Facebook در روز جمعه اعلام کرد این ممنوعیت ماسک صورت تبلیغات و تجارت لیست از سیستم عامل خود را. “ما به طور موقت به منع تبلیغات و تجارت, لیست, مانند کسانی که در بازار است که فروش پزشکی ماسک صورت” فن آوری های غول پیکر در بیانیه ای گفت.

مدیر مدیریت محصول غارت Leathern گفت: تغییرات شروع خواهد شد نورد در “روز جلوتر.”

“ما در حال نظارت بر COVID19 نزدیک خواهد شد و به روز رسانی های لازم برای سیاست های ما اگر می بینیم مردم در تلاش برای بهره برداری از این اضطراری برای بهداشت عمومی” او هنوز توییتی.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

فروش آنلاین آنتی ویروس محصولات باید سر به فلک کشید تا 817% در دو ماه گذشته, CBS News مصرف کننده تحقیقی خبرنگار آنا ورنر روز جمعه گزارش داد. لوازم پزشکی مانند ماسک صورت و دست عفونی فروخته شده در بالا نشانه های سیستم عامل از جمله Facebook بازار.

“لوازم کوتاه, قیمت هستند و ما در برابر مردم بهره برداری از این اضطراری برای بهداشت عمومی” آدم Mosseri رئیس Instagram است که متعلق به Facebook گفت: در یک توییت در روز جمعه.

چگونه coronavirus قیمت-درآوردن است صدمه زدن به مصرف کنندگان

Facebook ساخته شده است تعدادی از تغییرات در میان جهانی از شیوع کروناویروس. ماه گذشته در آن اعلام کرد ممنوعیت تبلیغات برای محصولات ادعای آنها می تواند به جلوگیری از coronavirus.

“ما در حال حاضر منع مردم از سلامت یا پزشکی ادعا می کند مربوط به کروناویروس در لیست محصول در تجارت سطوح از جمله کسانی که در لیست است که تضمین یک محصول جلوگیری خواهد شد کسی که از قرارداد آن را” شرکت در روز جمعه گفت. “ما همچنین یک کانال اختصاص داده شده برای دولت های محلی برای به اشتراک گذاشتن لیست آنها بر این باورند نقض قوانین محلی است.”

تغییر دیگر این است که با هشتگهای. هنگامی که کاربران از Facebook و یا Instagram بر روی هشتگ مربوط به COVID-19 pop-ups به صورت سازمان بهداشت جهانی (WHO) در CDC و محلی مقامات بهداشتی ارائه شده است.

“ما در حال تمرکز بر روی ساخت مطمئن شوید که هر کس می تواند دسترسی به معتبر و دقیق اطلاعات” Facebook موسس و مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت: در اوایل این هفته.

این شرکت گفت: همچنین مسدود کردن برنامه به طور بالقوه خطرناک و هشتگهای ترویج WHO و CDC در جستجوی دادن که نامحدود رایگان تبلیغات و حذف مطالب با ادعاهای دروغین و تئوری های توطئه مربوط به virus.

آیا ماسک های صورت واقعا محافظت در برابر coronavirus?

Facebook نیست تنها پلت فرم اقدام است. این هفته eBay اعلام کرد آن را به بلوک لیست جدید و حذف لیست های کنونی برای ماسک صورت دست عفونی و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب.

روز چهارشنبه سناتور Ed Markey نوشت, نامه ای سرگشاده به مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس, درخواست شفافیت در مراحل این شرکت با در نظر گرفتن به سرکوب قیمت سنگ آهن در بازار. این شرکت گفت که در حال کار در سراسر ساعت برای نظارت بر قیمت ها و اقدام در حساب است که نقض آن “قیمت عادلانه” سیاست.

“وجود دارد هیچ جایی برای قیمت سنگ آهن در بازار در آمازون” سخنگوی گفت: CBS News. “ما در حال نا امید که بد بازیگران در حال تلاش برای افزایش قیمت مصنوعی بر پایه نیاز محصولات در طول بهداشت جهانی بحران و, در خط با ما دیرینه سیاست به تازگی مسدود و یا حذف ده ها هزار نفر از ارائه می دهد.”

با وجود خونتان قیمت مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) می گوید: آن “را توصیه نمی کند که افرادی که به خوبی پوشیدن یک ماسک برای محافظت از خود از بیماری های تنفسی از جمله COVID-19.” آن را می گوید آنها استفاده می شود باید توسط افرادی که علائم نشان می COVID-19 توسط بهورزان و توسط افرادی که مراقبت از کسی که در تنظیمات.

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز وجود داشته است بیش از 101,000 تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus در سراسر جهان است. بیش از 57,000 مردم بهبود یافته اند و حداقل از 3400 نفر کشته شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de