دولت فدرال تحت پیگرد تگزاس یتیم خانه برای به دست آوردن دسترسی به زمین برای پروژه های مرز

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت پیگرد یک یتیم خانه در جنوب تگزاس به منظور ورزش آن برجسته دامنه قدرت و به دست آوردن دسترسی موقت به اموال به برنامه ریزی برای ساخت و ساز در امتداد مرز با مکزیک.

در عوض برای مدت یک سال اعطای دسترسی به زمین شناخته شده به عنوان یک اسایش, دولت فدرال می گوید آن را پرداخت مقدس قلب کودکان را از لاردو, تگزاس, $100 به عنوان “فقط جبران خسارت است.”

یتیم خانه واقع در مرز ایالات متحده و مکزیک.

به راحتی فراهم می کند دولت و کارکنان آن حق ورود و حرکت در سراسر 68 هکتار اموال به منظور انجام نقشه برداری برای ساخت و ساز پیشنهاد شده از جاده های شمشیربازی و سازه های مربوط به “طراحی شده برای کمک به امن ایالات متحده آمریکا/مکزیک مرز در ایالت تگزاس است.”

برجسته دامنه عمل شد و شروع به نمایندگی از ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی آژانس به طور خاص آن دیوار برنامه مدیریت یک جزء است که “مسئول مرز مانع پروژه های” رسمی توضیح داده شده است.

قلب مقدس نمی تواند نظر رسیده و یک سخنگوی ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

Border Wall
مردم در ایالات متحده آمریکا/مکزیک مرز دیوار در فوریه 12, 2019, در, El Paso, Texas.
جو Raedle/گتی

در حالی که دولت فدرال برجسته دامنه قدرت به طور کلی unreserved, یتیم خانه خواهد شد فرصت را به مسابقه میزان غرامت در دادگاه اگر آنها را انتخاب کنید برای انجام این کار.

با توجه به لاریدو صبح فرداوجود دارد 40 کودک زنده در یتیم خانه که از پاییز گذشته. قلب مقدس بوده و در عمل برای بیش از 100 سال است.

صاحبان زمین در مرز با مکزیک قبلا ابراز نگرانی در مورد دولت فدرال بسیار به اطلاع عموم علاقه احداث یک ساختار عظیم است که ممکن است جای خود را به خانواده ها و کسب و کار.

ریو گراند مطالعه بین المللی مرکز در حال حاضر تحت پیگرد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از طرف یک ائتلاف از مرز ساکنان ادعا که رئیس جمهور انحراف از $3.6 میلیارد دلار بودجه نظامی برای حمایت از یک مرز دیوار نقض اختیارات کنگره برای تعیین بودجه فدرال صرف شده است.

برخی از صاحبان زمین داده اند تا تلاش برای مبارزه با دولت در تلاش خود را برای ساخت حداقل 450 کیلومتر مرز دیوار تا پایان این سال است.

“ما فقط در نهایت به” یکی South Texas مقیم گفته نیویورک تایمز. “اگر آنها به من پیشنهاد یک میلیون دلار برای ساخت دیوار من می خواهم آن را رد کرد اگر من می دانستم که آنها نمی خواهد آن را ساخت. من نمی خواهم پول است. این زندگی من است اینجا.”

با توجه به وزارت امنیت میهن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر به اتمام ساخت و ساز از 175 مایل از مرز آن سیستم دیوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر