FDA تصویب روشه برای COVID-19 آزمایش پادتن

سوئیس بیوتکنولوژی شرکت Roche دارایی گفت: این ابداع یک تست است که 100 ٪ دقیق در تشخیص coronavirus آنتی بادی و 99.8 ٪ دقیق در حکم آنها.

روشه انتظار به تولید میلیون ها نفر از آزمون در این ماه و 100 میلیون یک ماه بعد از این سال این شرکت گفت: در روز یکشنبه ، سازمان غذا و دارو پاک است ابزار تشخیصی برای استفاده است. این آنتی بادی آزمون Elecsys ضد SARS-CoV-2, تولید مثبت کاذب در تنها یک در 500 تست با توجه به روشه. آزمون اجرا می شود در یک ابزار است که می تواند ایجاد یک نتیجه در 18 دقیقه و تا 300 در یک ساعت.

FDA در روز دوشنبه گفت: شرکت های ساخت COVID-19 آنتی بادی آزمایش باید درخواست مجوز توسط این سازمان ظرف مدت 10 روز از انتشار محصولات خود را. همچنین مشخص شده آنچه مورد نیاز برای آزمون, برای دریافت نظارتی ترخیص کالا از گمرک.

تشخیصی کروناویروس آزمون در مقابل آنتی بادی آزمایش: دکتر LaPook پاسخ سوالات خود را

روشه گفت سرولوژی تستهای می تواند تعیین کند که آیا یک فرد به دست آورده ایمنی در برابر پاتوژن مانند coronavirus. از بیش از 200 تست آنتی بادی است که آب گرفتگی بازار FDA اعطا کرده اضطراری با استفاده از مجوز به تنها 12 آزمون. اکثر آزمون در حال حاضر در حال استفاده نمی شد بررسی توسط آژانس.

“ما متاسفانه دیدن بازیگران بی پروا بازاریابی جعلی کیت های آزمایش و با استفاده از همه گیر به عنوان یک فرصت برای استفاده از آمریکایی ها اضطراب” FDA در بیانیه ای گفت.

آزمون به عنوان یک بخش حیاتی از بازگشایی اقتصاد اما برخی مشکل شده است با دقت و نگرانی در عجله برای رسیدن به بازار است. کاخ سفید هفته گذشته اذعان کرد که موضوع مشاوره است که چندین آنتی بادی آزمایش باید مورد استفاده قرار گیرد برای دسترسی به گسترش این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از یک میلیون آمریکایی و کشته شدن نزدیک به 69,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im