Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, دوباره رد این ایده که یک آزمایشگاه در ووهان چین شد منبع اصلی از coronavirus. در مصاحبه با نشنال جئوگرافیک منتشر شده دوشنبه Fauci ذکر شواهد علمی نشان می دهد که این ویروس بود نه انسان ساخته شده است.

Fauci که در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار گفت: حیات وحش مجله که COVID-19 به احتمال زیاد منشأ در یک حیوان و سپس انتقال به انسان است. او نظرات مشابه در ماه گذشته در کاخ سفید جلسه.

“اگر شما نگاهی به تکامل این ویروس در خفاش ها و آنچه در خارج وجود دارد در حال حاضر [شواهد علمی] بسیار به شدت متمایل به سمت این می تواند نه به طور مصنوعی و یا به عمد دستکاری شده … همه چیز در مورد گام به گام تکامل در طول زمان به شدت نشان می دهد که [این ویروس] تکامل در طبیعت و سپس شروع به پریدن کرد به گونه” گفت: Fauci, مدیر متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

وقتی پرسیده شد که اگر می توانست یک سناریو که در آن دانشمندان دریافتند این ویروس در خارج از آزمایشگاه آورده و آن را به عقب و سپس آن فرار Fauci بسته خط از سوال کردن.

“اما این به معنی آن بود که در طبیعت برای شروع با. به همین دلیل من نمی آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد [و] چرا من صرف زمان زیادی را در این دایره استدلال” او گفت:.

اظهارات خود به عنوان رئیس جمهور تهمت و ادعا کرده است که شواهد دیده که این ویروس شروع در ووهان ویروس شناسی موسسه که انجام تحقیقات بر روی مسری بیماری زا است. وزیر امور خارجه مایک Pompeo بیش از آخر هفته گفت: وجود یک “مقدار قابل توجهی از شواهد” با اشاره به آقای تهمت ادعا می کنند اما انجام نداد.

دفتر مدیر اطلاعات ملی (ODNI) هفته گذشته گفت که جامعه اطلاعاتی ایالات متحده به این نتیجه رسیدند که کروناویروس “بود و نه ساخته دست انسان و یا اصلاح ژنتیکی شده,” اما, تحقیق در مورد ریشه های شیوع این بیماری در حال انجام است.

پکن را رد کرده است آزمایشگاه که منبع ویروس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im