کسب و کار هشدار داده اند که آنها می تواند در زیر و یا مجبور به اخراج کارکنان اگر صدراعظم را حفظ طرح طراحی شده برای جلوگیری از بیکاری در طول coronavirus همه گیر است و تمدید نمی شود.

میلیون ها نفر از کارگران در این کشور شده است با تکیه بر دولت را حفظ طرح است که اجازه می دهد تا کارفرمایان به کردند کارکنان (نگه داشتن آنها را در حقوق و دستمزد بدون آنها کار) در طول COVID-19 مستند.

با تمام بخش های اقتصاد بسته در طول مستند محدودیت های هدف این بود که برای جلوگیری از افزایش شدید بیکاری به عنوان کسب و کار مبارزه با یک افت ناگهانی در درآمد و تقاضا است.

دولت Coronavirus کار احتباس طرح اجازه می دهد تا کارکنان که قادر به یا نه نیاز به کار با توجه به کروناویروس به ادعای 80 درصد از دستمزد عادی تا حداکثر £2,500 در هر ماه در حالی که آنها صبر کنید برای مستند محدودیت برای آرام شود.

اما این طرح است که با توجه به پایان می رسد در پایان ماه ژوئن و پس از آن اعلام شد صدراعظم Rishi Sunak در 20 مارس.

آمار و ارقام منتشر شده توسط اعلیحضرت او درآمد و آداب و رسوم (HMRC) نشان داد که در مجموع 6.3 m شغل شده اند به طور موقت گذاشته شده توسط 800,000 شرکت تا کنون.

صدراعظم نیز گفته می شود با توجه به کاهش دستمزد یارانه از 80 درصد به 60 درصد با توجه به استاندارد شب به عنوان بخشی از یک طرح به باد طرح پایین.

اگر چه Sunak وعده داده است این طرح به پایان خواهد رسید به طور ناگهانی و وجود خواهد داشت هیچ “لبه صخره” آخرین اخبار اتحاد چپ برخی از کوچک و متوسط کسب و کار ترس بدترین.

در میان آنها مستقل سازمان دیده بان خرده فروش در کامدن (آرکانزاس) شرکت دیده بان راه اندازی توسط شوهر و همسر جروم رابرت و انک کوتاه که دارای سه شعبه در لندن استخدام در مجموع از هشت نفر است.

انک می گوید که اگر این کار احتباس طرح به پایان می رسد در ماه ژوئن تاثیر بر روی کسب و کار خود خواهد بود “بزرگ” خواهد بود و آنها را با “هیچ چاره ای اما برای ایجاد افزونگی”.

هزاران نفر در حال حاضر ساخته شده کار برکنار شده توسط شرکت ها از جمله خطوط هوایی بریتانیا Virgin Atlantic و Debenhams طی هفته گذشته و بیش از شش میلیون کارمند شده اند furloughed.

انک گفت: “فقط از یک انسان نقطه نظر که (ساخت افزونگی) خواهد بود دلخراش. ما در تیم ما در حال کار با آنها را برای مدت زمان طولانی در حال حاضر, ما واقعا نمی خواهید به هر کسی اجازه رفتن و قرار دادن آنها در یک موقعیت آنها قادر نخواهد بود به می دانم که چگونه منابع مالی خود را به دنبال.”

او گفت که با توجه به همه گیر او به کردند همه کارکنان خود را.

“این خانواده اجرای کسب و کار است که ما پنج سال پیش. قبل از همه گیر همه چیز در مسیر و رفتن به خوبی” گفت: انک.

Busnisses may lay-off staff
انک کوتاه و جروم رابرت بنیانگذاران کامدن (آرکانزاس) شرکت دیده بان (تصویر: Ken هوپر)
کن هوپر

در کنار شوهرش, رابطه می گوید: او بسیار سخت کار می کرد برای راه اندازی این شرکت عاری از سرمایه گذاری خارجی و تا به حال به بسیاری از خطرات برای ساخت آن را به آنچه در آن است امروز.

او گفت: “آنچه اتفاق افتاده پس این مستند غیر قابل باور است.

“من به طور کامل درک کنند که چرا این اتفاق افتاده است و ما در واقع بسته فروشگاه های ما قبل از این مستند به دلیل وجود دارد هیچ نقطه ای در ما باز بودن و ما نمی تواند بگوید که ما کارکنان ‘با عرض پوزش شما باید نگه دارید در آینده در هر روز به خاطر در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی هر روز در لندن حتی اگر شما در حال رفتن برای پایان دادن به بودن در یک فروشگاه که در آن هیچ کس در حال رفتن به در فروشگاه های ما’.

“ما بسیار خوش شانس است که ما صاحبخانه شده اند بسیار درک برخی از کاهش اجاره, برخی از آنها به طور کامل متوقف شود اجاره به حال دیگران شده اند قادر به انجام هر کاری به دلیل وضعیت مالی خود را اما که بسیار خوش شانس بود که آن را قطع ما مخارج مستقیم دور

“ما تا به حال به شیب به صرفه جویی و تکیه بر پشتیبانی از دولت و همچنین ما یک فروشگاه آنلاین به مطمئن شوید که همه چیز در حال گذر است بیش از.”

انک گفت که آن را در طول ماه های تابستان است که این شرکت متوجه یک افزایش در بلند را در فروشگاه خود را.

او امیدوار است این کار احتباس طرح نفس پایین به تدریج به جای ناگهان اما هنوز هم به بحث و گفتگو با کارکنان در مورد دولت قادر به تضمین 80 درصد از دستمزد خود را, اما به جای یک مقدار پایین تر به عنوان پیشنهاد شده دولت ممکن است انجام دهد.

او گفت: “ما نمی خواهد بود قادر به بالا تا ما کارکنان دستمزد به دلیل وضعیت مالی.”

این می آید به عنوان بانک مرکزی انگلیس هشدار داد که اقتصاد انگلستان می تواند آن رنج می برند بدترین عملکرد در 300 سال با توجه به تاثیر COVID-19 همه گیر است که می تواند اقتصاد کوچک با 14 درصد در این سال است.

انک گفت: “کسب و کار ما می تواند در نهایت خاموش کردن و این چیزی است که ما در مورد فکر می کردم و می خواهید برای جلوگیری از که تا آنجا که ممکن است.

“ما باید یک پسر جوان خودمان و دوم در راه است, پس از آن خواهد شد یک زمان بسیار دشوار است برای ما که بسیار ترسناک چشم انداز. البته کردند طرح نمیتواند برای همیشه, اما دولت نیاز به اطلاعات بیشتر به ما بدهید.”

او ترس تکرار شد سیمون Emeny مدیر اجرایی فولر گریفین آبجوسازی که در عمل 380 بارها مهمانسراها و هتل ها در انگلستان و در حال حاضر 4,650 مردم در حفظ و نگهداری طرح.

سیمون گفت: “برای بارها و رستوران بخش که بسته شده اند را توسط دولت در سراسر coronavirus کار احتباس طرح شده است یک راه حیاتی از ما نمی افزایش مشکل بیکاری است که این کشور می تواند داشته باشد.

“ما توانسته ایم به جای اکثریت قریب به اتفاق ما خروجی کارکنان در کار حفظ و نگهداری طرح در حالی که ما در انتظار فرصت برای بازگشایی شده است.

“من فکر می کنم اگر دولت قصد دارد ادامه به نگه داشتن ما در بخش بسته یا باز ما با شدید اجتماعی فاصله اقدامات آنها باید از انجام آن کار دست در دست با یک فرمت از این کار حفظ و نگهداری طرح است.”

سیمون می گوید او امیدوار است دولت کار حفظ طرح و تصمیم به آن را به پایان خواهد نگاه می شود در یک بخش با بخش پایه به خصوص اگر بارها قرار بود به یکی از آخرین بازگشایی شده است.

از آن شده است به شدت اشاره کرد که صنعت مهمان نوازی از جمله بارها و رستوران ها خواهد بود یکی از آخرین بخش برای باز کردن.

سیمون گفت: “آنچه به وضوح صدراعظم را به تصمیم می گیرید که آیا شما می خواهید به طور قابل توجهی افزایش تا نرخ بیکاری و یا اینکه آیا او می خواهد به نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد تا زمانی که بخش بازگشایی شده است.

“اگر او نبود به گسترش کار احتباس طرح نرخ بیکاری در این کشور خواهد شد تا به صورت فوق العاده ای است و ما نمی خواهد که یک بخش مهمان نوازی به راه اندازی مجدد اقتصاد است.

“من فکر می کنم یکی به یاد داشته باشید که میخانه و رستوران بخش زیادی کمک کننده به HMRC درآمد و اگر شرکت ها دریافت نمی ادامه داد: حمایت از کار و حفظ و نگهداری طرح آنها را مجبور به اخراج صدها نفر از هزاران نفر از کارگران است.”

و با شایعاتی که کردند طرح خواهد بود مخروطی پایین از 80 درصد می رود که فشار بر روی کسب و کار افزایش خواهد یافت و حتی بیشتر.

سیمون گفت: “پس از صرف مقدار زیادی از زمان در حال توسعه مردم و آموزش مردم ما نه می خواهم به نگه داشتن همکاران در حقوق و دستمزد تا زمانی که ما دوباره باز واضح است که بسیار وابسته به کار حفظ و نگهداری طرح.

“آرزوی ما خواهد بود دولت گسترش کار حفظ طرح و آنها را حفظ درصد تا ما بازگشایی شده است. واضح است که اگر این درصد پایین تر است و سپس با تهدید از ما ساخت زوائد آن را افزایش می دهد اما آن چیزی که ما مایل به انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de