Facebook سانسور ضد دولتی پست در ویتنام پس از ترافیک آهسته

Facebook موافقت کرده است به حذف پست منفی در مورد ویتنامی دولت پس از دولت محدود دسترسی مردم به خدمات خود را خودی در شرکت را نشان داده است.

فن آوری های غول پیکر است که سانسور محتوا در هانوی درخواست پس از آن سرور محلی گرفته شد offline توسط دولت مورد حمایت مخابرات ارائه دهندگان در ماه فوریه به گزارش رویترز،.

اختلال ناشی از Facebook و شبکه های اجتماعی و مسنجر و Instagram به سرعت به خزیدن بر روی ویتنامی کاربران لپ تاپ ها و گوشی های هوشمند ارائه برخی از خدمات غیر قابل استفاده برای هفت هفته.

در زمان دولت, رسانه ها مقصر کاهش سرعت در تعمیر و نگهداری به زیراب کابل و وزارت امور خارجه شرکت های مخابراتی عذر خواهی کرد برای مشکلات فنی.

“به اعتقاد ما این اقدام گرفته شد به جای قابل توجهی فشار بر ما را افزایش دهیم با رعایت قانونی حذف سفارشات وقتی که می آید به محتوایی که کاربران ما در ویتنام دیدن” یکی از این دو ناشناس Facebook منابع به رویترز گفت.

همه در حالی که Facebook در مذاکرات با دولت را محدود و منفی, پست, است که آن را همواره استدلال در برابر سیاست خود را.

یک Facebook سخنگوی گفت: “دولت ویتنام به ما دستور برای محدود کردن دسترسی به محتوای آن تلقی شده است به طور غیر قانونی در ویتنام است.

“ما اعتقاد داریم که آزادی بیان اساسی حقوق بشر و کار سخت برای حفاظت و دفاع از این مهم آزادی مدنی در سراسر جهان است. با این حال ما گرفته اند این اقدام برای اطمینان از خدمات ما در دسترس باقی می ماند و قابل استفاده برای میلیون ها نفر از مردم در ویتنام که با تکیه بر آنها در هر روز است.”

حزب حاکم کمونیست گرفته است یک علاقه خاص در Facebook و آن 65 میلیون کاربر. پلت فرم محبوب تبدیل شده e-commerce توپی و یک کانون سیاسی مخالفت.

این یکی از چندین مواردی که Facebook رانده شده و برای حذف ضد دولتی محتوا در سراسر جهان است. آن را ممنوع از چین در سال 2009 و پس از آن حاضر به مطابق با درخواست برای اطلاعات در اویغوری استقلال سیاسی ،

آن را به طور منظم گزارش های رسمی را عمدی محدودیت در اتصال به منظور محدود کردن کاربران برای دسترسی به خدمات آن است.

در آخرین گزارش خود بین ماه های ژانویه و ژوئن 2019, چاد و هند در صدر فهرست تقریبا با 26 هفته و هشت هفته از مسدود کردن بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net