FDA اجازه آزمون است که می تواند تشخیص Coronavirus در 45 دقیقه به حمل آغاز هفته آینده


تقاضا برای تست بیشتر از COVID-19 رسیده است و سطح جدیدی از نیویورک به کالیفرنیا و ایلینویز به فلوریدا. آزمون باید به طور معمول گرفته تا شش ساعت برای اثبات اینکه یک بیمار مثبت است. سازمان غذا و داروی آمریکا تایید تست جدید است که اجازه خواهد داد که آزمایش به پایان رسید در حدود 45 دقیقه است.

دکتر دیوید Persing, MD, دکترا, ارشد, پزشکی و فناوری افسر در کالیفرنیا مبتنی بر Cepheid گفت: خود شرکت که تولید کننده این آزمون امیدوار است که پزشکان می توانید سریعتر حقایق با آزمون جدید.

“در طول این زمان افزایش تقاضا برای خدمات بیمارستان پزشکان به فوریت نیاز به بر روی تقاضا تست تشخیصی برای زمان واقعی مدیریت بیماران در حال بررسی برای ورود به مراقبت های بهداشتی و امکانات” Persing سی ان ان گفت.

“دقیق آزمون تحویل به بیمار می تواند تحول آفرین و کمک به کاهش فشار است که ظهور 2019-nCoV شیوع است و قرار است در امکانات بهداشتی است که باید به درستی خود اختصاص تنفسی جداسازی منابع است.”

همانطور که بیشتر مردم قرارداد COVID-19 بهتر به عنوان شناخته شده coronavirus متحده و بزرگ شهرداری را بر نام تست بیشتر ساکنان آن برای بهتر quelch ویروس در حالی که همه اصرار ساکنان به s اقدامات احتیاطی زیادی به عنوان امکان پذیر است.

Coronavirus (COVID-19) Testing
پرستاران تنظیم ماسک محافظ در داخل یک تست چادر در سنت برنابا بیمارستان در مارس 20, 2020 در شهر نیویورک است. سنت برنابا بیمارستان در برانکس تنظیم چادر به تریاژ ممکن است COVID-19 بيمار خارج قبل از آنها وارد بخش اورژانس اصلی منطقه است.
عکس از میشا فریدمن/گتی ایماژ

معاون رئیس جمهور مایک پنس در یک شنبه در کنفرانس خبری گفت: در مورد 195,000 آمریکایی ها تست شده اند برای coronavirus تا آنجا که برخی از 19,000 باید دوباره مثبت است. پنس گفت: تعداد کل موارد مثبت را شامل نمی شود, روستایی و بیمارستان و آزمایشگاه و درمانگاه است که ممکن است باید انجام آزمون خود را.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در یک کنفرانس مطبوعاتی در دوشنبه گفت: دولت آغاز خواهد شد با استفاده از حرفه ای فوتبال در میامی و جکسون برای کمک به تسهیل آزمایش در مقیاس بزرگ. این فرماندار فلوریدا افزود که موارد شروع به شکستن در ایالات متحده آزمایش تا به حال به ارسال به مراکز کنترل بیماری که تقویت تاخیر در تاسیس کردن نتایج.

با آزمایش و نتایج سریعتر و امریکا ممکن است قادر به دریافت دقیق تر گرفتن که چگونه بسیاری از مردم شده اند تحت تاثیر این بیماری است.

“ما می خواهیم به یاد آمریکایی ها به عنوان دکتر [آنتونی] Fauci تاکید خواهد شد در یک لحظه اگر شما علائم و انجام تست” پنس گفت. “این یکی دیگر از راه های که مردم آمریکا می تواند مطمئن شوید که ما در حفظ منابع است که ما کارکنان مراقبت های بهداشتی نیاز به مدیریت و حمایت از کسانی که در برخورد با کروناویروس و بیماری های دیگر.”

دکتر Fauci عضو مجلس Coronavirus نیروی کار و مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر