FBI لینک های مشکوک در کمین در قضاوت را به وکیل قتل

FBI مرتبط است به روز شنبه حمله با تیراندازی در نیوجرسی خانه قاضی فدرال استر Salas — که در سمت چپ او 20 ساله پسر مرده و شوهرش به شدت زخمی به قتل یک وکیل در اوایل این ماه در جنوب کالیفرنیا.

خانواده نیوجرسی قاضی کمین 02:08

چندین منابع اجرای قانون گفت: CBS News, مظنون, 72 ساله وکیل Roy دن Hollander, درگذشت یک خود وارد زخم گلوله و داشت در یک خودرو در شمال ایالت نیویورک دوشنبه. مظنون آمد به Salas خانه پوشیدن فدرال اکسپرس و یک COVID-سبک ماسک, منابع تایید کرد. Salas که در زیرزمین بود در زمان حمله و صدمه دیده است نیست اما شوهرش علامت Anderl همچنان در وضعیت بحرانی است. پسرش دانیل Anderl کشته شد.

محققان بر این باورند Salas بود “در نظر گرفته شده و هدف” از این حمله اجرای قانون منبع گفت: CBS News. دن Hollander تا به حال سابقه به دنبال آنچه که او به نام “antifeminist” دعاوی ادعا تبعیض جنسیتی علیه مردان است.

روز چهارشنبه FBI نیوآرک تایید کرد که آنها در حال کار با سان برناردینو شهرستان کلانتر دفتر و شواهد ارتباط دن Hollander به تیراندازی منجر به مرگ یکی دیگر از مردان حقوق وکیل مارک Angelucci. 52 ساله Angelucci ضرب گلوله کشته شد در کرستلین خانه جولای 11, گزارش, CBS Los Angeles.

دوست دیرین هری دولا رئیس ائتلاف ملی برای مردان گفت: ایستگاه او تا به حال شناخته شده Angelucci که در خدمت به عنوان سازمان معاون رئیس جمهور برای بیش از 20 سال است.

“او دوست داشت تقریبا همه در حق جنبش” دولا گفت: CBS Los Angeles. “او مانند ما پای راست.”

marc2.png
مارک Angelucci CBS لا

دولا گفت: او آموخته شده از مردم در Angelucci خانه که تیرانداز شد و به تحویل فرد گفت: “بلافاصله دیدم یک لینک” برای حمله Salas’ خانواده است. دولا گفت: ایستگاه او می دانست که دن Hollander, توصیف او به عنوان “nut job.” دن Hollander بود یک بار در ائتلاف ملی برای مردان هیئت مدیره, او گفت:, اما حذف شد و پس از تهدید دولا شدن.

FBI مقامات در نیوآرک نیوجرسی در روز چهارشنبه خواهد نه توصیف شواهد و یا توضیح دهید که چگونه این روابط به دو مورد گزارش آسوشیتد پرس. دن Hollander در نظر گرفته شده است یک مظنون نخست در Angelucci کشتن یک منبع گفت.

دن Hollander قبلا یک وکیل در یک مورد قبل از Salas که در آن یک زن شاکی مدعی بود که آن را خلاف قانون اساسی برای جلوگیری از ثبت نام برای پیش نویس است.

دن Hollander درگیر شده بود در جنس دیگر مربوط به پرونده های حقوقی در گذشته از جمله یکی که در آن او شکایت دانشگاه کلمبیا ادعا آن مطالعات زنان برنامه به نمایندگی از “تعصب در برابر مردان است.” مورد اخراج شد. او همچنین سعی کردم و شکست خورده به خشونت علیه زنان قانون لغو شد.

دن Hollander شده بود ظاهرا مبتلا به سرطان ترمینال قبل از مرگ, با توجه به اجرای قانون منبع.

Salas’, شوهر, علامت Anderl یک وکیل مدافع جنایی و سابق, Essex County, دادستان. قانون او شریک دیوید Oakley گفت: Salas’, پسر دانیل یک دانشجو در دانشگاه کاتولیک آمریکا که “برنامه ریزی شده بود به دنبال پدر و مادر خود را به یک حرفه ای در قانون است.”

Salas بهترین و شناخته شده برای ریاست بیش از مورد “زنان خانه دار واقعی از نیوجرسی” ستاره Teresa Giudice و جو Giudice. آنها التماس کرد گناه را به اتهام تقلب در سال 2014. ترزا محکوم شد 15 ماه در زندان در حالی که جو زده شد با 41 ماه حکم.

آسوشیتد پرس گزارش Salas ریاست یک طرح دعوی در دادگاه که در آن, دویچه بانک, سرمایه گذاران ادعا از بانک های نادرست و گمراه کننده در مورد اظهارات خود را ضد پول شویی سیاست و نمی نگه داشتن زبانه ها در “معرض خطر” مشتریان از جمله محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین.

رادیو فردا’ پت میلتون و اندی Triay کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de