کسانی که تحت تاثیر خشونت خانگی و مستند با معتادان خود را ممکن است قادر به دنبال کمک به بالا بردن ترس در سراسر ایتالیا و اروپا که مجبور حبس سکوت کرده است قربانیان.

یک کمیته پارلمانی آمار و ارقام منتشر شده در هفته گذشته نشان داد که تماس های محلی و پلیس دولت کاهش یافته و به 652 در 22 روز از ماه مارس (که در طی آن زمان ایتالیا 60 میلیون ساکنان رفت و به مستند) از 1,157 در مدت مشابه سال قبل است.

ایتالیا بزرگترین خشونت خانگی و خط تلفن شاهد کاهش مشابه با تماس های در حال سقوط 55 درصد در دو هفته اول ماه مارس به گزارش رویترز،. خشونت گروه در سراسر کشور اشاره کرده اند که مشابه کاهش می یابد به عنوان دولت و خارج از سازمان و پیدا کردن راه های جدید برای رسیدن به قربانیان نیاز به کمک.

“چگونه یک زن است که می خواهد برای گزارش خشونت قرار است به حرکت می کند ؟ با مستند (او) تنها می تواند تماس های ضد خشونت مراکز هنگامی که او می رود به داروخانه و یا اقدام به خرید مواد غذایی” والریا ولنت این سناتور که ریاست کمیته پارلمانی گفتگو کرد.

با وجود پی در پی دولتی اصلاحات 13.6 درصد از زنان مورد حمله قرار گرفته توسط یک شریک یا شریک سابق با توجه به Istat ملی آمار اداره است. وزیر کشور Luciana Lamorgese اعلام کرد یک برنامه جدید به نام “YouPol” که اجازه می دهد قربانیان به هشدار مقامات بدون اینکه یک تماس تلفنی.

دولت ایتالیا نیز به عنوان یک پیشنهاد به تخصیص $4.4 میلیون نفر به پناهگاه قربانیان سوء استفاده, بودجه, که خواهد آمد از این کشور فرمان اضطراری برای مبارزه با این ویروس به عنوان خشونت به احتمال زیاد به بدتر طرفداران می گویند به عنوان COVID-19 مستند همچنان در تلاش برای محدود کردن گسترش بیماری ناشی از کروناویروس جدید. از خاموش شدن ناگهانی ممکن است به همین ترتیب تشویق همکاران به چوب آن را با توجه به پیش بینی نشده برای پایان دادن به مستندات در سطح جهان است.

“موارد نه تنها از سوء استفاده بلکه قتل مطمئنا افزایش به دلیل سرخوردگی ناشی از طولانی مستند را توهین آمیز شریک و حتی بیشتر خشونت” گریگوری گومز ماتا از بنیانگذاران آلما انجمن که کمک می کند تا قربانیان خشونت جنسیتی گفت: رسانه ها از قرنطینه در میلان.

ایتالیا حساب برای یک سوم از مرگ و میر در سراسر جهان از رمان های کروناویروس و دیده است بیش از 100 ، 000 موارد حتی پس از کشور رفت و به مستند در مارس 9. سازمان ملل در پایگاه داده های جهانی در مورد خشونت علیه زنان در صفوف ایتالیا در شماره 50 خود را جهانی شکاف جنسیتی شاخص رتبه.

دیگر کشورهای اروپایی در حال تطبیق با روش های مشابه برای کمک به مبارزه با خشونت خانگی با دولت فرانسه اصرار قربانیان سوء استفاده به دنبال کمک در داروخانه ها که باز باقی می ماند به عنوان ضروری کسب و کار.

“این خطر وجود دارد خارج—این COVID-19 pandemic—اما زمانی که شما یک خطر شما باید کسی که تحقیر شما که اعتصاب شما گاهی اوقات تجاوز شما ضرب و جرح شما, شما را تهدید می کند با مرگ, بدیهی است که شما باید حق بیرون رفتن” فرانسه برابری وزیر مارلین Schiappa گفت NBC News.

اسپانیا نیز تجربه یک قطره در تماس به سوء استفاده از خطوط تماس ویژه و پناهگاه باعث مسئولین برای راه اندازی یک چت WhatsApp برای زنان یک سرویس است که دیده می شود 270 درصد افزایش در مشاوره با توجه به کشور برابری وزارت.

صحبت کردن با Corriere della Sera, Lella Paladino رئیس جمهور اوا Cooperativa است سازمان ارائه کمک و حمایت از زنان مبتلا به سوء استفاده بازگو داستان یک مادر و دو فرزند او که اغلب بازدید از پناهگاه برای پشتیبانی. اما در حال حاضر زن و فرزندان او را به ندرت مراجعه به نگرانی در مورد که ممکن است حامل رمان coronavirus نگه می دارد و قربانیان سوء استفاده در خانه.

هنوز پناهگاه و خطوط تماس ویژه ای باز باقی می ماند.

“ما را ترک نمی هر کسی پشت” Paladino گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im