مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci گفت: در طول پنج شنبه در مصاحبه با Facebook موسس مارک زوکربرگ است که او امیدوار است که coronavirus را در پاسخ به اجتماعی سرکوب مانند سندرم حاد تنفسی (سارس) اما هشدار داد که coronavirus انتقال در مد های مختلف.

سارس, ویروس در همان خانواده به عنوان زمان رمان coronavirus در درجه اول گسترش از فرد به فرد. در سال 2003 یک شیوع بیماری سارس در گسترش از طریق 26 کشور و در نتیجه بیش از 8000 موارد است.

“آنچه که من قطعا می خواهم برای دیدن چیزی است که اتفاق افتاده است با سارس” Fauci گفت: پرداختن چگونه coronavirus همه گیر ممکن است در نهایت به پایان رسیده است. “زمانی که بهداشت عمومی اقدامات اساسا سرکوب آن ناپدید شد و هرگز آمد.”

anthony fauci
Dr. Anthony Fauci گفت که او امیدوار است این زمان coronavirus همه گیر خواهد شد ناپدید می شوند مانند سارس در طول یک شنبه مصاحبه.
تراشه Somodevilla/گتی

اما Fauci هشدار داد که این گونه از coronavirus شد متفاوت تر از سارس.

“حتی اگر آن را همان دسته از coronavirus آن گسترش بیش از حد کارآمد” Fauci گفت.

پس از کروناویروس یک بیماری جدید آن ناشناخته است دقیقا چگونه این ویروس منتقل می شود. “ممکن است که یک فرد می تواند COVID-19 با لمس یک سطح یا شیء است که ویروس در آن و سپس دست خود را در دهان و بینی و یا احتمالا چشمان خود را, اما این است که نه به فکر راه اصلی گسترش ویروس” گفت: CDC در وب سایت خود را.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im