خانواده اعلام مرگ, فرانسه راننده اتوبوس مورد ضرب و شتم مسافران بیش ماسک صورت

یک راننده اتوبوس که به شدت مورد ضرب و شتم مسافران پس از درخواست آنها را به پوشیدن ماسک صورت در خط با کروناویروس قوانین کرده و خانواده اش گفت.

مرگ او را برانگیخته مراسم تجلیل از رهبران سیاسی که محکوم را “بزدلانه” حمله است.

فیلیپ Monguillot, 59 بود و چپ مغز مرده توسط حمله در جنوب غربی شهر بینن آخر هفته گذشته و در بیمارستان درگذشت روز جمعه دخترش ماری گفت: پس از خانواده اش تصمیم به خاموش کردن زندگی خود را-پشتیبانی از سیستم.

“ما تصمیم گرفتیم به او اجازه دهید برود. پزشکان به نفع ما بود و ما به عنوان خوب,” او گفت: AFP.

دو مرد به اتهام اقدام به قتل بیش از این حمله و دادستان جروم Bourrier به خبرگزاری فرانسه گفت که او از اتهام به روز رسانی می شود پس از Mr Monguillot مرگ است.

نخست وزیر فرانسه ژان کستکس led مراسم تجلیل از آقای Monguillot.

“جمهوری به رسمیت می شناسد او را به عنوان یک شهروند نمونه و نمی خواهد او را فراموش کرده ام. قانون را مجازات عاملان این نفرت جرم” او توییتی در توصیف حمله به عنوان “بزدلانه”.

وزیر کشور جرالد Darmanin بود که با توجه به دیدار با برخی از بینن را رانندگان اتوبوس در روز شنبه و بحث در مورد وضعیت امنیتی برچسب آن را یک “عمل شنیع”.

“ترسو مسئول نباید بدون مجازات بماند” او گفت:.

آقای Monguillot خانواده سازماندهی یک راهپیمایی سکوت به افتخار او روز چهارشنبه خروج از ایستگاه اتوبوس که در آن حمله صورت گرفت.
هزاران نفر از مردم شرکت کننده در یک مارس به عنوان ادای احترام به راننده اتوبوس فیلیپ Monguillot در بینن


اعتبار: کارولین بلومبرگ/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

همکاران او حاضر به کار پس از این حمله خواهد شد اما سر کار روز دوشنبه در زیر پا تا ترتیبات امنیتی محلی اپراتور Keolis گفت.

این شامل ماموران امنیتی بودن مستقر در طولانی اتوبوس که در عمل بینن و منطقه اطراف آن.

سه نفر دیگر متهم شده اند در ارتباط با حمله دو برای عدم کمک به یک فرد در خطر است و یکی دیگر از تلاش برای مخفی کردن یک مظنون دادستانی گفت.

این دو به اتهام اقدام به قتل هستند در سن 22 و 23 و قبلا شناخته شده به پلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im