به عنوان بریتانیا, تغذیه, جام تیم رهبری به اتاق قفل در شکست شنبه شب دوچرخه سواری دادگاه رس رفتگر در AXA عرصه در براتیسلاوا برگزار می شود یک بطری شامپاین به جشن خانه جمعیت. این یک صحنه عجیب و غریب اما شاید یکی که همواره کاملا که این مقدماتی کراوات تا به حال شده است به دست آورد و از دست داد – در اسلواکیایی تیم تصمیم به زمینه آن در خاک رس.

هدر واتسون و هریت نیزه قرار دادن یک مبارزه خوب اما مخالفان خود را’ برتر چابکی در سطح چیزی بود که به آنها لبه به پیروزی 3-1. بریتانیا معنی از دست دادن آنها باید رقابت در بازی کردن برای حفظ جایگاه خود در جهان و جلوگیری از سقوط در سال آینده.

اسلواکیایی تیم تا به حال عملا sniggered پیش از آن در هفته زمانی که خواسته در مورد اینکه چرا آنها را از طریق رفته بود مشکل از شکلگیری یک دادگاه رس در داخل خود معمولا سخت سطح ملی تنیس مرکز به خصوص در مراحل اوليه در فصل زمانی که تنظیم درگیر شد و یک خطر برای همه بازیکنان است. پاسخ نسبتا ساده است: سطح یک شناخته شده ضعف از تنیس.

از سال 2007 آنها را برنده فقط یکی از هفت Fed Cup روابط در خاک رس است. بریتانیا کاپیتان تیم آن Keothavong گفت این بود “فرهنگی” مسئله ای است که به معنای وطنی بازیکنان فاقد تجربه در رس: “من فکر می کنم در انگلستان این فرهنگ و این واقعیت است که در باشگاه محلی ما به اندازه کافی ندارد دادگاه خشت و من نمی بینم که تغییر در هر زمان به زودی.”

آن را ممکن است به عنوان یک شگفتی آمده که در Roehampton ملی تنیس مرکز در ماه اکتبر گذشته دو رس دادگاه بودند حفر کردن و جایگزین Padel آنهایی که یک راکت ورزشی که ترکیبی از اسکواش و تنیس. هنگامی که با نزدیک شدن در این موضوع LTA در دفاع از این تصمیم.

“ما حذف نمی, هر, واقعی, رس, دادگاه, در, ملی, تنیس, مرکز” سخنگوی گفت. “جدید Padel امکانات جایگزین دو مصنوعی, رس, دادگاه. ما گذاشته اند چهار عالی, ایتالیایی, قرمز خاک رس دادگاه دو نفر از آن خواهد شد به زودی تحت یک حباب به اطمینان حاصل شود که آنها در دسترس هستند در تمام آب و هوا.”

واتسون گفت: این موضوع منحصر به فرد به این کشور اما اذعان کرد که تمایل دارد به بازی در ناآشنا خاک رس.

“هنگامی که شما در حال بالا آمدن در ITFs و شما از انگلیس و اکثر بازیکنان را دور ماندن از خاک رس — شما می دانید, ما باید مردم از دست رفته کراوات این هفته به دلیل آن را بر روی خاک رس,” او گفت: ارجاع یوهانا Konta و کتی Boulter غیاب در آخر هفته. هر دو شده بود و انتگرال به بریتانیا موفقیت بازگشت به دنیا پس از 26 سال 2019 اما دیدم شرکت به عنوان یک خطر برای تناسب اندام خود را در این زمان کوتاه دادگاه رس دوره گذار بدون شک یک عامل است.

هر چند دور از یک راه حل دراز مدت زمانی که قرعه کشی آوریل خود بازی می گیرد و بریتانیا می تواند تنها امید برای یک خانه کراوات برای جلوگیری از رس دیگری بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de