فدرال نگران اپستاین محرم Ghislaine ماکسول است خطر خودکشی

مقامات فدرال آنقدر نگران جفری اپستین دیرین محرم Ghislaine ماکسول ممکن است زندگی خود را بعد از دستگیری است که آنها در زمان دور و bedsheets و ساخته شده او را در پوشیدن کاغذ لباس در حالی که در بازداشت, قانون اجرای رسمی تایید شده به مهر. آسوشیتد پرس اولین گزارش دولت نگرانی.

مراحل برای اطمینان از ماکسول ایمنی در حالی که او را در حال بازداشت در زندان فدرال در شهر نیویورک گسترش فراتر از اقدامات مقامات فدرال در زمان زمانی که آنها برای اولین بار او را دستگیر و در نیوهمپشایر هفته گذشته است.

اداره زندانها کاهش یافته است به نظر.

ماکسول وکلای خواسته جمعه برای او به قید وثیقه آزاد شد با این استدلال که در مورد او قابل مقایسه نیست اپستین که او نه یک پرواز خطر و که او را در خطر ابتلا COVID-19 در بازداشت است.

“Ghislaine ماکسول نیست جفری اپستاین…. خانم ماکسول به شدت تکذیب این اتهامات در نظر دارد برای مبارزه با آنها و حق برائت,” وکیل او نوشت. “دور از ‘پنهان’ او زندگی می کردند در ایالات متحده از سال 1991 تا احکام مدنی موارد ناشی از قرار است روابط اپستاین و چپ این کشور حتی یک بار پس از اپستاین بازداشت یک سال پیش حتی اگر او آگاه بود از انتظار و بسیار شایع تحقیقات جنایی.”

آنها درخواست کرد که او شخصی تعهد باند تنظیم شود در $5 میلیون.

وزارت دادگستری اضافه کرده است اضافی احتیاطی امنیتی قرار می گیرد و مقامات فدرال در خارج از اداره زندانها مسئول حصول اطمینان وجود دارد کافی برای حفاظت از ماکسول. اقدامات انجام گرفته برای کمک به جلوگیری از زندانیان دیگر از آسیب رساندن به خود و برای جلوگیری از آسیب رساندن به خودش رسمی آسوشیتدپرس گفت.

اپستاین کشته های خود را در یک زندان فدرال در منهتن در تابستان گذشته در حالی که او در بازداشت قاچاق جنسی, اتهام, تخم ریزی تئوری های توطئه بیش از مرگ او اگر چه معاینات پزشکی رد آن را یک خودکشی است. پرونده او را نیرنگ خانواده سلطنتی بریتانیا و آمریکا نخبگان که با حضور احزاب در قصرها. گمانه زنی در مورد اپستاین حتی به کاخ سفید پس از ظاهر جمهور تهمت و سرمایه چت در یک Mar-a-لاگو در سال 1992.

به تازگی مورد ظاهر خفته تا ماکسول دستگیر شد و پنج شنبه گذشته به اتهام که او کمک کرد تا فریب حداقل سه دختر به عنوان جوان به عنوان 14 — به آزار جنسی توسط اپستین که متهم به قربانی کردن ده ها تن از دختران و زنان بیش از چندین سال.

ماکسول از اواخر انگلیسی, انتشار نجیب زاده رابرت ماکسول, سابق, دوست دختر و دیرین دستیار نزدیک از اپستاین. او متهم است که تسهیل جنایات خود و حتی پیوستن به او را در نظر جنسی سوء استفاده از دختران با توجه به کیفرخواست علیه او. چند اپستاین قربانیان توصیف کرده اند ماکسول به عنوان رئیس خود را توانمند استخدام و نظافت دختران برای سوء استفاده. او تخلف را رد کرده است و به نام ادعا می کند در برابر او “مطلق زباله.”

در روز پنج شنبه ماکسول وکلای به نام جنایی کیفرخواست علیه او “meritless” در یک پرونده جداگانه در پرونده های مدنی.

او دستگیر شد و توسط ماموران فدرال در هفته گذشته در $1 میلیون و مستغلات او تا به حال خریداری شده در نیوهمپشایر. محققان تا به حال شده است نگه داشتن چشم در ماکسول و می دانستم که او تا به حال شده است, پنهان در مکان های مختلف در انگلستان است.

او تا به حال تغییر آدرس ایمیل خود را دستور داد بسته تحت نام شخص دیگری و ثبت نام حداقل یک شماره تلفن جدید تحت نام مستعار “G Max” دادستان گفته اند.

ماکسول فرستاده نشد به همان زندان به عنوان اپستاین. به جای او گرفته شده بود به شهری بازداشتگاه در بروکلین فقط بر روی پل بروکلین از کجا اپستاین برگزار شد.

در زندان ماکسول یک هم اتاقی در سلول او در حال نظارت است و کسی است که همیشه با او در حالی که او را پشت میله های زندان این مقام گفت.

رسمی نمی تواند مورد بحث در حال انجام تحقیقات علنی و خطاب به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن.

اداره زندانها شده است موضوع موشکافی شدید پس از اپستاین مرگ با کارکنان shakeups و رهبری تغییرات. دادستان کل ویلیام Barr گفت: مرگ او نتیجه “طوفان کامل از پیچ یو پی اس.”

اداره زندان گرفتار شده است برای سال جدی سوء رفتار و خشونت و کمبود نیروی انسانی آنقدر شدید است که سپاه پاسداران اغلب کار اضافه کاری روز پس از روز و یا مجبور به کار اجباری در دو شیفت. آن را نیز تلاش به تازگی با یک انفجار تعدادی از coronavirus موارد در زندانهای سراسر ایالات متحده

کلر Hymes و سارا برته کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de