یک خانواده میشیگان حذف از خطوط هوایی آمریکا پرواز در میامی زمانی که کارکنان ادعا کرد که آنها تا به حال بوی بدن هستند تحت پیگرد هواپیمایی.

یهودا یوسف آدلر همسرش جنی و دختر جوان برداشته شد از پرواز به دیترویت در ژانویه گذشته است.

آنها ادعا می کنند کارکنان ساخته شده نظرات خود را در مورد یهودی ارتدوکس ایمان است.

خطوط هوایی آمریکا گفت: تصمیم گیری برای حذف خانواده بود و نه بر اساس دین است. آنها ادعا می کنند مشتریان در مورد شکایت آقای آدلر را بوی.

این طرح دعوی در دادگاه واصل در تگزاس نقل افترا پریشانی عاطفی و تبعیض مربوط به دین است.

آقای آدلر ادعا می کند خانواده اش شده بود نشستن در هواپیما برای بیش از پنج دقیقه که یک عضو از کارکنان به آنها گفت اضطراری وجود دارد و آنها نیاز به ترک هواپیما.

  • هواپیمایی اذعان ‘صابون نشت’ نه منحرف پرواز
  • هواپیمایی متاسفم برای ‘گفتن زن به پوشش لباس’

زمانی که آنها در سمت چپ هواپیما, آقای آدلر مدعی کارکنان به او گفت که خلبان بود از بین بردن خانواده به دلیل بوی بدن.

طرح دعوی در دادگاه می گوید: یک عضو هیات “ساخته خشن و موهن بیانیه گفتن Adlers که او می دانست که یهودیان ارتدوکس را حمام یک بار در هفته.”

آدلر خانواده و سپس با نزدیک شدن مردم در شبانه روزی دروازه درخواست آنها را اگر آنها می تواند بوی بد هیچ بوی بدن. آنها گفت: از آنها خواسته 20 نفر اما نه یکی گفت: آنها می توانند تشخیص یک بو.

آقای آدلر نیز گفت: آنها باران که آن روز صبح.

آنها با ارائه یک اتاق هتل و غذا و قرار داده شد در یک پرواز به دیترویت صبح روز بعد. اما آنها بدون توشه خود را به عنوان آن حذف نشده بود از اصلی خود را پرواز.

بیانیه ای از شرکت هواپیمایی به ایسنا گفت: “آدلر خانواده خواسته شد به deplane پس از چندین مسافر و خدمه در مورد شکایت آقای آدلر را بوی بدن. این تصمیم را نگرانی برای آسایش ما دیگر مسافران.

“هیچ یک از تصمیمات اتخاذ شده توسط تیم ما در دست زدن به این وضعیت حساس بودند بر اساس آدلر دین و مذهب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im