فدرال رزرو کاهش نرخ بهره نزدیک به صفر درصد در روز یکشنبه میان coronavirus همه گیر و گفت: خرید 500 میلیارد دلار در خزانه و اوراق بهادار $200 میلیارد دلار در وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار برای حمایت از اقتصاد و جبران مالی تاثیر منفی از COVID-19 شیوع.

در اورژانس اعلام مقامات پولی گفت: نرخ بهره خواهد شد و در نزدیکی صفر تا اقتصاد در برابر اثرات ناشی از کوروناویروس. بانک مرکزی نیز خواست بانک ها برای تامین اعتبار به اقتصاد از طریق حذف نیاز به ذخیره و با اجازه دادن به شرکت های مالی دسترسی به سرمایه است.

“فدرال رزرو آماده است تا خود را به استفاده از طیف گسترده ای از ابزار برای حمایت از جریان های اعتباری به خانواده ها و کسب و کار و در نتیجه ترویج آن حداکثر اشتغال و ثبات قیمت, اهداف” فدرال رزرو در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که COVID-19 همه گیر است “آزار و جوامع مختل جوامع در بسیاری از کشورها است.”

“این اقدام را کمک به حمایت از فعالیت های اقتصادی قوی شرایط بازار کار و تورم و بازگشت به کمیته متقارن 2 درصد هدف.”

این اولین بار است که نرخ بهره شده اند کاهش نزدیک به صفر پس از بحران مالی جهانی.

نیوزویک رسیده به بانک فدرال رزرو برای کسب اطلاعات بیشتر.

گرگ مک براید, تحلیلگر ارشد مالی برای Bankrate.com گفت: تغذیه “نیاز به عمل” به سرعت “قبل از باز کردن از بازارهای آسیایی فقط در چند ساعت.”

“از جان گذشته بار تماس برای اقدامات ناامید” مک براید توضیح داد: “و بانک فدرال در حال انجام است درست است که در تلاش برای حفظ بازارهای اعتباری عملکرد و جلوگیری از این نوع از گرسنه از اعتباری که تقریبا سرنگون اقتصاد جهانی به افسردگی در سال 2008 است.”

اگر چه مک براید معتقد است کاهش نرخ بهره را کمی کاهش بار بدهی های موجود گفت: بعید است به موقع معمول افزایش وام گرفتن.

لحظات پس از این خبر اعلام شد رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان مرحله در یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر بعد از ظهر یکشنبه در coronavirus به روز رسانی و شروع سخنان خود با ستایش فدرال رزرو را کاهش دهد.

“این باعث می شود من بسیار مبارک” رئیس جمهور گفت:. “من می خواهم برای تبریک فدرال رزرو برای شروع آنها کاهش تغذیه رای از آنچه در آن بود که 1 تا 1.25. و آن را کاهش داد به 0 تا 0.25. که یک تفاوت بزرگ است. که در مورد یک نقطه.

“علاوه بر این بسیار مهم فدرال رزرو در حال رفتن به خرید 500 میلیارد دلار از Treasurys و 200 میلیارد دلار از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار و این تعداد را افزایش می دهد اما آنها در حال رفتن به شروع با که” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “این واقعا خبر خوبی است. که واقعا بزرگ برای کشور ما است.”

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

Jerome Powell
فدرال رزرو رئیس هیئت مدیره جروم پاول صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از 28 و 29 ژانویه کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو جلسه در واشنگتن در ژانویه 29 سال 2020 است.
مندل فا نگن/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im