Fauci: “شما را به جدول زمانی این ویروس باعث می شود جدول زمانی”

چند مقامات پدید آمده است به عنوان صدای وضوح در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و یکی از آنها دکتر Anthony Fauci. ملت متخصص بیماری های عفونی و عضو مجلس وظیفه نیروی Fauci باقی مانده است با اعتماد به نفس و آرامش حتی هنگام تحویل کمتر از اخبار خوش بینانه.

در مصاحبه ای در روز چهارشنبه Fauci تحویل واقعی را در چه مدت coronavirus شیوع گذشته خواهد بود: “شما را به جدول زمانی این ویروس باعث می شود جدول زمانی است.”

Fauci آثار در کنار رئیس جمهور تهمت, که گفت که او امیدوار است برای رسیدن به رشد اقتصادی بالا و در حال اجرا عید پاک. Fauci, اما, شده است و مردد به تنظیم دلخواه مهلت تغییر رفتار را در طول بحران.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“شما باید واقع بینانه باشد,” او گفت: سی ان ان Chris Cuomo. “و شما رو به درک که شما را به جدول زمانی این ویروس باعث می شود جدول زمانی. پس شما رو به پاسخ در چه می بینید اتفاق می افتد. و اگر شما در حفظ و دیدن این شتاب مهم نیست که آنچه شما می گویند. یک هفته دو هفته سه هفته — شما رو با چه وضعیت بر روی زمین است.”

Fauci می گویند وجود دارد “اطلاع” از مسطح منحنی اما مقامات نمی تواند تصمیم گیری تا زمانی که داده های آنها را نشان می دهد آنچه را که آنها در حال برخورد با.

این تضاد چه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: در طول هفته گذشته. با وجود شتاب از coronavirus موارد در سراسر ایالات متحده و مقامات بهداشتی’ تکرار اجتماعی فاصله ارشاد — آقای ترامپ گفت: در طول فاکس نیوز تاون هال که او می خواهد آمریکا “باز” توسط مارس 12.

“ما فقط آن را انجام دهد اگر آن را خوب است,” او اضافه شده در جلسه بعد. “و شاید ما بخش های از کشور ما بخش های زیادی از کشور است. که می تواند بیش از حد.” او گفت که دولت “بسیار” با کارشناسان پزشکی و به دنبال “هر آنچه که آنها را انجام دهد.”

در مصاحبه با علم مجله Fauci گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن می کند به او گوش دهید.

“به [تهمت] و اعتباری حتی اگر ما مخالف در برخی از چیزهایی که او گوش” Fauci گفت: از فرمانده کل قوا. “او راه خود را می رود. او سبک خود را. اما در مسائل اساسی او گوش دادن به آنچه که من می گویم.”

زمانی که رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت که یک داروی آزمایشی دسته کوچک موسیقی جاز است “یک فرصت واقعی به یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی” Fauci دنبال کرد تا با یک مقدار بیشتر از متوسط ارزیابی توضیح داد که تحقیقات بیشتری مورد نیاز خواهد بود برای دیدن اگر آن را با این نسخهها کار در برابر coronavirus.

در همان علم, مجله, مصاحبه, Fauci به رسمیت شناخته شده است که گاهی اوقات اطلاعات آقای مغلوب ساختن پیشی جستن می دهد در جلسات مطبوعاتی نمی comport با حقایق. Fauci گفت: مشاوران سعی کنید بگویید آقای ترامپ زمانی که او ادعا نادرست هستند. “اما من نمی توانید پرش در مقابل میکروفون و فشار او را پایین. OK او آن را گفت. بیایید امتحان کنید و آن را تصحیح برای دفعه بعد” Fauci گفت.

به نظر می رسد که بیشتر و بیشتر اغلب Fauci است که با استفاده از پلت فرم خود را به درست ضبط — و او به دست آورد توجه گسترده برای انجام این کار است.

آقای ترامپ مورد انتقاد قرار گرفته توسط هر دو شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio و فرماندار نیویورک اندرو کومو برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای خود خانه دولت در طول این بحران است. در “چهره ملت” Fauci اعتراف کرد که در عرض دو هفته در شهر نیویورک خواهد اجرا از تجهیزات پزشکی.

“نیویورک است که سخت ترین ضربه” Fauci گفت: در نمایش جمعه. “بنابراین نه تنها در نیویورک در تلاش برای به دست آوردن منابع خود را, اما ما در حال رفتن به ریختن آن در از دولت فدرال است. پس از آن خواهد بود ترکیبی از محلی و فدرال. اما آن را بسیار روشن است که آنها بسیار بالا در اولویت است.”

در همان مصاحبه Fauci بستری آمریکا بيمارستان غرق شد و از آغاز و “نمی تواند بازی گرفتن.” او همچنین به نظر می رسید دوباره در تضاد آقای تهمت ادعا می کنند که ایالات متحده می تواند به شل اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین برای کمک به اقتصاد است.

“ما در حال رفتن به ضربه. وجود دارد بدون شک در مورد آن است. ما آن را در نیویورک است. نیویورک وحشتناکی درد و رنج” او گفت: “چهره ملت” مدیر مارگارت برنان است.

“اما این نوع از کاهش مسائل که در حال رفتن در حال حاضر چیزهایی که ما می بینیم در این کشور این جدایی فیزیکی در همان زمان به عنوان ما در حال جلوگیری از هجوم موارد در آینده من فکر می کنم که قصد رفتن به یک راه طولانی برای جلوگیری ما از تبدیل شدن به در, ایتالیا,” او گفت:.

Fauci می گوید اجتماعی فاصله بسیار مهم است برای جلوگیری از آمریکا از “تبدیل شدن به یک ایتالیا”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im