Fauci حاضر ادعا می کنند Coronavirus همه گیر است ‘تحت کنترل’: ‘که می تواند نادرست بیانیه… ما در حال مبارزه’

Dr. Anthony Fauci, یک عضو کلیدی از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار پیش بینی شده است که coronavirus ميزان عفونت و مرگ و میر در هفته های آینده خواهد بود “تکان دهنده به برخی از” و حاضر به می گویند که امریکا به وضعیت “تحت کنترل است.”

“ما قصد داریم برای دیدن ادامه تشدید همچنین ما باید امید که در عرض یک هفته, شاید, کمی, بیشتر, ما شروع به دیدن یک مسطح و منحنی پایین آمدن” Fauci CBS گفت: در صورت ملت میزبان مارگارت برنان روز یکشنبه. “کاهش … کاملا کلیدی برای موفقیت است. بنابراین از یک طرف همه چیز در حال رفتن به بد و ما نیاز به آماده می شود که همه چیز در حال رفتن به تکان دهنده برای برخی از. قطعا آن را واقعا نگران کننده است که برای دیدن.”

“ما فقط دست و پنجه نرم کردن همچنان کاهش و همچنان به انجام این جدایی فیزیکی از آنجا که ما باید از طریق این هفته که در آینده به دلیل آن است که رفتن به یک هفته بد” او ادامه داد.

Brennen از دکتر پرسید: اگر او گفت که “با وجود مرگ است که ما ممکن است ببینید که کاهش کار است و شما باید انجام دهید این شیوع تحت کنترل؟”

“من نمی خواهد می گویند که ما آن را تحت کنترل مارگارت” Fauci پاسخ داد: “که می شود یک بیانیه نادرست است. ما در حال تلاش برای به دست آوردن آن را تحت کنترل و این مسئله ای است که در دست راست در حال حاضر.”

“ما نیاز به روشن است که حتی اگر کاهش است و کار ما در حال رفتن به که دم از مرگ” او ادامه داد. “اولین چیزی که ما می خواهیم به دنبال این است برای دیدن به صورت روزانه یک تعداد موارد جدید شروع به ایجاد ثبات در.”

“ما دیده ایم که در ایتالیا” Fauci اضافه شده است. “ما قصد داریم امیدوارم که در نیویورک به زودی و این اولین نشانه است که فلات پایین آمدن.”

نیوزویک رسیده به کاخ سفید برای نظر.

Fauci
Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و عفونی بیماری در روز یکشنبه گفت ایالات متحده “مبارزه” برای دریافت coronavirus شیوع بیماری تحت کنترل است.
CBS/تصویر

در بعد از ظهر یکشنبه در ایالات متحده تایید کرده بود بیش از 330,000 موارد مثبت coronavirus با بیش از 21,000 عفونت های جدید در حال اضافه در 24 ساعت گذشته. تعداد کل داخلی و میر ناشی از رمان ویروس صعود 1,089 به 9,540.

Fauci و دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ برآورد هفته گذشته که بین 100000 تا 240,000 افراد در حال انتظار برای مردن در داخل کشور از این ویروس حتی با اجتماعی فاصله اقدامات در محل. اگر سیاست های سختگیرانه اجرا نمی شد مرگ و میر می تواند نشستن در هر نقطه بین 1 میلیون تا 2.2 میلیون گفتند.

CDC توصیه کرده است که آمریکا شروع به پوشیدن پوشش صورت در تنظیمات عمومی برای محدود کردن گسترش ویروس اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او نمی خواهد با پوشیدن یکی به خاطر شغل او نیاز به او را به ملاقات با افراد مختلف.

“من فقط نمی خواهم به پوشیدن یکی خودم” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت:. “این یک توصیه آنها آن را توصیه. من احساس خوب است.”

“به نحوی نشستن در دفتر بیضی پشت که مصمم میز بزرگ مصمم میز من فکر می کنم با پوشیدن یک ماسک صورت به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و ملکه و من نمی دانم,” او اضافه شده است. “من آن را نمی بینم برای خودم. من فقط نمی کنند.”

Fauci روز یکشنبه گفت که او یک ماسک در فضاهای عمومی. “اگر من که من واقعا نمی بسیار به دلیل زندگی من است آن را به عنوان در حال حاضر من می خواهم و انجام,” او توضیح داد. “اگر شما یک وضعیت که در آن شما لازم نیست که کنترل بیش از که شش پا فاصله شما با پوشیدن ماسک.”

سازمان دیده بان Fauci مصاحبه در چهره ملت زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im