‘خرید اینترنتی 76’ تعمیر و نگهداری به روز رسانی در نهایت رفع تلوان ماشین آلات ساده لوح قطعی

خرید اینترنتی 76 بازیکن می تواند در نهایت محل و استفاده از ماشین آلات و, موارد صفحه نمایش, پس از بازی در ژوئن 2, تعمیر و نگهداری پنجره. یک به روز رسانی کوچک رانده شده و به حل و فصل یک ساده لوح قطعی که به ستوه آورده بود به عنوان آنجا که ممکن است 15. جزئیات کامل می رسند حسن نیت ارائه میدهد از یک مقام رسمی Bethesda فروم پست.

در این پست که به اشتراک گذاشته شده در روز دوشنبه بعد از ظهر بتسدا مدیریت جامعه اعلام کرد که Fallout 76 سرور خواهد بود گرفته شده آفلاین حدود 10 a. m. EDT-2 ژوئن. پس در حدود 90 دقیقه از کار افتادگی طرفداران ممکن است تعجب آنچه که به روز رسانی آفلاین دوره ارائه شده است. با توجه به منبع Wastelanders هم اکنون می توانید لذت بردن از “ثابت برای گول زدن موضوع بود که تاثیر تلوان ماشین آلات و موارد صفحه نمایش.”

fallout 76 player vending dupe glitch fix
‘خرید اینترنتی 76’ بازیکن می تواند در نهایت با استفاده از ماشین آلات و موارد صفحه نمایش دوباره بعد از یک به روز رسانی در تاریخ 2 ژوئن. یک مارس 15 گول زدن قطعی است در نهایت حل و فصل شده است. ‘خرید اینترنتی 76’ است که در حال حاضر در دسترس بر روی Xbox One, PS4 و PC.
Bethesda Softworks

برای طرفداران که بوده ام به دنبال خرید اینترنتی 76 نزدیک بیش از سه هفته گذشته شما به احتمال زیاد دیده می شود “بازیکن تلوان غیر فعال” پیام ظاهر می شود در حالی که با استفاده از و یا در تلاش برای پر کردن موارد صفحه نمایش و یا تلوان ماشین آلات در اطراف اردوگاه خود را. این نقطه ضعفی بود که با توجه به کشف یک ساده لوح قطعی که در آن بازیکن می تواند اساسا محل اردوگاه خود را در یک مکان محبوب و سپس هاپ به سرور دیگری که در آن نقطه خواهد بود به احتمال زیاد پر شده است. یک بار که اتفاق افتاده است یک نقص در ذخیره کردن جعبه مکانیک می تواند بهره برداری به عملکرد تکراری طاق قراضه فولاد افسانه ای Modules مهمات شفا موارد ناخواسته و بیشتر.

در آن زمان توسعه نمایندگان گفت که آنها مشغول به کار بودند “به طور فعال به یک ثابت به طوری که ما می توانیم دوباره فعال, موارد صفحه نمایش, و ماشین آلات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” اما بسیاری از بازیکنان پیش بینی نیست که چقدر بلند پچ می کنند. در حالی که در شرایط مشابه تا به حال حل و فصل شده است بیش از یک آخر هفته در گذشته این نقص در زمان بیش از یک و نیم ماه به شکل. خوشبختانه این ثابت است که امروز در اینجا. خرید اینترنتی 76 ممکن است هنوز هم مقدار زیادی از اشکالات دیگر اما وجود ندارد تلوان مسائل به صحبت می کنند در حال حاضر.

البته بیشتر از هر نوع دیگری از نقص وجود دارد که کل جامعه از بازیکنان در حال حاضر در حال شکار برای گول زدن قطعی به استفاده از. گاهی اوقات اشکالات نیست جلوی به عنوان یک بازیکن تلوان اشکال اما به طور کلی نمی کشد طولانی برای جایگزین روش ها یافت می شود و پس از آن گسترش یافته است.

با مورد صفحه نمایش و فروش ماشین افتضاح در نهایت پشت سر آنها Fallout 76 طرفداران می تواند به جلو نگاه به این بازی را به تازگی نشان داد نقشه راه است که آغاز می شود در این تابستان با افسانه ای مسابقه رویداد و نقطه اوج نسبت برادری فولاد گسترش در زمستان آینده. با توجه به جدید Wastelanders به روز رسانی به عنوان به خوبی روشن است Fallout 76 برنامه های بزرگ برای آینده با وجود آن سوال برانگیز شهرت.

خرید اینترنتی 76 حال حاضر در دسترس است بر روی Xbox One, PS4 و PC.

افکار خود را بر روی اخیر تعمیر و نگهداری به روز رسانی برای خرید اینترنتی 76? خود را نمایش موارد کار دوباره ؟ به ما بگویید در بخش نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de