فدرال زندانی می میرد پس از اسپری فلفل توسط سپاه پاسداران

فدرال زندانی زندان در شهر نیویورک درگذشت چهارشنبه پس از اصلاح افسران اسپری با اسپری فلفل اداره زندانها گفت. افسران اسپری Jamel فلوید 35-سال-پیرمرد و پس از او سنگر خود را در سلول خود در بروکلین شهری بازداشتگاه و شکست یک تلفن درب و پنجره با یک شی فلزی آژانس گفت.

“او به طور فزاینده مخل و مضر به خود و دیگران” آژانس در بیانیه ای گفت. “اسپری فلفل مستقر شد و فلوید حذف شد از تلفن همراه خود را.”

فلوید مادر گفت که پسرش دچار آسم و دیابت است و مقامات زندان شد آگاه از شرایط بهداشتی.

“آنها maced پسر من” دانا Mays گفت: اخبار روزانه. “آنها به قتل پسر من است.”

اعضای این زندان کادر پزشکی بررسی فلوید بعد او را در بر داشت بی توجه آژانس گفت. آنها شروع به صرفه جویی در زندگی و اقدامات به نام یک آمبولانس. او در یک بیمارستان مرده.

اداره زندانها گفت: هیچ نشانه ای وجود دارد فلوید مرگ مربوط به کروناویروس.

این مدیر آژانس مایکل کروجل گفت: پنج شنبه که وزارت دادگستری بازرس کل در حال بررسی است. او کاهش یافته است به نظر بیشتر به ادامه بررسی است. شهر دفتر معاینات پزشکی گفت: آن را به انجام کالبد شکافی در Floyd. اف بی آی و خدمات مارشال ایالات متحده نیز مطلع شده است.

Metropolitan Correction Center
یک نمای خارجی از شهری بازداشتگاه در فوریه. 4, 2019 در بروکلین قصبه شهر نیویورک است. گتی

تائید دخالت بازرس کل Michael Horowitz گفت: در بیانیه ای که دفتر او خواهد موضوع یک گزارش تحقیقات خود را به Floyd مرگ اما نمی ارائه هر گونه اطلاعات تا آن را به اتمام.

رئیس اتحادیه به نمایندگی از اصلاح افسران در زندان کاهش یافته گفت: مدیریت کرده و در عین حال به ارائه هر گونه اطلاعات در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

فلوید شده بود در شهری بازداشتگاه پس Oct. 30, منتقل, از دولت-اجرای آواز خواندن, آواز خواندن, Correctional Facility, جایی که او به خدمت 12 تا 15 سال حبس برای بخشی خود را در خشونت لانگ آیلند صفحه اصلی تهاجم در سال 2007. او واجد شرایط آزادی مشروط در ماه اکتبر با توجه به زندان های کشور ،

وزارت امور خارجه از اصلاحات و جامعه نظارت گفت: فلوید فرستاده شد به زندان فدرال در خصوص مداوم مورد. این سازمان گفت: آن مطلع شد پنج شنبه از مرگ او.

پرونده های دادگاه نشان نداد فدرال موارد با یک فرد توسط فلوید نام به عنوان متهم.

فلوید درگذشت در میان یک مستند در فدرال زندان های سراسر کشور تحریک اعتراضات و خشونت بیش از 25 مه مرگ جورج فلوید و روش های خاص به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مانند نیاز به زندانیان به پوشیدن ماسک.

شهری بازداشتگاه تا به حال به اشتراک گذاری از مشکلات در سال های اخیر از جمله یک هفته قطع برق در ژانویه 2019 که موجب ناآرامی در میان لرز زندانیان.

در ماه مارس از زندان تا به حال زندان فدرال سیستم اولین زندانی به تست مثبت برای کوروناویروس.

اداره زندانها آغاز مسلح کردن اصلاح افسران با اسپری فلفل به طور گسترده تر پس از یک افسر در یک ندامتگاه در پنسیلوانیا کمین شد و کشته شدن یک زندانی در سال 2013.

قبل از این که بسیاری از افسران فقط به حال کلید دستبند و یک دست برگزار می شود رادیو به حفاظت از آنها.

زندانی طرفداران حقوق به مدت طولانی استدلال که اثر اسپری فلفل در حال مضر به زندانیان با مشکلات تنفسی. آنها همچنین نگرانی این کاهش در استفاده از زور.

اداره زندانها گفت: افسران آن در حال آموزش استفاده از اسپری فلفل تنها زمانی که کارکنان و یا زندانیان در معرض خطر فوری و تنها پس از آنها سعی در خنثی کردن این وضعیت با دستورات کلامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im