متعصب کارخانه بازگشایی میان Coronavirus مستند برای تولید ماسک و لباس های ساخته شده با استفاده از MLB یکنواخت مواد

ورزشی شرکت تولیدی متعصب تبدیل خود را پنسیلوانیا کارخانه به جای تولید بیمارستان روپوش و ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در نیاز ناامید از منابع در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

متعصب اجرایی رئیس مایکل روبین پنج شنبه اعلام کرد که این شرکت شد teaming تا با لیگ اصلی بیس بال (MLB) به تولید لوازم پزشکی که آنها قصد دارند بلافاصله توزیع رایگان به کارکنان مراقبت های بهداشتی در پنسیلوانیا است.

“این COVID-19 بحران مجبور است کشور ما به بیشتر های مشترک نوآورانه و استراتژیک تر از همیشه قبل از اینکه گفت:” روبین در بیانیه ای به دست آمده توسط نیوزویک. “به عنوان تقاضا برای ماسک و لباسهای رسید ما خوش شانس به همکاری با لیگ اصلی بیس بال برای پیدا کردن یک راه منحصر به فرد برای پشتیبانی خط مقدم ما کارگران در این مبارزه برای جلوگیری از ویروس که در نیاز مبرم به منابع ضروری.”

حیاتی و تجهیزات پزشکی از جمله ماسک ، روپوش و دستکش و مواد ضد عفونی کننده شده است در تامین کوتاه مدت با توجه به همه گیر. افراد احتکار لوازم همراه با مردم به امید سود کردن بحران قیمت سنگ آهن در بازار کمک کرده اند نیروی برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی به تمایل به بیماران بدون تجهیزات حفاظتی.

روبین گفت که حدود 100 کارگر در حال حاضر شروع تولید اولین دسته از منابع با برنامه ریزی برای گسترش رسیدن به پروژه فراتر از پنسیلوانیا است.

“ما در حال حاضر شروع تولید تا یک میلیون ماسک و روپوش از پارچه استفاده می شود به رسمی MLB jerseys و سپس اهدا به بیمارستان ها و اورژانس مدیریت پرسنل در سراسر پنسیلوانیا با هدف گسترش به نیویورک و نیوجرسی” روبین گفت.

این شرکت مجبور شده است تولید لباس رسمی برای MLB بازیکنان قبل از تغییر تمرکز در طول بحران. MLB کمیسر Robert D. مانفرد جونیور توافق برای توقف تولید لباس و لیگ ارائه شده به همکاری با متعصب به پوشش هزینه های تولید.

“ما امیدواریم که این تلاش ها می تواند در آینده با هم به عنوان یک جامعه برای کمک به ما را از طریق به چالش کشیدن این وضعیت” مانفرد گفت.

روبین در زمان به توییتر بعد از ظهر پنجشنبه برای شکستن این خبر گفت: او در مورد خواب تولید ماسک و لباس در هفته گذشته قبل از مقامات دولتی در پنسیلوانیا با نزدیک شدن به او را با همان ایده است.

“از خواب بیدار در وسط شب هفته گذشته با ایده تبدیل @ما متعصب کارخانه در بهبهان است که باعث می شود official @MLB jerseys به یک مرکز است که باعث می شود بسیار مورد نیاز به ماسک و لباس و سپس آنها اهدا برای کمک به مبارزه با این ویروس وحشتناک ایم” روبین.

تصویر موجود در این توییت را نشان می دهد pinstriped ماسک و لباس گفت: باید از همان مواد ساخته شده این شرکت با استفاده از به نیویورک یانکیز و فیلادلفیا فیلیز کشباف نشان می دهد که ماسک ممکن است مطابق با مشخصات N95 ماسک ماسک مورد علاقه توسط کارشناسان بهداشت عمومی. اما آنها به احتمال زیاد به ارائه برخی از حفاظت در صورت عدم وجود هر چیز دیگری.

coronavirus worker with mask and gloves
ضروری تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و بیمارستان لباسهای شده است در تامین کوتاه مدت با توجه به COVID-19 coronavirus همه گیر بالقوه قرار دادن کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر است.
گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im