واشنگتن — یک سازمان ملی به نمایندگی از بیش از 1100 فدرال قضات نیز نامیده می شود یک جلسه اضطراری روز شنبه برای رسیدگی به بحران اخیر فرا گرفته شده است که وزارت دادگستری و منجر به تماس برای دادستان کل ویلیام Barr به استعفا.

فدرال قضات انجمن داوطلبانه سازمان فقها “نمی تواند صبر کنید” به بحث در مورد نگرانی ها در وزارت دادگستری دخالت در یک پرونده مربوط به راجر سنگ و دیگر از لحاظ سیاسی به اتهام موارد این گروه رئیس جمهور ایالات متحده در منطقه قاضی سینتیا Rufe گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

“وجود دارد مقدار زیادی از مسائل است که ما را نگران می کند,” Rufe که مستقر در فیلادلفیا و منصوب شد توسط جورج دبلیو بوش رئیس جمهور گفت:. ‘ما صحبت کنید همه از این طریق است.”

روند اخبار

بین 15 و 20 از گروه افسران و اعضای کمیته اجرایی آن را در مجموعه ای گرد هم می آیند از طریق کنفرانس تلفنی در ایالات متحده امروز گزارش شده است. در سال 1982 تاسیس انجمن کار کرده است در مورد مسائل مانند جبران فدرال قضات قوه قضائیه از بودجه و قانون تأثیر دادگاه فدرال. این گروه می گوید اعضای آن عبارتند از: “اکثریت” ملت فدرال قضات است. ارتباط بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر در روز سه شنبه.

وزارت دادگستری پیدا کرده خود به خود نیرنگ در جنجال پس از آن مداخله در هفته گذشته در این مورد مربوط به سنگ دیرین رسمی مشاور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. در حالی که دادستان فدرال توصیه می شود سنگ دریافت بين هفت و نه سال در زندان نوامبر اعتقاد بر رد پیشنهاد خود را به دنبال حکم سبک تر. سنگ محکومیت جلسه برنامه ریزی شده است برای سه شنبه.

حرکت از وزارت دادگستری پرسش از این که آیا آن را در پاسخ به فشار سیاسی از کاخ سفید به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر به صدای مخالفت خود را با صدور حکم اولیه توصیه شده و در دفاع سنگ قبل از. Barr, اما, گفت, ABC News در مصاحبه با رئیس جمهور است و هرگز از او پرسید “برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی” و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: هفته گذشته او نمی بحث در مورد سنگ محکومیت وزارت دادگستری.

بیش از 2000 سابق وزارت دادگستری مقامات, اما, امضا نامه ای سرگشاده rebuking Barr و اصرار او را از پست خود در پاسخ به مداخله در سنگ مورد.

علاوه بر محکوم کردن صدور حکم اولیه توصیه از دادستان فدرال آقای ترامپ نیز هدفمند قاضی ریاست سنگ مورد و پیشنهاد او درمان خود را سابق انتخابات ریاست جمهوری, پل Manafort, ناعادلانه خود در مورد قبل از او.

“این قاضی قرار داده است که پل Manafort در سلول انفرادی چیزی که حتی کانگستر آل کاپون تا به حال به تحمل ؟ چگونه او را درمان کج هیلاری کلینتون ؟ فقط درخواست!” رئيس جمهور توییتی در مورد ایالات متحده در منطقه قاضی امی برمن جکسون در ایالات متحده دادگاه منطقه برای ناحیه کلمبیا.

آقای تهمت حمله جکسون باعث d. C. دادگاه رئیس قاضی بریل هاول به موضوع نادر بیانیه ای در دفاع از جکسون.

“قضات این دادگاه پایه خود را صدور حکم تصمیمات در نظر گرفتن دقیق از واقعی ثبت شده در مورد قبل از آنها قابل اجرا از صدور دستورالعمل و قانونی عوامل ارسالی از احزاب مشروط و قربانیان; و خود قضاوت و تجربه” هاول گفت. “انتقاد و یا فشار یک عامل نیست.”

رئیس جمهور با انتقاد از قضات برای خود احکام قبل از به خصوص زمانی که او از دست می دهد. در طول سال 2016 ریاست جمهوری آقای ترامپ ادعا قاضی گونزالو Curiel که ریاست بیش از یک مورد که در حال حاضر از بین رفته تهمت دانشگاه در برابر حکومت او به دلیل قاضی مکزیکی اصل و نسب.

او همچنین محکوم کرد یک قاضی که در برابر حکومت خود مهاجر سیاست پناهندگی در سال 2018 به عنوان یک “اوباما قاضی” شرح که به رهبری قاضی جان رابرتز به صدور بیانیه ای در دفاع از استقلال قوه قضائیه فدرال و رد آقای تهمت دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im