قاضی فدرال بلوک اوکلاهما سقط جنین بان کی مون به کشورهای دیگر فشار به نوار دسترسی در میان شیوع کروناویروس

روز دوشنبه یک قاضی فدرال منطقه در اوکلاهما به طور موقت مسدود شده و دولت تلاش برای ممنوعیت سقط جنین در طول شیوع کروناویروس.

دولت رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt به دنبال نوار دسترسی به سقط جنین را به عنوان بخشی از یک سیاست منع پزشکی تلقی غیر ضروری و غیر فوری است.

در حکم ایالات متحده در منطقه قاضی چارلز گودوین که منصوب شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که این ممنوعیت می تواند “آسیب های جبران ناپذیر” به زنان مانع از دسترسی به مراقبت به موقع.

“هیچ اختلاف وجود دارد که ایالت اوکلاهما—مانند دولت ها در سراسر جهان است که در مواجهه با یک بحران بهداشتی در COVID-19 همه گیر است که نیاز به, و ادامه خواهد داد برای یک نامشخص زمان نیاز به اقدامات اضطراری,” گودوین نوشت. “در این تلاش برای حفظ سلامت و ایمنی عمومی دولت گسترده قدرت عمل می کنند و حتی به طور موقت اعمال الزامات که مزاحم شدن بر آزادی شهروندان آن است.”

اما گودوین نوشت: “که قدرت نامحدود و با این حال دادگاه باید با دقت محافظت در برابر ‘غیر منطقی’ ‘خودسرانه’ یا ‘سرکوب’ تمرینات آن است.”

این قاضی فدرال هشدار می آید به عنوان یک تعداد متحده را تحت فشار قرار دادند برای دیدن دسترسی به سقط جنین مراقبت های محروم به عنوان بخشی از پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

استدلال کرده اند این است که سقط جنین باید در نظر گرفته شود ضروری روش و بنابراین باید ممنوع است مگر در مواردی که بارداری تهدیدی مستقیم به زندگی یک زن است.

در آزادی مطبوعات ارسال در دوشنبه والدین اشاره کرد که “اوکلاهما است و نه دولت را به تلاش برای ممنوعیت سقط جنین در طول COVID-19 بیماری همه گیر.”

در حال حاضر مرکز باروری, حقوق والدین فدراسیون آمریکا و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و دیگر گروه ها باید ثبت پرونده های حقوقی در تگزاس و آلاباما, آیووا و اوهایو در پاسخ به تلاش های مشابه.

همانطور که در اوکلاهما سفارشات مهار شد امن در آلاباما اوهایو و تگزاس. اما ماه گذشته این مدار 5 دادگاه تجدید نظر باقی ماند موقت سفارش محدود محرومیت سیاست در تگزاس است. به عنوان آن می ایستد, سقط جنین است که در حال حاضر در میان تعدادی از غیر ضروری روش است که ممنوع شده است در دولت است.

صحبت با رادیو فردا پس از این قانون اجازه داده شد برای حرکت رو به جلو, دکتر Bhavik کومار مدیر پزشکی اولیه ترانس و مراقبت در Planned Parenthood سواحل خلیج فارس در هوستون, تگزاس, توضیح می دهد که چگونه بیماران را بشکند و اشک بر یادگیری آنها دیگر قادر به انجام این روش در دولت خانه خود را.

Abortion protest
Pro-choice فعالان حمایت از دسترسی قانونی به سقط جنین اعتراض در طول یک تظاهرات در خارج از دادگاه عالی ایالات متحده در واشنگتن دی سی در تاریخ 4 مارس سال 2020 به عنوان دادگاه شنود شفاهی در مورد لوئیزیانا قانون در مورد دسترسی به سقط جنین. تعدادی از کشورها به دنبال معرفی سیاست جلوگیری از دسترسی به سقط جنین را به عنوان بخشی از پاسخ خود به شیوع کروناویروس.
SAUL لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی

کومار گفت: برخی از زنان ابراز کرده است که آنها با توجه به خطر می اندازند در خانه, جایگزین, در حالی که دیگران برنامه ریزی شده به درایو و یا پرواز از دولت به منظور تحت عمل احساس مجبور به قرار دادن خود و دیگران در معرض خطر در زمانی که مردم در ایالات متحده در حال توصیه به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله.

دکتر هشدار داد که سیاست جلوگیری از دسترسی به سقط جنین مراقبت قرار خواهد بيماران و دیگران در معرض خطر بیشتری در طول COVID-19 شیوع.

در علاوه بر این به کشورهای که به طور فعال به دنبال فشار سیاست های جدید رو به جلو نگرانی ها در مورد آینده دسترسی به سقط جنین مراقبت نیز مطرح شده است, در تعدادی از کشورهای دیگر از جمله غرب ویرجینیا, لوئیزیانا, کنتاکی و می سی سی پی.

در حالی که غرب ویرجینیا تنها ارائه دهنده سقط جنین در ادامه به ارائه سقط جنین مراقبت در طول همه گیر دولت جمهوری خواه فرماندار جیم عدالت پیشنهاد کرده است که “هیچ قطعی معافیت برای سقط جنین” و یا “هر روش” وقتی که می آید به دولت را تلاش برای محدود کردن و به اصطلاح غیر ضروری روش های پزشکی در طول COVID-19 شیوع با توجه به چارلستون-Mail.

در لوئیزیانا مقامات همچنان به پزشکان اجازه می دهد برای استفاده های پزشکی خود را قضاوت برای تصمیم گیری چه باید در نظر گرفته شود ضروری روش با وجود مقامات دولت تصریح می کند که امکانات ارائه خدمات سقط جنین بس باید انجام دهند.

در کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون یک جمهوری خواه خواسته است مقامات بهداشتی به حکومت در, آیا سقط جنین ارائه دهندگان در حال نقض یک نظم موجود از اندی رژیم صهیونیستی است. Beshear یک دموکرات ممنوعیت انتخابی روش های پزشکی.

Beshear گفته است که او را “ترک آن را به ما بهداشت حرفه ای به تعیین آنچه می افتد در انتخابی یا ضروری است.”

در ضمن در می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز جمهوری گفت: در ماه گذشته که او معتقد است که سقط جنین باید در نظر گرفته شود ممنوع و غیر ضروری روش پزشکی تحت دولت coronavirus پاسخ سیاست افزایش ترس است که می تواند دسترسی منع می شود.

در پاسخ به جمعه موقت سفارش محدود در اوکلاهما تلاش برای به اجرا درآوردن سقط جنین, ممنوعیت, الکسیس جانسون مک گیل اقدام رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Planned Parenthood فدراسیون امریکا گفت که در حالی که “این است برای کمک به بیماران آنها باید هرگز تا به حال به صبر برای یک قاضی به قانون قبل از دسترسی به این زمان حساس به مراقبت از آنها مورد نیاز است.”

“رژیم صهیونیستی. Stitt است به هدر رفتن زمان با ارزش و منابع با استفاده از COVID-19 pandemic به نمره امتیاز سیاسی,” مک گیل جانسون گفت. “به سیاستمداران و ضد سقط گروه پخش بازی های سیاسی در میان همه گیر اجازه دهید این درس به شما است که ما نمی خواهد به شما اجازه می دهد برای قرار دادن بیماران و جامعه در خطر است.”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مشاوره در مورد استفاده از پوشش صورت به سرعت گسترش COVID-19

 • CDC توصیه می کند با پوشیدن یک پارچه صورت پوشش در اجتماعی که در آن فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ.
 • یک پارچه ساده صورت پوشش می تواند کمک به سرعت گسترش ویروس توسط کسانی که آلوده و توسط کسانی که نمی نمایشگاه علائم.
 • پارچه پوشش صورت می توان از مد افتاده از آیتم های خانگی. راهنماهای ارائه شده توسط CDC. (https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/prevent-getting-sick/diy-cloth-face-coverings.html)
 • پارچه پوشش صورت باید شسته شود به طور منظم. یک ماشین لباسشویی کفایت خواهد کرد.
 • عمل حذف امن از پوشش صورت با دست زدن به چشم ها بینی و دهان و شستن دست ها بلافاصله پس از برداشتن پوشش.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل در طول و بعد از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اجتناب از تماس نزدیک با دیگران اگر شما هر گونه علائم.
 • ماندن در خانه اگر شما احساس ناخوشی حتی با علائم خفیف مانند سردرد و آبریزش بینی و برای جلوگیری از پتانسیل گسترش این بیماری به امکانات پزشکی و سایر مردم است.
 • اگر شما جدی توسعه علائم (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • توجه داشته باشید هر گونه اخیر در تماس با دیگران و جزئیات سفر برای ارائه به مقامات که می تواند ردیابی و جلوگیری از گسترش این بیماری است.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک و دستکش استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.
 • به طور منظم شستشو دست برهنه موثر تر است در برابر ابتلا به COVID-19 از پوشیدن دستکش لاستیکی.
 • این COVID-19 ویروس هنوز هم می تواند برداشت شود در دستکش لاستیکی منتقل می شود و با لمس کردن صورت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de