فیفا گزارش نشان می دهد در حال تحول بازی زنان در سال 2019 جام جهانی: بازیکنان بودند سریعتر از همیشه

2019 جام جهانی زنان شد سریع تر از قبلی است در سال 2015 با توجه به یافته های منتشر شده توسط فیفا این هفته است.

به مناسبت یک سال پس از فینال جام جهانی, فوتبال جهان حاکم بدن منتشر فیزیکی تحلیل فیفا جام جهانی فوتبال زنان فرانسه 2019تولید شده در همکاری با تعدادی از ورزش عملکرد کارشناسان از جمله سحر اسکات ارشد زنان عملکرد فیزیکی مدیر برای انگلستان است. اسکات بود که قبلا با کارایی بالا مربی برای ایالات متحده زمانی که آنها تبدیل شد قهرمانان آسیا در سال 2019 برای چهارمین بار.

چهار صد و سی و شش بازیکن از 24 کشور شد و نظارت از طریق کامپیوتری سیستم ردیابی با فعالیت های خود را پس از آن کد به سرعت مناطق. بیشتر بازیکنان برتر منطقه پنج – هر سرعت بالا 23kmh – در مقایسه با قبلی مسابقات. انگلستان و به دنبال آن ایالات متحده آمریکا شد و در نیمه نهایی با ترین منطقه پنج اهداف: بازیکنان انگلیس 437 بار و ایالات متحده آمریکا 423 بار.

خارج از چارچوب این لزوما نشان می دهد که انگلستان بودند رقابت را اصلح تیم: ممکن است مثلا منعکس کننده زمان صرف تلاش برای بازیابی در اختیار داشتن و USAs تکرار تبدیل به یک عقب-دو برای نیمه دوم بازی شامل کمتر با سرعت بالا در حال اجرا است. آن, اما, ارائه نشانه ای از ظرفیت فیزیکی با همه بازی موقعیت های پوشش کمی بیشتر فاصله در فرانسه در مقایسه با کانادا چهار سال پیش.

تفاوت بین سرعت و فاصله تحت پوشش بالا و پایین تیم نیز با کاهش کنتراست با چهره های از کانادا به این معنی که کاهش-رتبه بندی تیم های تکمیل شده به طور قابل توجهی بیشتر فعالیت شدید. این می تواند انعکاسی از بالاتر سطوح تناسب اندام.

پل Bradley یک مشاور برای بارسلونا که کمک به تحقیقات گفت: “اولین نتیجه تعجب آور بود قدر مطلق تغییر در خواسته ها از جام جهانی فوتبال زنان 2015 در کانادا در مقایسه با سال 2019 مسابقات در فرانسه – به خصوص با توجه بسیار کمی وجود دارد تغییر در مطالبات بین سال های 2011 و 2015 مسابقات.

“ما مشاهده می شدید که در حال اجرا در حال افزایش در سراسر بازی های مختلف مواضع حدود 16-32 درصد از کانادا 2015 به فرانسه 2019. آن را تایید روشن از بازی تکامل است.”

یکی دیگر از گزارش منتشر شده در روز سه شنبه توسط Fédération Française de Football و رقابت های محلی سازماندهی کمیته هایلایت مسابقات گسترده اقتصادی و مزایای زیست محیطی. 1.2 میلیون فرانسوی و خارج از کشور تماشاگر و جهانی تلویزیون مخاطبان بیش از 1 میلیارد طرفداران بدان معنی است که جام جهانی یک سهم €284m (£255m) به فرانسه تولید ناخالص داخلی و 6.4 تن از زباله های مواد غذایی اهدا شده به جامعه محلی مبتنی بر انجمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de