FDR و ایجاد مجدد امریکا

سی بی اس آمریکا | No comments

صف های طولانی برای, مواد غذایی برای تسکین; ترس و ناامیدی است. اگر سیاه و سفید, تصاویر از رکود بزرگ اکو امریکا در COVID عصر: ملی درد و رنج و نا امیدی. این ویروس جدید است; مبارزه است.

در سال 1933 به تازگی رئیس جمهور فرانکلین دلانو روزولت مواجه 25 درصد بیکاری سقوط بانکی و گسترده فقر است. پاسخ خود را خواهد تغییر شکل راه کشور در مورد فکر خود رئیس جمهور آن و دموکراسی است.

“ایالات متحده در موقعیت جنین و مردم واقعا تعجب که آیا ما هرگز از این” جاناتان Alter نویسنده کتاب “لحظه تعیین: FDR را صد روز و پیروزی از امید است.” او به رادیو فردا’ جان Dickerson داخل خانه منهتن که در آن روزولت خواب شب او یاد گرفته که او برنده انتخابات ریاست جمهوری.

the-defining-moment-simon-and-schuster-cover-620.jpg
Simon & Schuster

“روزولت معتقد بود آنچه که او به نام “اقدام و عمل در حال حاضر'” تغییر گفت. “و او با استفاده از آن کلمه در سخنرانی مراسم تحلیف خود را شش برابر است. آن را در واقع بیشتر تشویق حضار از ” تنها چیزی که ما باید بترسیم.'”

در حالی که روزولت بود آماده برای عمل او تا مطمئن شوید که این کشور بود ، در زمانی که اصول دموکراسی به خودی خود بودند که مورد سوال او نو طرح قرارداد اجتماعی قانع کننده آمریکا در آنها همه در آن با هم.

“چه چیزی جدید است ؟ این یک توافق بین دولت و مردم در آنچه از آنها انتظار می رود یکی دیگر گفت:” تغییر دهید. “و قبل از روزولت رئیس جمهور آن بود که اساسا” هر انسان برای خود.’ ناهموار فردگرایی شما می دانید؟”

“واقعی فقط تماس مردم آمریکا با دولت فدرال بود که آنها رفت و به اداره پست به خرید یک تمبر” گفت: استاد و مورخ دیوید Woolner (نویسنده “گذشته 100 روز”) در خانواده روزولت و مستغلات در هاید پارک نیویورک است. “روزولت تغییر همه که.”

fdr-the-last-100-days-basic-books-cover.jpg
اساسی کتاب

او تغییر آن با ارائه اطلاعات و امیدوارم که: “مردم را جمع آوری در اطراف خود رادیو و آنها خود را به گوش رئیس جمهور توضیح آنچه که دولت در تلاش بود به انجام. و این بسیار بسیار اطمینان بخش است.”

معروف پای بخاری چت تعداد کمی اما نمادی از ارتباط بین patrician روزولت و کسانی که با رنج و فقر چیزی است که رئیس جمهور درک به خاطر او متحمل شده بود گفت: سوزان دان یک روزولت پژوهشگر در کالج ویلیامز و نویسنده “یک طرح برای جنگ”: “من می گویند که نماد ریاست جمهوری خود از زندگی اش است Warm Springs, Georgia,” او گفت:.

روزولت بود زده با فلج اطفال در سال 1921; او هرگز راه می رفت دوباره. در طول بازیابی خود او ساخته شده است یک مرکز در Warm Springs, Ga., برای دیگر افراد مبتلا به فلج اطفال و در زمان شارژ از عمل است.

a-blueprint-for-war-yup-cover.jpg
انتشارات دانشگاه ییل

دان گفت: “این به او کمک کرد تا به مربوط به همه نوع از مردم است. این منجر به یک زندگی, محبت, احترام, از مسئولیت برای مردم ما می دانیم که به خوبی برای مردم ما نمی دانیم. و این چیزی است که یک دموکراسی واقعی نیاز دارد. که اخلاقی پایه و اساس دموکراسی است.”

با این کشور را برای حمایت از روح خود در او از آزمایش روزولت انداخته گله از برنامه های

“آنها به کار می رفت ساختن زیرساخت های این کشور در راه است که تقریبا غیر قابل تصور در حال حاضر گفت:” تغییر دهید. “آنها ساخته شده 39,000 مدارس از 2500 بیمارستان و بیش از 300 فرودگاه 800 پارک دولت.”

به علاوه, سد هوور لینکلن تونل تنسی ولی قدرت … در میان بسیاری از پروژه های بزرگ با ایجاد یک کنگره مایل به کار با رئیس جمهور.

که معنا نیست روزولت بود بدون دشمنان است. تغییر گفت: “من فکر می کنم وجود دارد از یک نوع فرض که همه چیز برای او کار کرده است. اما او تا به حال بسیار قوی مخالف است. وجود دارد مقدار زیادی از تعصب و وجود دارد مقدار زیادی از جمهوری خواهان و برخی از دموکرات ها که تصور می کردند که او تبدیل شدن به یک دیکتاتور.”

به زودی به اندازه کافی روزولت خواهد بود مبارزه واقعی دیکتاتورها در جنگ جهانی دوم است که در نهایت لغو این کشور از افسردگی است. امریکا شد, یک فانوس دریایی برای جهان و رهبر آن روزولت ارائه یک راه جدید برای اندازه گیری ارزش یک ملت است.

او گفت: “شما می دانید, ‘آزمون پیشرفت ما این است که آیا ما با ارائه مقدار برای کسانی که زیاد اما آیا ما به اندازه کافی برای کسانی که بیش از حد کوچک” گفت: Woolner.

است که در آزمون مطرح شده توسط FDR برای رهبران امریکا امروز: نه فقط برای زنده ماندن اما به طرح یک دوره برای یک راه برای خروج از این بحران قوی تر است.

      
برای اطلاعات بیشتر:

  • “تعریف لحظه: FDR را صد روز و پیروزی امید” توسط جاناتان را تغییر دهید (Simon & Schuster) در تجارت شومیز و کتاب فرمت های در دسترس از طریق آمازون
  • jonathanalter.com
  • “گذشته 100 روز: FDR در جنگ و در صلح” توسط David B. Woolner (پایه کتاب) در قالب کتاب در دسترس از طریق آمازون
  • دیوید Woolner ارشد همکار و ساکن مورخ روزولت موسسه Marist College, نیویورک, n. y.
  • “یک طرح برای جنگ: FDR و صد روز است که بسیج امریکا” توسط سوزان دان (Yale University Press) در گالینگور تجارت شومیز و کتاب فرمت های در دسترس از طریق آمازون
  • سوزان دان, استاد, علوم انسانی, کالج ویلیامز, Williamstown جرم است.
  • هارولد Holzer
  • صفحه اصلی فرانکلین D. روزولت ملی سایت تاریخی هاید پارک, n. y.
  • فرانکلین D. روزولت ریاست جمهوری کتابخانه و موزه هاید پارک, n. y.
  • روزولت خانه سیاست عمومی موسسه در کالج هانتر

      
داستان های تولید شده توسط گابریل شاهین. ویرایشگر: Joseph L. Frandino.

         
همچنین نگاه کنید به:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>