ایمان Salie در اصطلاح “کارن”

سی بی اس آمریکا | No comments

یک “کارن” همانطور که می دانید این است که یک برچسب در سراسر رسانه های اجتماعی اعمال می شود به یک زن سفید معمولا میانسال که تحت عنوان self-righteous, و گاهی اوقات نژادپرست است.

دهه گذشته تا به هنگام تولد به یک الگوی رفتاری در مورد این نوع از آزار دهنده گال که سریع می گویند چیزهایی مانند: “من می خواهم به صحبت می کنند به مدیر!” و “آیا شما مجوز خود را برای لیموناد ایستاده؟”

و در حال حاضر این روزها – این انبار باروت روز – تماس کسی یک “کارن” در مورد بدترین چیزی که شما می توانید می گویند. و مردم می گویند آن زیادی است.

چه آغاز شده به عنوان یک بیدار شوخی تبدیل به یک سلاح. آن را “K-کلمه است.”

برخی از Karens از دست دادن شغل خود را زمانی که آنها بد رفتار اطلاع عموم:

برخی از از دست دادن ذهن خود را هنگامی که آنها در حال ضبط (NSFW!):

سطل بازیافت کارن شکسته همسایه با دو چکش | چهره سرنوشت فوری !توسط تصویری درختدر
YouTube

که برگ شما را بدانم: این به اصطلاح “Karens” می توانید ببینید که آنها در حال فیلم برداری و آنها هنوز هم در عمل مانند این ؟

منزجر کننده | مشتری متخاصم سرفه در حامی در جکسون ویل فلوریدا. فروشگاهتوسط ساحل خبر اولدر
YouTube

شاید آنها شایسته خجالت در رسانه های اجتماعی است ؟ شاید. اما آنچه در مورد تمام “Karens” که خانم سفید?

تماس کارن یک “کارن” اگر شما خواهد شد, اما اجازه دهید مراقب باشید ما در حال مبارزه با نژادپرستی با تبعیض جنسی. به دلیل وجود غم مقدار زیادی از “Karens” در میان ما از همه نوع.

این پسر پاره کردن “Black Lives Matter” نشانه ؟ او یک “کارن”! (بیشتر NSFW!)

این به نظر می رسد مانند یک کلان از “Karens” به من!

مشعل روشن تظاهرات در شارلوتزویل

من آن را دریافت کنید. هنگامی که یک خانم تماس با پلیس از مردم از رنگ برای اینکه مردم از رنگ را احساس می کند واقعا خوب به توهین او publicly. اما اگر شما خواندن رسانه های اجتماعی نظرات که شمع در (و من به شدت توصیه شما نیست) شما ببینید حملات در راه صدای خود را برای تلفن های موبایل و بدن او به نظر می رسد و تهدید بر خانواده اش و زندگی اش به نام دنبال عدالت اجتماعی است.

ما در یک “نام سرزنش و شرم” فرهنگ است.

اگر رادیو و تلویزیون مردم تجاوزات خود را به خصوص نژادپرستی نوبت ما را به بهتر و بیشتر در فکر انسان فوق العاده است. اما اگر ما stoking شعله های آتش و کمک به آشغال آتش wielding نام “کارن” …?

وجود دارد یکی دیگر از “K-کلمه” به یاد داشته باشید: سرنوشت.

      
برای اطلاعات بیشتر:

       
داستان های تولید شده توسط آریا Shavelson. ویرایشگر: Emanuele Secci.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>