ترس است که باشگاه می تواند در برابر زیر فا تصمیم به لغو همه به جز دو ردیف از زنان بازی با توجه به کروناویروس

فدراسیون فوتبال تصمیم به توقف ردیف سه تا هفت نفر از این زنان بازی با اثر فوری در سمت چپ تعدادی از باشگاه ها ‘در خطر تاشو’ و منجر به تماس برای نمایش بهتر در طول کلیدی در تصمیم گیری است.

زنان و ورزش داد می گوید بیش از 20 باشگاه از لیگ ملی شده اند در تماس با نگرانی زیر فا را اعلام کرد که همه نتایج به غیر از زنان سوپر لیگ و قهرمانی خواهد بود حذف در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این WSA – عضویت در باشگاه ارائه باشگاه ورزشکاران و کارکنان حقوقی, مشاوره مالی و مشاوره و همچنین عملکرد خدمات – تماس برای بررسی به فرایند تصمیم گیری برای اطمینان از آن پایین تر-لیگ برتر فوتبال زنان باشگاه ها بهتر نشان داده شده است. همچنین درخواست برای زنان دیگر لیگ ملی باشگاه ها به جلو آمده و به اشتراک گذاشتن نگرانی های خود را اگر چه آن را نمی خواهد به دنبال اقدام قانونی علیه فا و نه تقاضا بدن حاکم واژگون تصمیم گیری آن است.

Reece زمین WSA مشترک مدیر عامل گفت: “مقدار باشگاه در حال حاضر که در خطر فقط تاشو چرا که آنها در مشکلات مالی و یا آنها اساسا چپ خود را از نظر قانونی… باشگاه در حال حاضر در واقع با توجه به اینکه آیا یا نه برای, برابر, برای اقدام قانونی و یا به رسم یک خط و ببینید که در زمین نهفته است در دو ماه زمان است.

“از نظر قانونی [برخی از باشگاه ها] در حال حاضر باز به اختلاف با شرکای خود است. وجود دارد باشگاه دریافت کرده اند که £20 ، 000 اسپانسر و حامیان مالی خود را می گویند: “ما با حمایت شما برای دوازده ماه است و شما تنها با انجام نه. ما هر دو می خواهند ما بازگشت پول و یا ما می خواهیم یک نرم افزار راتا و سه ماه ارزش پول بازگشت.’ که پول در حال حاضر صرف شده برای نگه داشتن که باشگاه فوتبال زنده ماندن.”

فا گفت که فرآیند مشاوره درگیر زنان لیگ ملی مدیریت کمیته که انتخاب می شوند به نمایندگی از باشگاه ها و فوتبال زنان, کنفرانس, یک گروه از نمایندگان از تمام لیگ ها در هرم. پس از آن بود تصویب فا زنان در هیئت مدیره.

اما در روز جمعه دو باشگاه به تلگراف گفت که آنها هرگز مشورت بیش فا تصمیم به پاک کردن این فصل – که شامل از بین بردن ارتقاء یا سقوط.

اردن نگهبان, یکی دیگر از WSA مدیر عامل افزود: “باشگاه باید گفت که نمی شود آن را به عنوان نیمی از بد اگر آنها در حلقه نگه داشته و یا آنها تا به حال برخی از مرتب کردن بر اساس می گویند در تصمیم گیری. برخی از آنها در بر داشت در توییتر. آنها حتی نمی توانید از قبل مشورت. باشگاه های دیگر تا به حال دو ساعت هشدار دهنده با یک تحریم شده ایمیل.”

بر خلاف حرفه ای بازیکنان فوتبال’ انجمن WSA است نه یک اتحادیه – اما در عمل به پایان می رسد تا کار در PFA جای داده PFA نیست باز به بازیکنان خارج از زنان سوپر لیگ تنها کاملا حرفه ای ردیف فوتبال زنان.

“هنوز PFA هنوز یک ورودی در تصمیم گیری” اضافه شده زمین. “باشگاه مایل به ما نشسته بود در این جلسات به عنوان نماینده رسمی به تصمیم می گیرید چه چیزی اتفاق می افتد در آینده برای آنها.

“در فوتبال زنان در هیئت مدیره وجود دارد هیچ نماینده ای از هر کسی زیر این قهرمانی. چگونه می توانید آنها را به یک تصمیم در لیگ ملی و زیر هنگامی که وجود دارد هیچ فیزیکی نماینده وجود دارد ؟ اگر ما را به چالش نمی کند این تصمیمات پس از آن ما در حال تنظیم یک سابقه برای آینده تصمیم گیری در رابطه با فوتبال زنان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de