فدرال زندانها را محدود زندانیان به سلول ها برای 14 روز

اداره زندانها در سه شنبه اعلام کرد آن آغاز خواهد شد محدود فدرال زندانیان به سلول های خود را برای 14 روز در تلاش برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض بیشتر به کروناویروس. منظور این است که بخشی از آنچه در این اداره خواستار “فاز 5” از طرح خود برای مبارزه با گسترش COVID-19.

وجود خواهد داشت برخی از موارد استثنا به نيمه مستند. اداره است اجازه گروه های کوچکتر برای چیزهایی مانند تماس های تلفنی, خشکشویی و سفید. برنامه های آموزشی و بهداشت روانی درمان را ادامه خواهد داد “به حدی عملی.”

مراحل قبلی از اداره طرح شامل قرنطینه تازه وارد زندانیان در همه امکانات و زندانیان که نشان می دهد علائم جدا شود تا زمانی که تست منفی برای ویروس و یا در غیر این صورت پاک. زندانیان که ممکن است در معرض اما نمایشگاه بدون علائم در حال هدایت به قرنطینه برای 14 روز.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

این اداره دارای 146,000 زندانیان در سراسر 122 امکانات در سراسر کشور و نه از جمله 21,000 زندانی که زندانی هستند در امکانات اجرا شده توسط پیمانکاران خصوصی. حدود 10 ، 000 زندانیان بیش از سن 60 سال سوم که از قبل موجود شرایط. هفته گذشته دادستان کل ویلیام Barr اعلام کرد او دستور داد فدرال زندانها به گسترش خانه حبس برای زندانیان با شرایط اساسی.

“وجود دارد نگرانی های خاص در این نهادی تنظیم می باشد. ما می خواهیم مطمئن شوید که ما موسسات تبدیل نمی ظروف پتری و آن را به سرعت در حال گسترش از طریق یک نهاد خاص,” Barr گفت. “ما باید این پروتکل طراحی شده اند که برای جلوگیری از که و ما با استفاده از تمام ابزار ما برای محافظت از زندانیان.”

روز شنبه, اولین زندانی در زندان فدرال درگذشت و پس از او با آلوده coronavirus. Patrick Jones, 49, بود, خدمت, زمان, برای مبارزه با مواد مخدر محکومیت در FCC اوکدیل در لوئیزیانا. اوکدیل در حال حاضر اداره پیشرو coronavirus نقطه داغ به عنوان دفتر گزارش که شنبه شب در هفت زندانیان و سه نفر از کارکنان باید آزمایش مثبت برای ویروس.

در سراسر فدرال تمام امکانات 29 زندانیان و 30 کارکنان آزمایش مثبت برای ویروس اداره گفت.

در طول BOP گزارش وجود دارد از کاهش منابعاز جمله وسايل حفاظت فردی مناسب مانند N95 ماسک. که و ادامه انتقال زندانیان بین امکانات در سراسر کشور را ترک کرده است بسیاری از کارگران در فدرال زندانها نا امید. در این اداره در بیانیه شنبه شب آژانس گفت: آنها در حال هماهنگی با ایالات متحده مارشال “به طور قابل توجهی کاهش ورودی جنبش در طول این زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de