‘زن فوتبالیست باید به مانند شهروندان درجه دوم’

انتقام سابق تاتنهام دروازه بان می گوید: بالا پرواز زنان فوتبالیست می توانید مانند “شهروندان درجه دوم” از آنجا که از خلیج فارس در منابع بین آنها و خود را در لیگ برتر هستند.

مورگان چپ تاتنهام در آغاز ماه ژوئن زمانی که او قرارداد تمام شده و در روز یکشنبه اعلام کرد حرکت به سمت قهرمانی کریستال پالاس.

هفته گذشته 30 ساله گفت که او ارزش بود “همیشه در تراز وسط قرار دارد” با تاتنهام یک باشگاه که در آن او شش سال را صرف به عنوان یک بازیکن اما پس از صحبت کردن در مورد مسائل او قبلا احساس می شد “دشوار و متناقض” به آدرس به عنوان یک بازیکن.

“همه چیز می تواند بهتر برای زنان در نظر برابری” مورگان گفت: جسیکا کریقتن در فوتبال زنان نشان می دهد. “من آماده هستم به ایستادن و صحبت کردن در برابر آن است.

“که با هدف ساختن چیزهای بهتر برای نسل بعدی از بازیکنان. من هرگز می خواهم یک وضعیت که در آن [اعضای] یک تیم زنان احساس مانند آنها شهروندان درجه دوم به یک تیم مردان.”

صحبت در مورد زمان او در تاتنهام او افزود: “از نظر اینکه بخشی از این مجموعه من فکر می کنم وجود دارد قطعا می توانست راه که در آن ما می تواند با استفاده از امکانات بهتر از ما می توانست در یک وضعیت که در آن ما می توانیم ملاقات تیم مردان کمی بیشتر.”

تاتنهام را رد کسانی که ادعا می کند با یک باشگاه, سخنگوی گفتن تلگراف ورزشی که در باشگاه باقی می ماند “کاملا متعهد” به آن “تحول” زنان را تنظیم کردن.

آن افزود: “برابری و شمول است که از بالاترین اهمیت برای ما به عنوان یک باشگاه و مرکزی به همه چیز کار می کنیم. ما مردان را به بازیکنان نشان داده اند که انسجام ما با تیم زنان با حضور در مسابقات در حمایت از بازیکنان درگیر شدن با آنها را در رسانه های اجتماعی و ظاهر شدن در کنار یکدیگر در رویدادهای اجتماعی به عنوان ما می دانیم که ما مردان و زنان بازیکنان فراهم برابر الهام به افراد جوان در منطقه ما است.”

بحث بر سر اینکه آیا زنان سوپر لیگ باشگاه های دریافت حمایت کافی از خود را در لیگ برتر همتایان تا حد زیادی در اطراف محور لیورپول که در آن تیم مردان موفق به کسب اولین عنوان قهرمانی در 30 سال, در حالی که زنان را به سمت سقوط کرده بود از زنان سوپر لیگ در ماه گذشته.

لیورپول که قبلا گفته شد این مقاله که از آنها باقی مانده است “کاملا متعهد به رشد زنان را در بازی” اگر چه معلوم نیست که آیا زنان خود را به تیم خواهد شد که دسترسی به این باشگاه £50 میلیون آموزش مجتمع در لیورپول که از آن باز می شود بعد از این سال.

تاتنهام زنان تقسیم آموزشی خود را بین کندو در لندن که آنها را به اشتراک با مردان لیگ ملی طرف بارنت و اسپرز ” نخبگان مرکز آموزش.

که در آن زنان به سمت قطار است “بر اساس الزامات لجستیکی و در انطباق با قوانین و مقررات مربوط به جنسيت مناسب مناطق در حال تغییر” یک باشگاه سخنگو اضافه شده است.

تاتنهام زنان نیز دسترسی کامل به پزشکی ارائه در همه زمان ها اما مورگان پیشنهاد چنین ابتدایی اقدامات کافی نیست اضافه کردن “وجود دارد فقط چیزهایی که در پشت صحنه است که من فقط احساس نیاز به خطاب.”

“وجود دارد موارد که در آن من قطعا احساس انسجام بین دو تیم می توانست خیلی بهتر است,” او گفت:.

مورگان که کاخ اولین امضای تابستان اضافه شده: “کاخ همیشه تیم من احترام زیادی برای من به دنبال به جلو به ساختمان خود به موفقیت گذشته و امیدوارم تاریخ ساخت با تیم در حال رفتن به جلو است.”

زنان را نشان می دهد فوتبال در آسمان ورزش فوتبال کانال هر یکشنبه در 9

نظر حباب سخنرانی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de