انکنی, آیووا — Billie Wilson, کریس Henning الن والش-Rosmann و LaVon Griffieon همه کشاورزان با شور و شوق برای سیاست است. هر حزبی برای حزب دموکرات در آیووا.

“من فکر می کنم همه آنها را ضرب و شتم می تواند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: 33 سال والش-Rosmann.

او یک مادر دو که فکر می کند الیزابت وارن می توانید احیای مزرعه کشور است.

“من می خواهم به مطمئن شوید که مردم من سن و همسالان در حال آمدن به عقب و آنها یک دلیل برای بازگشت به روستایی آمریکا,” او گفت:.

Henning, 72, تنها تصمیم او حمایت جو بایدن یا برنی ساندرز.

“من مسائل خود را در سن خود و سلامت خود استقامت” Henning گفت. “آنها از من بزرگتر و— و من فکر می کنم من بیش از حد به اجرا برای دفتر.”

مانند بسیاری از مناطق روستایی همسایگان بهداشت و درمان یک موضوع است 66 ساله ویلسون.

“در شهرهای کوچک اکثر مردم لازم نیست که کسی می پردازد که خود را بیمه. حتی شما می دانید که حتی کسب و کارهای کوچک فراهم نمی بیمه” ویلسون گفت:. “بنابراین همه در همان قایق است.”

shamlian-farmers-panel-panel-g-angle-4-frame-18529.jpg
Billie Wilson, کریس Henning الن والش-Rosmann و LaVon Griffieon خواهد هر حزبی برای حزب دموکرات در آیووا. ایسنا

LaVon Griffieon, 63, است نگران اقتصاد است. “در سال 2012, ما تا به حال سویا شد که 15 دلار و در حال حاضر آنها در $8. که نصف” Griffieon گفت.

کشاورزان سخت شده است, آمار جنگ تجاری با چین بزرگترین خریدار سویا. با وجود میلیاردها کنار کمک های ایالات متحده مزارع را تحمل کرده اند یک افزایش ورشکستگی در سال گذشته است.

برای کشاورزان ایسنا صحبت کرد و به آنها گفت: مراقبت از زمین و دام نیاز به ساعت های طولانی و بسیاری از کمک. استخدام مهاجران است یک مسئله حیاتی برای آنها.

“آنها انجام کارهایی که هیچ کس دیگری می خواهد به انجام” ویلسون گفت: و به زنان دیگر به توافق رسیدند. Griffieon گفت: CBS اخبار “آنها سرقت شغل ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im