یک بیمارستان صحرایی در شهر نیویورک پارک مرکزی برای درمان coronavirus بیماران متوقف خواهد شد پذیرش بیماران جدید در روز دوشنبه گفت: بیمارستان کوه سینا که زد این بیمارستان صحرایی با غیر انتفاعی samaritan’s Purse. در مجموع 315 بيماران تحت درمان در مرکز موقت کوه سینا خبر داد.

“در حالی که این بحران به مراتب بیش از این نشانه یک نقطه عطف قابل توجهی در شیوع کروناویروس در نیویورک است که به ما تضمین است که ما در حال بازگشت به سوی عادی,” کوه سینا در بیانیه ای گفت.

کوه سینا گفت: این پیش بینی آن را حدود دو هفته به صورت تسهیلات به حدود همان زمان آن را تخمین زده است که آن را samaritan’s Purse به باد کردن عملیات.

چادر بیمارستان ساخته شده مطابق با فرماندار نیویورک اندرو کومو را در ماه مارس به افزایش تخت بیمارستان با 50% به عنوان شهر نیویورک تبدیل شد, کانون ایالات متحده در بحران است. یک مرکز موقت هم باز در Javits Center که مرخص آخرین آن بیمار در روز جمعه و نیروی دریایی آمریکا کشتی راحتی که در ابتدا تعیین شده بود برای درمان غیر coronavirus بیماران اما در نهایت باز به کسانی که مبتلا به این بیماری نیز هست. این USNS راحتی ترک بندر نیویورک در روز پنج شنبه.

us-health-virus-US-HEALTH-VIRUS
این بیمارستان صحرایی در پارک مرکزی است که تصویر در 16 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است. یوهانس EISELE/خبرگزاری گتی ایماژ

پارک مرکزی تسهیلات بدون جنجال هر چند به عنوان samaritan’s Purse تاسیس شد واعظ فرانکلین گراهام که حمایت anti-gay احساسات. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: در 31 مارس که این شهر خواهد بود نظارت بر این گروه به مطمئن شوید که آن عمل بیمارستان صحرایی در راه است که “واقعا سازگار با ارزش ها و قوانین شهر نیویورک است.” با توجه به Gothamist, de Blasio گفت: به او گفته بود به کوه سینا داکتر کن دیویس گفت که او samaritan’s Purse را امضا کرده بود, نوشته شده تعهد برای درمان همه بیماران به همان اندازه.

کومو روز شنبه گفت که تعداد مرگ و میر در کشور در روز جمعه اندکی افزایش پیدا کردند از روز قبل در حالی که تعداد بستری شدن در بیمارستان در نظر گرفته شده موثر ترین راه برای اندازه گیری این دولت رای از عفونت کاهش یافته و به 831.

شده اند وجود دارد در مجموع 309,145 موارد در ایالت نیویورک پس از بحران آغاز شد و 18,909 مرگ و میر با توجه به CBS New York.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de