قاضی فدرال دستور کالیفرنیا یخ بازداشتگاه برای آزادی بازداشت شدگان به عنوان Coronavirus موارد صعود

یک قاضی فدرال در لس آنجلس دستور داده است تا به ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) آژانس به منظور کاهش تعداد زندانیان در یک مرکز در آدلانتو کالیفرنیا پس از بازداشت شدگان می توانید تمرین امن اجتماعی فاصله میان شیوع کروناویروس.

در حکم اواخر روز پنجشنبه قاضی تری کلاهدوز گفت: این تاسیسات را مجبور به کاهش تعداد بازداشت شدگان مهاجر در آدلانتو مرکز پردازش به منظور ایجاد فضا برای کسانی که باقی مانده به نگه داشتن شش پا از هم جدا در طول بیماری همه گیر.

به منظور کاهش جمعیت در مرکز کلاهدوز گفت: یخ خواهد بود انتظار می رود به انتشار حداقل 100 تن از بازداشت شدگان توسط مارس 27. یکی دیگر از 150 زندانی کلاهدوز گفت: باید به منتشر شده 30 آوریل.

قاضی گفت: بازداشت شدگان که بیش از 55 یا که از قبل موجود شرایط باید اولویت داده می شود. بازداشت شدگان بدون سابقه کیفری نیز اولویت باید قاضی گفت.

در حال حاضر حدود 1,300 مردان و زنان در آدلانتو مرکز پردازش.

کلاهدوز گفت که در نهایت این تعداد نیاز به میزان قابل توجهی کاهش می یابد به “یک سطح است که اجازه می دهد باقی مانده زندانیان برای حفظ فاصله اجتماعی از 6 فوت از یکدیگر در همه زمان ها و در تمام مکان ها از جمله در حالی که خواب, خوردن, دوش گرفتن و رفتن در مورد دیگر فعالیت های روزانه به جز زمانی که وجود دارد یک ضرورت پزشکی و یا ایمنی اضطراری است.”

این تصمیم پس از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) بنیاد کالیفرنیای جنوبی واصل طرح دعوی در دادگاه در مارس 14 ادعا که شرایط در آدلانتو امکانات قرار دادن جان زندانیان در خطر است.

“نگه داشتن مردم در عمران بازداشتگاه های اداره مهاجرت در میان COVID-19 همه گیر بدون در نظر گرفتن گام های اساسی برای حفاظت از آنها در برابر عفونت با این ویروس مرگبار از, است, به عنوان دادگاه ‘مغایر با استانداردهای معاصر انسان نجابت’ گفت:” آیتالله شیراز دادستان ارشد جسیکا Bansal در بیانیه منتشر شده آنلاین.

“ما در حال رها که افراد بازداشت شده در آدلانتو را در حال حاضر دریافت حمایت از زندگی و سلامت است که هر انسانی سزاوار” Bansal گفت.

ICE
مهاجر بازداشت شدگان خوردن ناهار یکی از سه وعده غذا در روز در آدلانتو بازداشتگاه در نوامبر 15, 2013 در آدلانتو کالیفرنیا. یخ بازداشت شدگان در سراسر کشور برگزار می شود در شرایط تنگ میان شیوع کروناویروس.
جان مور/گتی

کلاهدوز تصمیم می آید را به عنوان تعدادی از یخ بازداشت شدگان پیمانکاری coronavirus همچنان به افزایش است.

از بعد از ظهر جمعه به عنوان بسیاری از 297 یخ بازداشت شدگان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 با 49 تن از بازداشت شدگان پیمانکاری ویروس در بوفالو فدرال بازداشتگاه در بتیویا نیویورک و دیگری 42 بازداشت شدگان تست مثبت در Otay مسا بازداشتگاه در سن دیگو, کالیفرنیا, با توجه به یخ داده است.

به عنوان بسیاری از 35 کارگران در یخ بازداشتگاه نیز قرارداد این ویروس در حالی که یکی دیگر از 88 نفر شاغل توسط یخ در خارج از بازداشتگاه نیز آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de