کشنده حمله تمساح در ایالت کارولینای جنوبی می بیند زن کشته لحظات پس از هشدار به ماندن

یک زن که اقدام به دریافت یک نگاه دقیق تر در یک تمساح در Kiawah Island حدود 25 مایلی جنوب غربی Charleston, کارولینای جنوبی کشته شد توسط یک خزنده حمله با توجه به چارلستون شهرستان کلانتر دفتر

سینتیا پنهان 58 ساله ساکن جانز Island, South Carolina, بود, بنا به گزارش ها کشیده شده به آب توسط تمساح. دوست پنهانی که شاهد این حمله گفت: قربانی شد و در را در نمک سرو لین هنگامی که او نقل مکان کرد و نزدیک به سمت حوض.

“[شاهد] نگه داشته و فریاد برای دوست [پنهانی] به دور و او را دیدم که دوستان در مورد چهار پا از لبه آب زمانی که تمساح آمد و در حمله او دوست” در این گزارش است.

شاهد اظهار داشت: دوست او هرگز فریاد زد در این حادثه.

دوست, شوهر, که گفت که او “هرگز فراموش نکنید که این حادثه” توضیح داد که او و همسایه اقدام به ذخیره Covert ضربه زدن به تمساح با یک بیل در حالی که اچ به نام پلیس.

تمساح کشیده پنهان در زیر آب گزارش ظاهر دوباره به طور خلاصه با Covert قبل از رفتن زیر دوباره. نمایندگان افتتاح شد آتش سوزی در تمساح چهار بار زمانی که آن را دوباره ظاهر این گزارش گفت:.

آتش نشانان قادر به جلو و پنهان پشت به زمین اما او بی توجه بود و اعلام کرد مرده. او گزارش را غرق و مرگ او رد شد اتفاقی پس از کالبد شکافی کارولینای جنوبی را به پست و پیک به گزارش.

تمساح باقی مانده بودند نیز کشیده از آب و با توجه به کارولینای جنوبی-دانشکده منابع طبیعی (SCDNR).

در ماه ژوئن گذشته بدن یک مرد مسن بود و گزارش شده است که در بر داشت در یک برکه در Kiawah Island با علائم گزش. محققان بعد گزارش کرد علل طبیعی قبل از تمساح آمد و بر بدن خود.

در ماه اوت سال 2018 45 ساله کشته شد در یک حمله تمساح در هیلتون رئیس جزیره در حالی که در ماه جولای سال 2016 90 ساله زن مرده پس از یک تمساح روبرو می شوند در یک استخر در خارج از اشلی غرب مراقبت از تاسیسات SCDNR گزارش.

در سال گذشته نه پا تمساح گزارش را گاز گرفته 68 ساله در کارولینای جنوبی در شب در حالی که او در راه رفتن سگ خود را ترک او را با آسیب به بازوها و پاها.

Alligator, Hilton Head Island, South Carolina, 2012
یک تمساح شنا کردن در یک استخر در هیلتون رئیس جزیره کارولینای جنوبی در مارس 14, 2012.
گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de