Facebook لغو کنفرانس F8 بیش از coronavirus نگرانی

Facebook به لغو آن F8 کنفرانس توسعه به دلیل ترس از گسترش coronavirus.

این رویداد است که در رسانه های اجتماعی غول پیکر بزرگترین سال بود و با توجه به محل در سن خوزه در مارس 5 و 6. بیش از 5000 توسعه دهندگان و کارآفرینان با حضور در کنفرانس سال گذشته است.

اما Facebook کارگردان توسعه دهنده سیستم عامل کانستنتینز Papamiltiadis گفت که “تصمیم دشوار” بود ساخته شده است.

“این دشوار را به – F8 فوق العاده رویداد مهم برای Facebook و آن را یکی از مورد علاقه ما راه هایی برای جشن همه شما از سراسر جهان – اما ما نیاز به اولویت بندی های بهداشتی و ایمنی از توسعه ما همکاران و کارمندان و همه کسانی که کمک می کند تا با قرار دادن F8 در” او در بیانیه ای گفت.

“ما به بررسی راه های دیگر برای نگه داشتن فرد در بخشی از F8 اما از آن مهم است برای ما برای میزبانی یک رویداد فراگیر و آن را احساس نمی کند حق F8 بدون ما توسعه دهندگان بین المللی در آن حضور داشتند.”

آقای Papamiltiadis گفت: این شرکت در حال برنامه ریزی برای راه های دیگر برای مردم را به ارتباط برقرار کردن از طریق میزبانی رویدادها و جریان محتوا.

خبر زیر از مشخصات بالا لغو کنفرانس جهانی موبایل بود که با توجه به محل در بارسلونا پیش از آن در ماه. نگرانی ها در مورد گسترش سریع این ویروس کشنده در نهایت منجر به لغو بزرگترین تلفن همراه نشان می دهد.

به طور جداگانه توسعه دهندگان بازی کنفرانس در سان فرانسیسکو نیز تحت تهدید از ویروس.

ایکس باکس-ساز مایکروسافت گفت که آن را نمی خواهد در این رویداد این سال با توجه به این ویروس است. مایکروسافت است که با توجه به نشان می دهد بیشتر از آن ایکس باکس سری X کنسول و پروژه X, ابر, آن, آنلاین, بازی, جریان, خدمات.

پلی استیشن-صاحب Sony Fifa ساز EA و Fortnite-ساز حماسه بازی ها را نیز کاهش یافته است از این رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im