در حال ماسک هنوز هم مورد نیاز در قطار و اتوبوس ؟

هدایت جریان مورد نیاز ماسک به فرسوده در حمل و نقل عمومی در انگلستان پس از 15 ژوئن. اپراتورهای سفر می تواند امتناع از اجازه مسافران در هیئت مدیره اگر آنها پوشش چهره خود را – و کسانی که حاضر به پیروی از پروتکل جدید می تواند خوب است. استثنا درخواست برای کودکان بسیار جوان افراد معلول و کسانی که دارای مشکلات تنفسی است.

Uber تا به حال محدودیت در محل پس از 15 ژوئن با هر دو رانندگان و مسافران نیاز به پوشیدن یک ماسک در حالی که در خودرو.

مقاله منتشر شده توسط تونی بلر موسسه برای تغییر جهانی در 12 ژوئن گفت که شفاف صورت سپر از نوع مورد استفاده توسط پزشکان بیمارستان و پرستاران باید مورد استفاده توسط کارگران حمل و نقل معلمان و کارگران خرده.

آن را توصیه می کند که غشاء و فرآیندهای غشایی مانند ماسک صورت استفاده شود به کاهش خطر ابتلا به عفونت های اجتماعی که در آن فاصله امکان پذیر نیست.

در ژوئن 5, مت, Hancock, به وزیر بهداشت اعلام کرد که بیمارستان بازدید و از بیماران سرپایی که نیاز به پوشیدن پوشش صورت و تمام کارکنان بیمارستان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک های جراحی در انگلستان از ماه ژوئن 15.

او گفت: روزانه در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی گفت: “این را به کارکنان مشغول به کار در بیمارستان آن را اعمال می شود در همه زمان ها – و نه فقط زمانی که آنها در حال انجام کار صرفه جویی در زندگی در مقابل خط و آن اعمال خواهد شد در تمام مناطق به جز کسانی که در مناطق تعیین شده به عنوان Covid-امن محل کار.”

بیشتر بخوانید: از کجا می توانم خرید ماسک صورت?

آنچه در کشورهای دیگر انجام می دهند

تصمیم دولت به ارمغان می آورد انگلستان به خط با خیلی از این قاره که در آن صورت پوشش شده اند مورد نیاز در مغازه ها در آلمان و اسپانیا و ایتالیا و یونان برای هفته ها.

ماسک ها به طور معمول فرسوده در چین, کره جنوبی و کشورهای دیگر در شرق دور که در برخورد با قبلی coronaviruses در حافظه اخیر است. در ابتدای این شیوع بسیاری از بحث در غرب بود چگونه ماسک-با پوشیدن یک مسئله فرهنگی و شواهد علمی اندک بود.

مراکز کنترل بیماری ها در آمریکا که قبلا به دنبال بریتانیا رویکرد توصیه می شود آمریکایی ها پوشیدن “پارچه-پوشش صورت” زمانی که آنها را در ملاء عام. در اروپا از آلمان و اسپانیا هستند و همه از جمله ماسک صورت و انواع دیگر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در مستند استراتژی خروج.

با توجه به Trisha Greenhalgh استاد در مراقبت های بهداشتی اولیه در دانشگاه آکسفورد شواهد تا کنون متمرکز شده که آیا این ماسک می تواند به توقف پوشنده لباس از آلوده بودن که در واقع تحقق است که به تدریج سپیده که اگر همه ما می پوشند حتی ابتدایی ماسک های زیادی وجود خواهد داشت کمتر میکروب های شناور در اطراف در وهله اول. در اینجا چگونه کار می کند:

“این نیست که به ایده آل” پروفسور Greenhalgh می گوید. “اگر شما با پوشیدن یک ماسک برای محافظت از خودتان را از دیگران قطرات آن نیاز خواهد بود برای دیدار رسمی استاندارد. اما ما در حال صحبت کردن در مورد همه به عنوان شهروندان خوب پوشیدن آنها برای محافظت از افراد دیگر است.”

ادامه مطلب: بهترین ماسک های صورت را امتحان کنید

چه تعداد به عنوان یک چهره پوشش – و گزینه ها چه هستند ؟

از خانه ساخته شده و نسخه های دستکاری شده از هوور کیف و آستر (بله واقعا) به bandanas که تبدیل به حتی بیشتر نجیبانه شهرستان خریداران به کنار جاده ای راهزن به شهری چرخه ماسک محبوب Gwyneth Paltrow است که بقیه از ما شبیه یک ضعیف مجهز به قدرت رنجر. این سوال به طور طبیعی این است که چه نوع از ماسک صورت شما را مجبور به دست و چگونه شما می توانید پوشیدن شما بهتر است ؟

شایع ترین طراحی که هر کس clambered برای خرید از آمازون در روزهای اول مستند. موثر به یک نقطه حفاظت از پوشنده لباس در برابر قطرات بزرگ اگر چه نه خیلی با ذرات هوابرد با توجه به سست مناسب است. آنها نیز تنها برای یک دوره محدود از زمان به عنوان هنگامی که تبدیل شدن آنها به مرطوب از طریق یک فرد نفس است که می تواند اتفاق می افتد در عنوان کمی تا 15 دقیقه – تبدیل شدن آنها نفوذ پذیر.

این ماسک نیز نمی تواند دوباره مورد استفاده قرار گیرد و باید دور انداخته شوند پس از پوشیدن. که احتمالا خبر بد برای تمام کسانی که شما نقطه پوشیدن آنها در زیر چانه خود را به عنوان آنها پاسخ تلفن خود را/جرعه قهوه/رفتن برای یک حیله گر سیگار: پس از حذف از دهان آنها می تواند قرار داده می شود به عقب دوباره.

توجه به بیمه خدمات درمانی و مراقبت در منزل کارکنان: دستورالعمل های جاری دولت این ماسک می تواند به ارائه برخی از حفاظت اگر ایستاده بیش از یک متر از بیماران آلوده.

ادامه مطلب: بهترین bandannas روسری snoods و جایگزین پوشش

موثر ترین ماسک در گردش (اگر چه هنوز هم در انتقادی تامین کوتاه مدت). ماسک نام خود را از توانایی خود را به روی صفحه نمایش از 95 درصد از ذرات هوابرد. کارشناسان توصیه عمومی استفاده از این ماسک به عنوان آنها در نظر گرفته شده برای بهداشت و درمان کارگران در تماس نزدیک با کروناویروس بیماران و نیاز به اتصالات دقیق در اطراف صورت. این ماسک تنها به درستی موثر اگر فرسوده با PPE.

بالای محدوده به اصطلاح “شهری هوایی ماسک” طراحی و توسعه توسط شرکت سوئدی Airinum که پس از فروخته Gwyneth Paltrow کشف شد مدل سازی یک و در حال حاضر میفروخت برای صدها پوند در سایت های حراج آنلاین. فردریک کمپ های بنیانگذار شرکت سوئدی با نام تجاری لوکس می گوید: روزانه فروش پرورشی فراتر از 10 برابر آنچه طبیعی است.

بقیه از ما باید خود را با این نوع نئوپرن ضد آلودگی, ماسک صورت برای اولین بار مدل توسط Hannibal Lecter و بعد از آن گرفته overzealous دوچرخه سواران در یک رز-رنگی قبل از Covid سن زمانی که همه ما مجبور به نگرانی در مورد در حال مرگ بود اوایل از آلودگی هوا.

ماسک تست نشده باقی می ماند با توجه به کروناویروس و مجبور به رعایت استانداردهای مشابه تجهیزات پزشکی پس از بررسی فیلتر N95 درجه (یا معادل آن).

آنها همچنین نیاز به شستشو و یا خود را فیلتر تغییر به طور منظم بسته به طراحی.

یک مطالعه 2013 توسط بهداشت عمومی انگلستان (PHE) نگاه های مختلف مناسب از مواد خانگی برای فیلتر باکتریایی و ویروسی ذرات معلق در هوا استفاده می شود که به عنوان ماسک. کیسه جارو به نظر می رسید به خصوص خوب است; کمتر تنفس مواد مانند 100 درصد پنبه و کتان و ابریشم.

اما هیچ شواهدی وجود ندارد که ماسک شما نیاز به توان با هر تخصص خاص و یا مراقبت های موثر برای کنترل گسترش میکروب ها. استاد Trisha Greenhalgh ایجاد کرده است او ماسک خود را از یک پیاده روی bandana با یک تنکه پوش بوش خورده در داخل است که او در حال حاضر می پوشد که او خانه را ترک می کند. “ضد آب استریل و نازک آنها تنها چیزی که” او می گوید.

مشاوره از مریم گلی می تواند توصیه های عمومی پوشیدن چهره و پوشش به جای پزشکی ماسک به منظور جلوگیری از کمبود برای کارگران خط مقدم در بیمارستان ها و خانه های سالمندان.

یک مطالعه اخیر انجام شده در کره جنوبی یافت می شود که اگر شما Covid-19 و سرفه کسی از هشت اینچ دور با پوشیدن یک ماسک پنبه را کاهش می دهد مقدار ویروس شما انتقال به آن شخص 36 بار. در یک نشست خبری در ماه گذشته رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حتی ادعا روسری بودند و غالبا “بهتر” از ماسک. در واقع مراکز کنترل بیماری ارشاد متحده که روسری و bandanas (که به طور گسترده ای تلقی می شود به همین ترتیب موثر) باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان آخرین چاره هنگامی که ماسک در دسترس نیست.

در حال حاضر توصیه می شود برای استفاده عمومی توسط آمریکا, مقامات بهداشت و درمان bandanas نیز در ابتلا به در بریتانیا است.

جوآن Millburn آغاز شده جدید بیرمنگام مبتنی بر کسب و کار, Millie, ماسک, طراحی پنبه bandanas با الهام از 10-year-old daughter. جوآن که در زمان عادی یک لباس عروسی ساز می گوید او دریافت کرده است 100 سفارشات پس از راه اندازی. نگران کننده جمجمه الگوی است که تا کنون محبوب ترین هر چند او می گوید دیگر طرح های در دسترس هستند. “ماسک نمی خواهید برای متوقف کردن مردم از گرفتن این ویروس اما قطعا آنها کمک خواهد کرد که جلوگیری از گسترش آن” او می گوید.

که در آن یک بار شما را به یک عایق زیرزمین خود را به طور ناگهانی فروتن ساز ماسک گرد و غبار ایجاد کرده است مرتب کردن بر اساس سطح تقاضا که منجر به ساعت-صف های طولانی و حتی برای دسترسی به, B&Q سایت.

آنها ارائه یک جا تنگ است که دانشمندان می گویند ضروری است برای مسدود کردن ذرات هوابرد. به عنوان با دیگر موقت Covid ماسک های مردم گرفته اند به پاشش آنها را با درصد الکل اسپری به منظور جماهير بین آنها استفاده کنید. اما این کار را با مراقبت به عنوان مطالعات در چین پیشنهاد کرده اند این می تواند به کاهش فیلترینگ بهره وری.

فکر می کنم شما را در درک قوانین جدید ؟ آزمون خود را دانش سریع زیر:

شما چه فکر میکنید در مورد جدید ماسک صورت دستورالعمل? به ما بگویید در بخش نظرات زیر

در طی چه تنها می تواند به عنوان یک زمان فوق العاده ای برای جهان تلگراف می خواهد به خوانندگان این فرصت را به گرد هم می آیند به عنوان یک جامعه است. Join our Facebook Group.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net