قاضی فدرال اجازه می دهد تا سنت لوئیس شروع به پاکسازی خانمان گاه بیش اعتراضات طرفداران


City Hall
یک مجسمه Pierre Laclède بنیانگذار سنت لوئیس نشسته در خارج از شهر در خیابان Louis, میزوری, در آگوست 5, 2012.
ریموند بوید/مایکل Ochs Archives/گتی

یک قاضی فدرال در روز شنبه به رفتن پیش برای مقامات شهرستان در سنت لوئیس برای شروع پاکسازی یک بی خانمان گاه به دلیل نگرانی بیش از COVID-19 انتقال است.

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه Sarah E. Pitlyk رد یک درخواست از Ranata فرانک, یک بی خانمان زن ساکن در خیابان بازار encampments از سراسر شهر به طور موقت بلوک برنامه ریزی شده حذف به عنوان مورد بود که کاونتی.

ArchCity مدافعان غیر انتفاعی, حقوق مدنی, گروه, نمایندگی فرانک و به دنبال به صورت طبقه بندی شده به عنوان یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به نمایندگی از تمام اردوگاه را بی خانمان ساکنان.

این گروه گفته نیوزویک در بیانیه ای که آن را نمی تواند اظهار نظر در انتظار دادخواهی اما که در آن می ایستد “تجربیات کسانی که در حال حاضر بی خانمان در سنت لوئیس.”

“آنها شنیده می شود این وعده از پناهگاه از شهر سنت لوئیس دولت وقت و زمان دوباره و تاریخی آن وعده ها خالی” این گروه اضافه شده است.

این شهر می گوید: از آن نیاز به روشن encampments و نقل مکان ساکنان بی خانمان به نزدیکی هتل ها به منظور حفاظت از سلامت عمومی است.

روز چهارشنبه دکتر فردریک Echols این شهر کمیسیون بهداشت و درمان ارسال شده توجه کنید نیاز به ساکنان بی خانمان ساکن بازار خیابان پارک به تخلیه محل. Echols به نام خود گاه یک “تهدید جدی سلامت” با توجه به این پتانسیل برای COVID-19 انتقال است.

او در توصیف این شرایط وجود دارد به عنوان غیربهداشتی اشاره به در دسترس نبودن از شستن دست و ایستگاه ها و سوء استفاده از مواد مخدر.

ArchCity تسلیم کلاس اقدام شکایت در روز جمعه متهم این شهرستان از نقض ممنوعیت بی رحمانه و غیر معمول مجازات تحت هشتم اصلاح قانون اساسی ایالات متحده. این ممنوعیت شده اند تفسیر توسط دادگاه شامل یک فرد غیر قابل اجتناب وضعیت مانند بی خانمان بودن.

شاکیان به دیدار نسبتا نوار بالا برای به دست آوردن یک سفارش ضابط موقت مسدود کردن اجرای سیاست های دولت است. یکی از مهم ترین معیارهای رضایت بخش است که مانع احتمال است که شاکی در نهایت موفق شد پس از این مورد است که به طور کامل تلاش کرد.

Pitlyk–که دارای “واجد شرایط” توسط کانون وکلای آمریکا پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد او به فدرال نیمکت اواخر سال گذشته–تصمیم گرفت که فرانک در نهایت قادر به نشان می دهد این شهر اقدامات تجاوز در حقوق مدنی.

یک دادگاه تجدید نظر فدرال در اورگان به تازگی در برخورد با یک مورد مربوط به جرم و بی خانمانی است. در نقطه عطفی حکم که در دادگاه مشخص شد که شهر بویزی آیداهو نمی تواند بازداشت بی خانمان ساکنان صرفا برای اشغال زمین های عمومی هنگامی که وجود دارد هیچ منطقی جایگزین مانند سرپناه در دسترس فضا.

هر چند الزام آور نیست در تصمیم Pitlyk یافت که بویز مورد ارائه نمی دهد معنی دار نسبت به فرانک. او اشاره کرد که Echols شهادت بود وجود دارد نزدیک به 100 تخت در دسترس برای حدود 50 نفر هنوز ساکن در اردوگاه. Pitlyk نیز پذیرفته شده در شهرستان مشاجره است که آن را به قصد بر دستگیری بی خانمان ساکنان مردد مطابق با جابجایی.

در آن مختصر ArchCity به شدت مورد مناقشه این ادعا. آن را ارائه شهادت از Tashero ویلیامز یک بی خانمان ساکن یک بازار خیابان اردوگاه این ادعا که یک افسر پلیس او را تهدید به بازداشت اگر او نبود نقل مکان.

این گروه همچنین ارائه شهادت از تیم هافمن یک استاد در دانشگاه سنت لوئیس که گفت که این شهرستان را به اندازه کافی در دسترس تخت فضایی برای دیدار با تقاضا است. هافمن گفت که سنت لوئیس یک 515-ظرفیت تخت در آن پناهگاه سیستم تقاضای تقریبا دو برابر این تعداد است.”

بیشتر جلسات در مورد برنامه ریزی شده برگزار می شود در مارس 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de