محدودیت در coronavirus تست شد و تا حدودی آرامش توسط سازمان غذا و دارو با توجه به دوشنبه بیانیه توسط FDA کمیسر Stephen هان.

متحده هم اکنون می توانید با قرار دادن یک سیستم در محل است که اجازه می دهد تا تست labs به گزارش به طور مستقیم به مقامات دولتی به جای FDA. تولید کنندگان از coronavirus آزمون می تواند تحت برخی از شرایط توزیع و استفاده از آزمون از خود ابداع بدون اخذ اضطراری با استفاده از مجوز از FDA برای یک دوره 15 روز است. آزمايشهاي که شناسایی آنتی بادی های موجود در سیستم در هنگام مبارزه با یک عفونت خاص نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد اگر آزمون تأیید FDA اعلام کرده و هشدار که این آزمون نشده اند توسط FDA مورد بررسی را شامل می شوند.

“ما باور بی سابقه ای در سیاست های مندرج در امروز به روز شده در راهنمایی که آدرس آزمایشگاه و تجاری تولید کنندگان کمک خواهد کرد که آدرس این چرایی نگرانی های سلامت با کمک به گسترش تعداد و انواع تست های تشخیصی و همچنین به عنوان در دسترس تست قابلیت های مراقبت های بهداشتی تنظیمات و مرجع و تجاری آزمایشگاه” هان دوشنبه نوشت.

“ما می دانیم که مردم می خواهم به دانستن زمان تعداد تست ها در این زمینه و چگونه بسیاری از بیماران در حال آزمایش” هان ادامه داد. “این تعداد نوسان روزانه به عنوان بیشتر و بیشتر تست توسعه دهندگان خود را تست در این زمینه و شروع به آزمایش بیماران. در این زمان FDA متمرکز شده است مطمئن شوید آزمون توزیع شده است و آزمون دهندگان و آزمایشگاه باید مواد آنها نیاز به اجرای آزمون ها.”

آزمایشگاه در نیویورک در حال حاضر گزارش جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, اما FDA اعلام گسترش می یابد که به تمام کشورهای نهفته coronavirus.

داده های اخیر نشان داد که در نیویورک بود و 967 مورد تأیید از coronavirus در حالی که واشنگتن گزارش داد بیش از 904 موارد مثبت. در 47 مورد مرگ و میر واشنگتن دارای بالاترین نرخ تلفات از coronavirus عوارض در کشور است.

نیوزویک رسیده به دولت واشنگتن و عمومی وزارت بهداشت از نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

stephen hahn
FDA کمیسر Stephen هان اعلام مقررات جدید طراحی شده برای ایجاد دسترسی آسان تر به کروناویروس تست در روز دوشنبه.
Saul لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی

واشنگتن فرماندار جی Inslee صادر اضطراری اعلام دوشنبه به ناهار خوردن در رستوران ها و کافه تئاتر, سالن های ورزشی و دیگر مکان های تجمع. Inslee محدودیت اعمال نمی شود به فروشگاه های مواد غذایی, مراقبت از کودک یا مهدکودک امکانات و یا رستوران ها که ارائه مواد غذایی برای گرفتن یا تحویل.

“ساعت شمارش” Inslee گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس خبری. “این است که هفته تعداد ساعت تعداد دفعات مشاهده است. بنابراین ما باید بسیار قوی اقدامات برای کاهش میزان و سرعت این آلودگی است.”

فرماندار نیویورک اندرو کومو آغاز اقدامات مشابه در دولت خود را به عنوان رستوران ها و کافه ها بسته شده روز شنبه به غیر از آماده کردن غذا برای بایگانی اطلاعات و یا تحویل. سینما و سالن های کنسرت نیز باید دید در روز سه شنبه.

کومو نیز انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ در طول یک شنبه در کنفرانس خبری با اشاره به نیاز برای فدرال رهبری است.

“شما ببینید در کل چیز درهم و برهم از تلاش های گرفته شده در سراسر کشور” کومو گفت. “این دولت است که انجام این کار این دولت است و انجام این کار این شهرستان در حال انجام این کار است. این هرج و مرج است. من فکر می کنم آن را در واقع تغذیه با این احساس که این کشور از کنترل خارج شده است.”

در طول روز دوشنبه coronavirus اخبار جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که فرماندار کومو می توانید “انجام دهید.”

“[نیویورک] یک منطقه از کشور که بسیار داغ در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نیویورک حومه نیو راشل یک “منطقه است که باید کوبیده خواهد شد پایین و حتی بیشتر به دلیل آن را یک سر چشمه هیچ سوال در مورد آن.”

صحبت در مورد رابطه بین کاخ سفید و فرمانداران مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:
“من فکر می کنم این مهم است که همه فرمانداران همراه بسیار خوبی با ما است و ما همراه با فرمانداران و من فکر می کنم که اتفاق می افتد.”

Coronavirus COVID-19 United States Statista
گسترش COVID-19 ویروس در سراسر ایالات متحده
Ana ortega

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im