فدرال mull مالیاتی مهلت فرمت به عنوان coronavirus گسترش

سی بی اس آمریکا | No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است مستقیم به سرویس درآمد داخلی به تاخیر مارس 15 آخرین مهلت تشکیل پرونده مالیاتی به عنوان بخشی از دولت ایالات متحده در تلاش برای کاهش تاثیر اقتصادی این رمان coronavirus یک دولت رسمی گفت: CBS News.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin تایید شهادت روز شنبه به خانه تخصیص بودجه کمیته او با توجه به “ارائه کمک های قابل توجهی به برخی از مالیات دهندگان” و دادن پسوند مالیاتی براده یک حرکت او گفت: آیا تزریق معادل 200 میلیارد دلار نقدینگی به اقتصاد ایالات متحده.

این خبر یک روز پس از برخی از دموکرات ها در کنگره خواسته IRS به نظر پر کردن تاخیر با توجه به امکان اختلال از شیوع.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“[W]e نگران توانایی IRS به ارائه دهندگان کمک و روند بازده و همچنین به عنوان توانایی از مالیات دهندگان مالیات رایگان-آماده سازی سایت های حرفه ای مالیاتی برای دیدار با مهلت پر کردن” اعضای خانه راه و وسیله کمیته در نامه ای نوشت در روز سه شنبه.

آژانس قبلا به عقب رانده مالیاتی آخرین مهلت تشکیل پرونده از جمله دو سال پیش هنگامی که وب سایت خود را با پرداخت دچار متعدد قطع ساعت قبل از مهلت. قانونگذاران اشاره در نامه خود پنج شنبه که IRS در حال حاضر دارای اقتدار برای تمدید مهلت تشکیل پرونده تا شش ماه نیز به چشم پوشیدن از مجازات است.

قانونگذاران تقلا برای ایجاد طرح اقتصادی برای coronavirus

تا کنون این سال, اظهارنامه مالیاتی براده باید اجرا بیشتر در برنامه. IRS دریافت کرده بود 59 میلیون اظهارنامه مالیاتی تا پایان ماه فوریه به همان تعداد به عنوان آن را تا به حال در این زمان در سال گذشته است. این فقط بیش از یک سوم از تمام گرداند آژانس انتظار دارد به روند این پرونده فصل است.

اما گسترش coronavirus می تواند مختل فصل مالیات به عنوان بسیاری از آمریکایی ها با تکیه بر IRS زمینه دفاتر و داوطلب مراکز برای کمک با خود براده.

کاخ سفید نیز شناور تعدادی از اقدامات ممکن است به کاهش اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus از جمله موقت حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>