خواسته خانواده بزرگ شادی تولد — از یک فاصله امن

کاتلین بایرن خانواده برنامه ریزی شده بود او 95 تولد برای ماه اما مجبور به انصراف از آن با توجه به coronavirus بیماری همه گیر. بنابراین آنها تصمیم گرفتند به حزب و تفسیر از “تولدت مبارک” به او — از یک فاصله امن.

کاتلین پا جلوی درب او Syracuse, New York, صفحه اصلی, در روز تولد او روز شنبه به یک جشن. در حال حاضر ویروسی تصویری ارسال شده به Instagram توسط نوه سارا بایرن را نشان می دهد اعضای خانواده آواز “تولدت مبارک” و برگزاری دستباف نشانه ها در حیاط او را به کاتلین در حالی که لبخند بر.

“ما به معنای واقعی کلمه او را یک فرشته بر روی زمین است. او فقط شیرین ترین فرد” سارا گفت: CBS News. “بنابراین واکنش او بود فقط معمولی گرم یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود. او فقط سوپر خدا را شکر و از آن ساخته شده او را احساس می کنید واقعا خاص است. ما فقط می خواستم به یک معامله بزرگ در مورد او حتی اگر او می گوید: ما لازم نیست که.”

کاتلین خانواده لغو اصلی باش چند هفته پیش بیش از coronavirus نگرانی. اعضای خانواده از سراسر کشور برنامه ریزی شده بود برای آمدن به حزب روز شنبه گفت: سارا.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“ما تمام شد کمی bummed فقط به خاطر اینکه همه ما از عشق با هم بودن” گفت: سارا. “ما می خواهیم به نگه داشتن خود را امن و انجام هر کاری که ما می توانیم.”

کاتلین, 95, سقوط به یک گروه است که در خطر بالاتر ابتلا به “بیمار” با کروناویروس — مسن, با توجه به مراکز کنترل بیماری. افرادی که باید “جدی و اساسی شرایط پزشکی مانند بیماری های قلبی و بیماری های ریوی و یا دیابت نیز سقوط به گروه آژانس می گوید در معرض خطر.

کاخ سفید coronavirus رسمی در چه مدت coronavirus همه گیر می تواند آخرین

در جوامع که در آن coronavirus پخش شده است, مانند بسیاری از ایالات متحده, CDC توصیه می کند و در معرض خطر افراد باقی می ماند خانه “به عنوان آنجا که ممکن است” — و همه اعضای جامعه عمل اجتماعی فاصله.

سارا گفت: مادر بزرگ او این است که “احساس بزرگ و نگه داشتن ارواح خوب” در میان شیوع اما خانواده نمی خواهید را به هر گونه شانس. در حالی که حزب نمی تواند بر سارا گفت: خانواده هنوز مشخص به خود را جشن مادر بزرگ عزیز.

یکی از سارا عموزاده تا به حال این ایده که آنها به کاتلین و آواز خواندن به او — و سپس بیشتر و بیشتر اقوام پیوست در این طرح است. حدود 20 نفر — و یک زن و شوهر سگ — به پایان رسید تا تعجب آور او در این هفته.

در حال حاضر خانواده آزمایشی برنامه ریزی یک حزب تابستان برای کاتلین یکی که در آن بسیاری از او هفت پسر 22 نوه و 29 نوه بزرگ می, امیدوارم آرزو تولدت مبارک — این بار کمی نزدیک تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im