قوانین قاضی فدرال دعوی در دادگاه در برابر تهمت شرکت رو به جلو خواهد رفت

یک قاضی فدرال حکم داد که روز شنبه یک طرح دعوی در دادگاه ادعا جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درگیر در کلاهبرداری از طریق ترویج یک طرح هرمی را نمی شود به تعویق افتاد.

قاضی منطقه لورنا G. Schofield حکم داد که دعوی در دادگاه اقدام کلاس می تواند حرکت رو به جلو با وجود تهمت, مشاور حقوقی درخواست اقامت. طرح دعوی در دادگاه رهبری چهار ناشناس شاکیان ادعا می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن و فرزندان خود Donald Trump Jr., Eric تهمت و Ivanka Trump به جرم تقلب تبلیغات نادرست و ناعادلانه رقابت برای روابط خود با چند سطح بازاریابی شرکت ACN اگر چه فدرال اخاذی با تهدید و توطئه اتهامات را رد کرد و سال گذشته است.

Schofield تصمیم پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا راه اندازی interlocutory تجدید نظر در مورد یک نوع قانونی درخواست تجدید نظر ثبت شده در حالی که یک مورد در حال انجام است به جای آن پس از آن به پایان رسید. قاضی ذکر مغلوب ساختن پیشی جستن ناموفق پیشنهاد به زور مورد به داوری “با وجود عدم وجود هر گونه توافق نامه نوشته شده است” به عنوان یک دلیل برای تجدید نظر بعید است که موفق شود. عوامل دیگر در این تصمیم شامل چقدر آسیب اقامت را تحمیل در هر دو حزب با چه چیزی تصمیم می تواند در بهترین منافع عمومی است.

President Donald Trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به رهبران از صنعت رستوران در طول یک جلسه در کاخ سفید در واشنگتن در 18 مه سال 2020 است.
داگ میلز – استخر/گتی

“وزن دو ‘مهم ترین عوامل — احتمال موفقیت در شایستگی و آسیب های جبران ناپذیر — در برابر هر یک از دیگر هر گونه تعصب است که متهمان و ACN ممکن است از رنج می برند اقدام به دادخواهی در طول تعلیق از درخواست تجدید نظر نمی کند و بیشتر این احتمال قوی است که متهمان و ACN موفق نخواهد شد در دادگاه تجدید نظر” قاضی نوشت.

در ماه مارس Schofield دستور مغلوب ساختن پیشی جستن به ارائه شاکیان با 15 سال سوابق دقیق است که می تواند شامل اطلاعات مربوط به این مورد است. او در برابر حکومت تلاش به زور داوری زیر ماه.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با ACN گفت: برای شروع در اواسط 2000s ادامه تا زمانی که درست قبل از او شروع مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور. طرح دعوی در دادگاه در اصل در زمینه اکتبر 2018 ادعا که Trumps هرگز فاش خود را در رابطه با ACN به عنوان آنها ساخته شده توسط میلیون ها نفر به دروغ ادعا می کنند که آسیب پذیر سرمایه گذاران را یک “معقول احتمال موفقیت” اگر آنها صرف صدها هزار دلار یا بیشتر برای پیوستن به این طرح است.

“این Trumps conned هر یک از این قربانیان به از دست دادن صدها یا هزاران دلار ضرر و زیان است که بسیاری از تجربه به عنوان یک ویرانگر و زندگی تغییر” طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند. “مطمئنا Trumps اخراج این مقدار (و زندگی آنها غرق) به عنوان بی اهمیت. اما defrauding بسیاری برای تا زمانی که عشق و نفرت میلیون ها ساخته شده.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که او “آشنا” با شرکت شیوه های کسب و کار پس از راه اندازی خود را در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری با وجود اینکه در اوایل صحبت از طرف شرکت در حوادث و در فیلم تبلیغاتی و همچنین شامل آنها را در مشهور شاگرد.

عصر ایران رسیده به این سازمان نسبت ناروا نظر. این مقاله به روز خواهد شد با هر پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im