خانواده رها مرده بستگان به عنوان Covid-19 ترس و انگ مدتها پاکستان

ترس و انگ دور جدید کروناویروس در پاکستان هستند که منجر به خانواده های ترک بستگان مرده که آزمایش مثبت برای Covid-19 پزشکان و پلیس می گویند.

مقامات در سراسر کشور گفت: آنها از دیدن موارد خانواده ها به دلیل خودداری از جمع آوری اجساد مردگان از بیمارستان و یا ترک آنها را در خانه های خود.

تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر در حال مختل عمومی و سوء ظن و خشم احتیاطی و همچنین شایعه و توطئه در اطراف این بیماری است.

سخت احتیاطی در اطراف مجالس ترحیم برای مرده قربانیان بسیاری را وادار به باور آنها در اکثر عفونی پس از مرگ است. مردم نیز از ترس اینکه مجبور به دولت قرنطینه مراکز که در آن آنها خواهد بود بدرفتاری و یا ترس از اینکه ostracised از جوامع خود.
تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر در حال مختل عمومی و سوء ظن و خشم احتیاطی و همچنین شایعه و توطئه در اطراف بیماری


اعتبار: شاتر

پلیس در Ferozwala در پنجاب گفت: در یک مورد در اوایل این هفته به آنها داده شده بود به نام به خانه پس از گزارش یک بدن در داخل بود. آنها دریافتند که بدن از بازنشسته استاد Zahee احمد ظاهر که مرده بود از شیوع بیماری و قفل شده است و در سمت چپ توسط خانواده اش.

چندین خانه در همان خیابان نیز شده بود تخلیه, پلیس گفت:. خانواده را ترک کرده بود مرحوم تنهایی به دلیل ترس از ابتلا به این ویروس و یا اینکه مجبور به قرنطینه.

این موارد غیر معمول نیست و پزشکان در خیبر پختونخوا به تلگراف گفت. “مردم از ترس که آنها را آلوده خواهد شد و مرگ آنها رها کردن اجساد مردگان خود را به آنهایی که نزدیک و عزیز گفت:” دکتر محمد نعیم یک پزشک در یکی از بیمارستان در ضلع مالاکنڈ منطقه.

در یک مورد دیگر گزارش این هفته رسانه های پاکستان یک جوانان در Dharampura مخفی در اتاق خود را پس از او شروع به نشان دادن علائم و همسایگان خود تبدیل شده ، او بعد مرده یافت.

Dr Zahoor اسلام یکی دیگر از گیاهان دارویی در خیبر پختونخوا گفت: “مردم بیشتر از ترس از بدن مرده از زنده Covid-19 بيمار. دلیل این است که سخت سخت عملیاتی که تحت آن آنها به خاک سپرده شد.”

در یک مورد در مردان 51 سال تا به حال فرار از بیمارستان پس از تست مثبت است. خانواده او نمی خواهد اجازه دهید او را در خانه و زمانی که او به بیمارستان و بعد از آن فوت کرد هیچ کس نمی خواهد آمد به تشییع جنازه او که تا به حال به انجام شده توسط پلیس.

موارد مشخصی به تازگی در پاکستان پس از محدودیت بودند کاسته ماه گذشته و مردم socialised در طول تعطیلات عید فطر.

بیش از 1800 نفر کشته شده اند و نزدیک به 90,000 موارد است. یک قله است که هنوز هم هفته اپیدیولوژی برآورد. افتخار حسین, یک روانپزشک گفت: دولت تا به حال موفق به تنظیم روشن بهداشت عمومی پیام.

مردم به طور گسترده ای نادیده اجتماعی فاصله احتیاطی اما آنها هم وحشت زده از کسانی که با این بیماری است. “دولت و سنن و تاج همه گیر با توجه به آن شده است stigmatised,” او گفت:.

شایعات و شایعه نیز در coronavirus. محبوب شایعات عبارتند از اتهامات است که بیمارستان ها در حال پرداخت برای هر مرده بدن, تمام بیماری است که یک توطئه خارجی و یا هر کسی که رفتن به بیمارستان با یک سم تزریق.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net