خانواده اولین Coronavirus لایحه ارسال شده به مجلس سنا با نورد مرخصی استعلاجی مزایای

نیوزویک | No comments

یک لایحه ارائه کارگران آمریکایی با پرداخت مرخصی استعلاجی در میان شیوع کروناویروس تا به حال برخی از مفاد آن نورد قبل از آن به مجلس سنا ارسال در روز سه شنبه.

خانواده اولین Coronavirus پاسخ قانون تصویب شد و توسط مجلس در صبح روز شنبه اما روز دوشنبه شب مجلسی تایید تغییرات عمده ای به این لایحه را به مرخصی استعلاجی مقررات قبل از آن تصویب شد به جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا.

این گزارش توسط وال استریت ژورنال روز سه شنبه که تغییرات ثبت شد به عنوان یک “ویژگی های” اصلاح و تصویب به اتفاق آرا با بسیاری از قانونگذاران مجلس حاضر نیست برای رای دادن در واشنگتن ،

در زیر نسخه جدید از این لایحه مرخصی خانواده تا 12 هفته خواهد شد در حال حاضر تنها ارائه می شود به پدر و مادر مراقبت از کودکانی که از مدرسه به خانه به دلیل تعطیلی. و کسب و کارهای کوچک با کمتر از 50 نفر از جمله بهداشت و درمان شرکت در حال حاضر نیز نمی توان ملزم به پرداخت برای مرخصی استعلاجی یا مرخصی خانواده در اختیار وزارت کار.

Nancy Pelosi Coronavirus Bill
مجلس نانسی پلوسی, علائم کروناویروس پاسخ اضطراری بسته در کاپیتول هیل در تاریخ 5 مارس سال 2020 در واشنگتن, DC
ساموئل کروم/گتی ایماژ

دو هفته از پرداخت, مرخصی استعلاجی در پوش $511 هر روز خواهد شد و هنوز هم ارائه خواهد شد به برخی از کارگران در شرکت های با کمتر از 500 کارمند است. ده هفته دیگر پرداخت می شود ترک در دو سوم رای در حال حاضر ارائه شده تنها برای کسانی که مراقبت از کودکان در مدرسه قبلا در ارائه به تمام کارگرانی که دریافت پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی در این لایحه اصلی.

نیوزویک در تماس است و از بلندگو پلوسی و این لایحه را حمایت Rep. نیتا Lowey (D-NY) برای اظهار نظر در مورد تغییرات. این مقاله به روز خواهد شد با هر پاسخ.

در بیانیه منتشر شده در سه شنبه مجلس نانسی پلوسی گفت: “در حال حاضر به عنوان خانه توسعه سوم ما خانواده های بسته برای اولین بار ما در حال کار برای پیشبرد مراحل اضافی برای گسترش اورژانس ترک دستور.”

سخنران در ادامه به لیست “مراحل اضافی” که دموکراتیک-کنترل خانه بود به فشار در آن سومین بسته از جمله دسترسی به “دراز مدت ترک” برای کارگران که خسته کوتاه مدت مرخصی استعلاجی و “افزایش محدوده مجاز استفاده از خانواده و پزشکی را ترک کنند.”

“در طول مذاکرات دموکراتیک خانه ادامه خواهد داد به روشنی به دولت است که هر گونه واکنش اضطراری بسته باید خانواده ها برای اولین بار قبل از هر گونه کمک به شرکت های بزرگ امریکا در نظر گرفته شده است,” او اضافه شده است.

پس از دریافت این خانواده برای اولین بار Coronavirus پاسخ عمل در روز سه شنبه انتظار می رود که مجلس سنا رای خواهد داد بعد از این هفته در اصلاح لایحه که همچنین باعث می شود در دسترس رایگان coronavirus تست.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت که عبور یک بسته امداد برای کارگران در میان مداوم COVID-19 شیوع یک “فوری” اولویت برای اتاق بالایی این هفته است.

سیاسی گزارش دوشنبه شب که در مجلس سنا به تصویب این لایحه پس از آن تجدید نظر. زمانی که coronavirus پاسخ عمل قرار داده بود به خانه در صبح روز شنبه 40 نمایندگان جمهوری خواه رای دادند در برابر اقدامات خود را با یکی از گفتن آنها و کارکنان خود را به حال به حال به اندازه کافی وقت برای خواندن اضطراری لایحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>