طرفداران و نوازندگان به یاد داشته باشید کشور خواننده Joe Diffie که از Coronavirus عوارض


Joe Diffie
Joe Diffie در مرحله انجام در حوضه جشنواره موسیقی در تنگه در اوت 2, 2014 در جورج واشنگتن.
عکس توسط Mat هیوارد/گتی ایماژ

کشور موسیقی خواننده Joe Diffie گذشت جمعه پس از مبارزه با عوارض ناشی از کوروناویروس. او 61.

Diffie شد و یک جایزه گرمی برنده جایزه هنرمند و 25 سال عضو Grand Ole Opry که برای او شناخته شده بود بازدید در 1990s مانند “وانت مرد” “John Deere سبز” و “سرپا نگه داشتن من در کنار Jukebox.” مرگ او را بیرون آورده و گروهی از اذکار از طرفداران موسیقی و هنرمندان همکار از طریق رسانه های اجتماعی.

چارلی Daniels پرسیدم فقط کلمه ای که Joe Diffie گذشت… تسلیت صمیمانه به خانواده اش. آن را مانند یک شوک و از دست دادن چنین برای موسیقی کشور

استراحت در صلح جو”

ردیابی Adkins ساخته شد نوشت: “اوه خدای من. یکی از همه زمان بزرگ خوانندگان. Joe Diffie بود دوست من. RIP رفیق.”

Travis Tritt توییتی و همچنین نوشت: در Instagram: “این یکی از مورد علاقه من, عکس های Joe Diffie و من روی صحنه با هم. این عکس آویزان در دفتر من به این روز است. #ripjoediffie من هرگز شما را فراموش کرده ام!”

این Eli Young Band پرسیدم بقیه در صلح Joe Diffie! شما یکی از نمادین ترین و متمایز صدای در کشور رادیو. به شما خواهد شد از دست رفته توسط بسیاری از.”

Collin Raye توییتی “من عمیقا غمگین در اخبار Joe Diffie مرگ است. من و او شد برچسب آمپول سونی حماسه سوابق برای سال های بسیاری… من مفتخرم & فروتن به او را شناخته شده است. خدا برکت و آسایش جو خانواده و استقبال از او به ابدیت. ما شما را از دست برادر. -Collin”

جیمی بروکس از دانشگاه ایالتی فلوریدا ارسال شده یک عکس از یک برج آب با گفتن “بیلی باب را دوست دارد شارلین” است که یک خط از John Deere سبز.

بابی استخوان نوشت: “تبدیل به بزرگ Joe Diffie. ما شد جوانه بیش از چند سال گذشته. آن را همیشه بزرگ شدن بدانید که مردم شما یک فن به عنوان یک بچه. که کاملا مورد w JD. جو درگذشت Coronavirus عوارض”

John Michael Montgomery اضافه شده در توییتر “فقط پیدا کردن بسیار غمگین اخبار در مورد دوستان من #JoeDiffie عبور به دور از عوارض COVID-19.

این بسیار دلخراش من فقط حتی نمی دانم چه می گویند. خدا او را برکت دهد خانواده و عزیزان. غم انگیز, غم انگیز روز برای موسیقی کشور است. استراحت در صلح است.”

بلوط ریج پسران به نام Diffie مرگ “یکی از سخت.”

COVID-19 رسمی نام coronavirus که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در اواخر سال 2019. پس از آن وجود داشته است بیش از 715,000 مردم در سراسر جهان که تست مثبت و بیش از 33 ، 000 مرگ و میر. شده اند وجود دارد 167,000 بهبود.

ایالات متحده منجر تمام کشورها با حدود 140,000 موارد مثبت و ایالات متحده تقریبا 2500 مرگ و میر مربوط به کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im