FDA اجازه برای اولین بار در خانه coronavirus آزمون

غذا و دارو اعلام کرد که آن را مجاز و برای اولین بار در خانه coronavirus آزمون. آن را در دسترس خواهد بود برای اولین بار به مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان و انتظار می رود برای فروش به مصرف کنندگان در بسیاری از کشورهای در عرض چند هفته.

آزمون به نام پیکسل است و از یک سواب بینی کیت توسعه یافته و به فروش می رسد توسط LabCorp. بیماران خود را جمع آوری نمونه های خاص با استفاده از یک سواب استریل ارائه شده در این کیت و سپس ارسال آن به یکی از شرکت آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل.

FDA گفت: آن اعطا شرکت های اضطراری مجوز برای دریافت تست کردن هر چه زودتر.

“با این اقدام در حال حاضر وجود دارد مناسب و قابل اعتماد گزینه برای نمونه بیمار مجموعه ای از ایمنی و راحتی از خانه خود را” FDA کمیسر Stephen هان در بیانیه ای گفت.

تست کیت هزینه $119 و مشتریان بالقوه باید تکمیل یک بررسی در مورد واجد شرایط بودن خود را برای تست قبل از دریافت یک. LabCorp سخنگوی مایک گلر CBS گفت: خبری که مشتریان باید پرداخت تا برای تست و “باید تماس با شرکت بیمه خود را به تعیین اگر طرح خود را بازپرداخت آنها را برای هزینه است.”

تست وب سایت می گوید: آن را نمی خواهد در دسترس خواهد بود در نیویورک نیوجرسی و مریلند و رود آیلند. این کشورها مستثنی هستند چرا که آنها مقررات در برابر بیماران شروع خود را در آزمایشگاه تست گلر گفت. نیویورک و نیوجرسی دو کشور با بیشترین تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر.

LabCorp گفت: این آزمون در ابتدا در دسترس خواهد بود به خط مقدم از کارگران که ممکن است در معرض COVID-19 یا ممکن است علامتی و پس از آن آزمون خواهد شد در فروش برای عموم “در هفته های آینده.”

مقامات بهداشت هشدار داد مصرف کنندگان در گذشته برای جلوگیری از هر گونه غیر مجاز صفحه اصلی آزمون آنها دیده اند ممکن تبلیغ در رسانه های اجتماعیو FDA تکرار شده است که هشدار در بیانیه خود روز شنبه.

“این مهم است که توجه داشته باشید که این کلی نیست مجوز برای در خانه مجموعه ای از نمونه های بیمار با استفاده از مجموعه دیگر سواب رسانه ها و یا آزمون یا آزمون به طور کامل انجام شده در صفحه اصلی” FDA گفت.

LabCorp اشاره کرد آن آزمون مجموعه خانه کیت مشخصات فنی نبوده است FDA پاک و یا تایید شده و تنها مجاز توسط آژانس برای تشخیص COVID-19 و تنها زمانی که این بیماری همه گیر به طول می انجامد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de