قاضی فدرال تابه تهمت منظور استفاده می شود به اخراج مهاجران در مرز

یک قاضی فدرال نگرانی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سیاست به سرعت اخراج مهاجران در مرز در طول coronavirus pandemic, سفارش مقامات مرزی برای توقف حذف بدون همراه یک پسر نوجوان از هندوراس.

برای بار دوم در این ماه قاضی کارل نیکولز در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن یک محافظه کار بود که به نام نیمکت توسط رئیس جمهور تهمت مسدود اخراج 16 ساله هندوراس پسر در مرکز یکی از اولین چالش های قانونی در برابر مرز اخراج. دولت را توجیه اخراج تحت اضطراری سفارش صادر شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

در طول یک جلسه سه شنبه نیکولز گفت: اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) و گروه دیگر به نمایندگی از مهاجر کودک بودند به احتمال زیاد به موفقیت در این استدلال که بهداشت عمومی قانون اجازه ندارد اخراج. حتی اگر CDC نماینده می تواند یک اخراج اقتدار به مقامات مرزی نیکولز گفت: “نمی بر این باورند کسانی که قدرت نادیده گرفتن حقوقی پادمان کنگره ایجاد شده برای کودکان بی سرپرست.

CDC بخشنامه نقل از بهداشت عمومی قانون اول تصویب در اواخر قرن 19 و recodified در طول جنگ جهانی دوم است. آن را اجازه جراح عمومی به نوار “معرفی اشخاص یا اموال” است که در برخواهد داشت خطر معرفی یک بیماری مسری به آمریکا

از آنجا که قانون فاقد هر گونه مقررات برای از بین بردن بالا ACLU وکیل در مورد لی Gelernt استدلال در این جلسه که سی دی سفارش نمی تواند استفاده شود برای اخراج مردم است. اخراج باید تحت قوانین مهاجرت که احکام محرومیت از ورود کسانی که با بیماری های مسری Gelernt ادعا.

ژان لین یک دادگستری, وکیل به نمایندگی از دولت مخالفت کرد و گفت: بهداشت عمومی قانون شامل ضمنی قدرت “حذف فیزیکی” با توجه به متن شنوایی.

هر دو Lin و نیکولز اشاره کرد که بهداشت عمومی قانون گسترده ای با وزارت دادگستری, وکیل استدلال آن می تواند فرضی greenlight حذف از شهروندان ایالات متحده با وجود قانون اساسی نگرانی از چنین سیاست.

اما نیکولز ابراز شک و تردید در مورد این ادعا اخراج قدرت قانون ذکر شده توسط CDC سفارش.

“به نظر من هر چند که یک تفاوت وجود دارد بین محرومیت از ورود افراد از جمله شهروندان آمریکایی” و “اجازه حذف افرادی که ساخته شده آن را به جسمی ایالات متحده” قاضی گفت.

فشرده نیکولز در مورد حمایت های حقوقی حاکم بر مراقبت از کودکان مهاجر, Lin گفت: بهداشت عمومی قانون به طور کلی جایگزین سایر قوانین در طول یک بیماری همه گیر. او گفت: “هیچ حک کردن برای کودکان” به دلیل CDC مشخص است که بزرگسالان و افراد زیر سن قانونی هستند بخشی از یک “گروه جمعی” است که ارائه یک خطر بهداشت عمومی.

در دهان او حکم نیکولز مخالفت کرد.

“حتی اگر قدرت برای حذف شد جزئیات بخش 265 شاکی است و احتمال موفقیت به دلیل ارائه در دادگاه مشاهده باید هماهنگ به حداکثر میزان ممکن است با مهاجرت اساسنامه از جمله کسانی که در حال حاضر اشاره شده است که اعطای ویژه حمایت به افراد زیر سن قانونی و همچنین کسانی که مهاجرت اساسنامه که در مقابله با بیماری های مسری و قرنطينه” او گفت:.

نیکولز دستور دولت برای حفظ 16-year-old boy در ایالات متحده در حالی که او قوانین در شایستگی از این مورد است.

در اوایل این ماه, ACLU و تگزاس حقوق مدنی پروژه ثبت یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از 13 سال از السالوادور که اخراج شد از مرز جنوبی در ماه آوریل و محروم از این فرصت برای درخواست پناهندگی در کنار مادرش که در نیویورک زندگی می کند.

“این بسیار مهم حاکم به دلیل آن رفت و به قلب دولت ادعا می کنند که می توانید آن را انجام پایان اجرا در اطراف قوانین مهاجرت و به سادگی اخراج مردم از جمله کودکان بدون هیچ گونه فرایند” Gelernt این ACLU وکیل گفت: CBS News.

با استناد به سی دی سفارش در حال حاضر در محل به طور نامحدود مقامات مرزی انجام شده نزدیک به 43,000 اخراج در آوریل و آخرین و 11 ماه مارس. در میان کسانی که اخراج صدها مهاجر بدون همراه کودکان — جمعیت که کنگره معاف از سریع اخراج طریق یک ضد قاچاق قانون در سال 2008.

تحت همان قانون مقامات مرزی باید به طور کلی انتقال اکثر افراد زیر سن قانونی بدون همراه به دفتر اسکان مجدد پناهندگان در ظرف سه روز از مواجهه با آنها. این سازمان دارای یک شبکه از پناهگاه ها و دیگر تسهیلات مسکن که در آن کودکان مهاجر اقامت قبل از اینکه منتشر شد به اعضای خانواده در ایالات متحده و یا دیگر حامیان مالی.

پس از CDC زمان اثر در اواخر ماه مارس دفتر اسکان مجدد پناهندگان دریافت کرده چند ارجاع از افراد زیر سن قانونی بدون همراه از مرز مقامات اعتراف فقط 39 کودکان جدید در ماه مه با توجه به دولت داده های به دست آمده توسط رادیو فردا.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تصویر کشیده CDC جهت به عنوان یک اورژانس سیاست های طراحی شده برای جلوگیری از ورود مهاجران که می تواند گسترش coronavirus داخل برگزاری امکانات و فشار موسسات مراقبت سلامت.

در حالی که پرونده های حقوقی ثبت شده تا کنون در برابر اخراج سیاست به دنبال برای کمک به دو مهاجر, کودکان, طرفداران امید آنها موفق خواهد بود در این استدلال که CDC منظور غیر قانونی است به خصوص به دلیل راه آن است که مورد استفاده شتابزده از کشور اخراج افراد زیر سن قانونی بدون همراه.

طرفداران درخواست دادگاه منطقه در واشنگتن به سفارش دولت اجازه می دهد تا هندوراس نوجوان را دوباره با پدرش زندگی می کند که در تگزاس است و در حال بررسی پرونده پناهندگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de