Facebook می گوید Coronavirus همه گیر است منجر به افزایش عظیم در استفاده به خصوص از قفل کردن مناطق

نیوزویک | No comments

شرکت رسانه های اجتماعی Facebook گزارش روز شنبه که استفاده از آن به طور چشمگیری افزایش یافته در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به دلیل اجتماعی فاصله به ویژه مناطق آسیب دیده توسط ویروس مانند ایتالیا.

کاربران در ایتالیا افزایش یافته است وقت خود را در Facebook apps تا 70 درصد در طول شیوع کروناویروس با نمایش در Facebook Live و Facebook متعلق به Instagram برنامه دو برابر شدن ظرف یک هفته. پیام نیز شاهد افزایش بیش از 50 درصد در حالی که گروه تماس که با افزایش بیش از 1000 درصد.

“در طول این اورژانس, ما در حال انجام همه چیز ما می توانید به نگه داشتن برنامه های ما سریع و پایدار و قابل اعتماد” را بخوانید Facebook وبلاگ پست توسط معاون رئیس جمهور از تجزیه و تحلیل الکس شولتز و معاون مهندسی جی Parikh. “خدمات ما بودند ساخته شده است به مقاومت در برابر خوشه در رویدادی مانند المپیک یا در شب سال نو. اما کسانی که به ندرت اتفاق می افتد و ما باید مقدار زیادی از زمان برای آماده شدن برای آنها. استفاده از رشد COVID-19 توسط بی سابقه ای در سراسر صنعت است و ما در حال تجربه جديدي در استفاده تقریبا هر روز.”

توییتر نیز دیده می شود یک چشم انداز مثبت در کاربران در طول گسترش ویروس به عنوان سه ماهه اول اعداد برای سال 2020 نشان می دهد 164 میلیون کاربر در پیام پلت فرم 8 درصد افزایش از 152 میلیون کاربر در سه ماهه چهارم سال 2019.

“توییتر را هدف این است که برای خدمت به مردم گفتگو و تلاش در این تیم کار ما شده است هرگز بیشتر بحرانی” گفت: مدیر عامل توییتر جک دورسی در انتشار اخبار فرستاده شده به رادیو فردا. “ما شاهد یک افزایش معنی دار در مردم با استفاده از توییتر و تیم ما در حال نشان دادن انعطاف پذیری باور نکردنی تطبیق با این بی سابقه محیط زیست است.”

استفاده از تلفن نیز در شکوفایی. “مصرف کننده خانه تماس صوتی دقیقه استفاده شد تا 45 درصد از میانگین پنج شنبه گفت:” روز سه شنبه در بیانیه ای از AT&T. فای تماس بودند و 78 درصد بالاتر دوشنبه از میانگین در حالی که استفاده از بی سیم صدای دقيقه تا 39 درصد است.

internet, social media
بیشتر مردم با استفاده از Facebook به دلیل جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به آمار منتشر شده در روز سه شنبه.
گتی

مردم در قرنطینه را آغاز کرده اند به تکیه بر روی اینترنت بیشتر برای دور ماندن در تماس با یکدیگر و برای سرگرم نگه دارید. در اروپا جریان شرکت Netflix توافق در ماه مارس به تغییر از بالا-تصویری با کیفیت به استاندارد تعریف برای 30 روز به طوری که پهنای باند از ارائه دهندگان نمی خواهد رنج می برند بیش از حد.

“ما تخمین می زنند که این کاهش Netflix ترافیک در شبکه های اروپایی در حدود 25 درصد در حالی که همچنین تضمین خدمات با کیفیت خوب برای ما اعضای” گفت: Netflix سخنگو در مارس بیانیه.

یوتیوب همچنین اعلام کرد در سراسر جهان به طور موقت تبدیل به یک پایین تر به طور پیش فرض وضوح در حال حاضر در اثر سراسر اتحادیه اروپا در روز شنبه در بیانیه ای.

“ما همچنان به همکاری نزدیک با دولت و اپراتورهای شبکه در سراسر جهان به انجام بخشی از ما برای به حداقل رساندن استرس در سیستم در این وضعیت بی سابقه ای گفت:” یک سخنگوی گوگل. “هفته گذشته به ما اعلام کرد که ما به طور موقت قراردادی تمام ویدئوها در یوتیوب به تعریف استاندارد در اتحادیه اروپا. با توجه به جهانی بودن این بحران ما را گسترش خواهد داد که تغییر در سطح جهانی از امروز شروع.”

ارائه دهنده اینترنت Comcast اعلام کرد در ماه مارس که این امر می تواند باز کردن نقاط فای در سراسر کشور برای همه آمریکایی ها از جمله کسانی که در حال حاضر Comcast مشترکین. برای کسانی که اشتراک به خدمات این شرکت Comcast نیز قرار دادن اطلاعات آن در برنامه مکث برای 60 روز.

“در طول این زمان فوق العاده ای حیاتی است که به عنوان بسیاری از آمریکایی ها که ممکن است اقامت متصل به اینترنت—برای تحصیل و کار و شخصی دلایل بهداشتی” گفت: Comcast Cable مدیر عامل دیو واتسون در یک راهپیمایی بیانیه. “کارکنان ما نیز زندگی و کار در تقریبا در هر جامعه خدمت می کنیم و همه ما به اشتراک بگذارید همان باور است که این شرکت مسئولیت به گام تا و کمک کند.”

اگر کاهش سرعت اینترنت شناسایی شده است سعی کنید حرکت روتر بی سیم به یک محل مرکزی در خانه است. Wifi توسعه دهنده است که پلاگین را به یک پریز نیز ممکن است بهبود اینترنت بی سیم سیگنال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>