Farmers هشدار داده اند که برنامه به کاشت میلیون ها درخت به عنوان بخشی از مبارزه علیه تغییرات آب و هوایی تهدیدی برای امرار معاش خود و آینده جوامع روستایی.

آنها می گویند با ارزش چرا زمین می تواند از دست داد و این که احیای جنگل’ طرح می تواند در نهایت منجر به روستاها رها شده بودند.

کشاورزی فعالان اند و در پاسخ به برنامه های اعتماد ملی برای ایجاد 18,000 هکتار (44,478 هکتار) جدید زمین های جنگلی در سراسر ولز انگلستان و ایرلند شمالی تا سال 2030.

اعتماد است که با هدف به گیاه بیش از 20 میلیون درخت در ولز به تنهایی در تلاش برای ایجاد غول پیکر ‘کربن اسفنج’ با بین 1000 تا 2000 هکتار (2,471 – 4,942 هکتار) جدید زمین های جنگلی کاشته شده در اصالت به عنوان بخشی از این طرح است.

اعتماد ملی می خواهد به افزایش تعداد زمین های خود را تحت پوشش درختان از 10 درصد به 17 درصد در تلاش برای رسیدن به یک “کربن خالص صفر” هدف است.

آن را می گوید اضافی جنگل کمک خواهد کرد تا قفل به 300,000 تن کربن معادل انرژی خروجی از 37,000 خانه در سال است.

اما ملی کشاورزان اتحادیه (NFU) را متهم به NT نادیده گرفتن کشاورزان نگرانی.

کریس Cardell NFU مستاجران فروم رئیس گفت: “ما نگران عدم ارتباط بین اعتماد ملی و مستاجران آن در این است و ما درخواست آنها را به صورت فوری راهنمایی و وضوح.

“کشاورزان خواهد شد مشتاق به دانستن در مقیاس ملی تراست برنامه ها و چگونه آنها قصد اجرای آنها. برای مثال سطوح کوچک کشت درخت در مزرعه خواهد شد بسیار بیشتر دوام از تعداد زیادی از درختان است که می تواند اثرات قابل توجهی بر زنده ماندن یک کسب و کار در مزرعه.

وی افزود: “کشاورزان متعهد به بازی بخشی خود را در مقابله با تغییر آب و هوا و NFU مشخص شده است در آن آرمان به صورت خالص صفر توسط 2040. اما ما نمی تواند رسیدن به این هدف در انزوا و آن را نیاز به یک تعداد از روش های مانند حفظ و بهبود زمین های جنگلی و هدجروس بهبود کشاورزی مولد و بهره وری و افزایش تولید ما از انرژی های تجدید پذیر.”

Glyn رابرتز رئیس جمهور از کشاورزان اتحادیه ولز گفت: “ترس چرا مناطق می تواند از دست رفته به منظور دیدار با کاشت درخت هدف است.

اما آقای رابرتز یک اعتماد ملی مستاجر کشاورز در نزدیکی Betws y شاگرد کنوی شهرستان گفت: او می ترسید جنگلداری در مناطق روستایی می تواند تاثیر منفی بر کشاورزان و تولید مواد غذایی و جوامع اگر مرتع از دست داده است.

“اگر شما نگاه کنید در Penmachno فقط چند مایل از اینجا درخت کاشت باعث کاهش جمعیتی و تا به حال تاثیر منفی بر ویلز زبان و فرهنگ,” او گفت:.

آقای رابرتز یک اعتماد ملی مستاجر کشاورز در نزدیکی Betws y شاگرد افزود: “من احساس کشاورزی بوده است مورد حمله از همه طرف در طول شش ماه گذشته. این است یکی دیگر از ضربه است که ما نیاز نداریم.”

اعتماد ملی را رد کرده و ترس گفت: با همکاری کشاورزان مستاجر در آن زمین به منظور ایجاد پروژه یک موفقیت است که مزایای هر دو آب و هوا و جامعه است.

پاتریک Begg خارج از منزل و منابع طبیعی مدیر در اعتماد گفت: آب و هوا بود که در “نقطه بحران” و هر کس که تا به حال به بازی بخشی خود را در مقابله با این مشکل است.

او گفت: “ما می دانیم که زمین های جنگلی یکی از بهترین همه سرآمد’ برای مقابله با تغییر آب و هوا ارائه متنوع زیستگاه برای حیات وحش, گرفتن و قفل کردن کربن و ارائه فضاهای که ترویج تندرستی برای مردم بیش از حد.”

آقای Begg افزود: “ما می دانیم که برخی از زمین به سادگی نمی تواند مناسب و هدف ما این است که به دنبال کاهش درجه زمین به گیاه و ایجاد جدید وودلند و همچنین گسترش زمان جنگلی مناطق. و هنگامی که درختان ایجاد کرده اند وجود دارد هیچ چیز برای جلوگیری از کشاورزان سپس معرفی مناسب نژادهای گوسفند و گاو به واقع چراندن در میان درختان.

“ما می دانیم که چگونه جنگل را می سود نه تنها محیط زیست بلکه مردم. ما پیش بینی فرصت های جدید برای کسب و کار تنوع با گردشگری شاید تبدیل شدن به یکی از نتایج ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de