فدرال “منطقه قرمز” شدید شیوع بیماری گسترش می یابد به 21 متحده

فلوریدا در روز سه شنبه آمار جدید ایالت رکورد تعداد coronavirus مرگ و میر گزارش شده در یک روز پس از همه گیر آغاز شد — 186 نفر. و در حالی که نشانه هایی وجود دارد که بستری شدن در بیمارستان ممکن است درست کردن این ویروس همچنان به upend زندگی وجود دارد و در سراسر کشور است.

نزدیک به نیمی از تمام متحده در حال حاضر بخشی از دولت به اصطلاح “منطقه قرمز” با توجه به افزایش موارد از جمله میسوری داکوتای شمالی و ویسکانسین.

دکتر دبورا Birx روز سه شنبه گفت: نقاط داغ را تهدید مناطق که در آن موارد کنترل می شوند.

“ما می توانید ببینید virus در حال حرکت شمال” او هشدار داد.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم در سراسر جنوب در حال حاضر هر دو روستایی عفونت و همچنین به عنوان کوچک مترو و عمده مترو به طور همزمان است.” Birx گفت.

این هفته دکتر Birx شد در پنج کشور که در آن موارد در حال افزایش است و توصیه می شود که برخی از کشورهای نزدیک میله ها و محدودیت ظرفیت است. کنتاکی دستور داد تمام میله های زندان به 5 p. m., اما فرماندار تنسی حاضر به میله. Birx همچنین توصیه می شود که چند نسل خانواده است که با هم زندگی می کنند که در آن ماسک در داخل خانه های خود.

این شیوع در میان Miami Marlins به گزارش رشد به عنوان بسیاری از 17 بازیکن و کارکنان — قرار دادن فصل خود را در برگزاری حداقل تا یکشنبه.

بازیکنان NFL گزارش به اردوگاه های این هفته خواهد بود در معرض کشت و تست فقط به شیوه رفتن.

CBS Sports نویسنده R. J. Anderson شگفتی چگونه هر لیگ می تواند بدون ایجاد یک واقعی ایمنی حباب. “اگر بیس بال نمی تواند جلو این کار را بدون حباب, من واقعا مطمئن نیستم که چگونه فوتبال در حال رفتن به آن را به جلو و گفت:” اندرسون.

MLB همونطور شامل COVID-19 شیوع 04:50

این مسابقه برای واکسن هم یکی دیگر از افزایش سه شنبه به عنوان فایزر اعلام کرد آن را نقل مکان کرد به فاز سه از آزمایش یک واکسن نامزد در انسان است. بری Colvin, نیویورک, است, بخشی از دادگاه.

“من یک کارگران بهداشت و درمان است اما این یکی از راه من می تواند کمک به” Colvin توضیح داد.

یک واکسن نمی تواند به زودی به اندازه کافی. خارج میامی وجود دارد که میتواند نشانه ای از این بیماری همه گیر: یک تشییع جنازه غرق در هیالیا است با استفاده از یک کانتینر یخچال به فروشگاه بدن.

آن را نشانه ای از چگونه سخت-آمار طبقه کارگر جامعه است. خانه جنازه نخواهد تایید اینکه آیا COVID-19 قربانیان ذخیره شده وجود دارد اما مردم اینجا می گویند هیچ توضیح دیگری.

در نیویورک وجود دارد خشم پس از ظاهر یک کنسرت از بیش از آخر هفته که در آن وجود دارد هیچ اجتماعی فاصله.

“این یک نقض فاحش حس مشترک” اندرو کومو فرماندار گفت.

کومو اضافه شده سه متحده به قرنطینه لیست است که در حال حاضر به 34.

ویروس’ دردناک مارس همچنان ادعا زندگی دکتر یوسف کاستاریکا از Baltimore — سر از رحمت مرکز پزشکی مراقبت بحرانی را بدست آورد.

در حال حاضر تگزاس تغییر کرده است راه آن آهنگ مرگ آشکار بیش از 600 اضافی قربانیان وجود دارد. یکی رسمی با دولت اضطراری مدیریت تیم تکرار دکتر Birx توصیه ساکنان پوشیدن ماسک حتی در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de