فیفا معاون رئیس جمهور در نظر اروپایی فصل بر اطراف تقویم سال

فیفا معاون رئیس جمهور ویکتور Montagliani گفته است که در حال حرکت فوتبال اروپا فصل به تقویم سال یک “امکان به بحث گذاشته شود” در پی بیماری همه گیر کوروناویروس آورده است که فوتبال به یک وقفه در سراسر جهان است.

در مصاحبه با ایتالیا رادیو Sportiva, Montagliani که دیده می شود به عنوان یک متحد نزدیک رئیس فیفا جیانی رده مربیان گفت: این حرکت که متناسب با جام جهانی 2022 در قطر در ماه های نوامبر و دسامبر.

سر از فوتبال جهان حاکم بدن خود گفته است که فوتبال خواهد بود کاملا متفاوت که آن را ری استارت و زمان توقف می تواند یک فرصت خوب برای تعمیرات اساسی غیرمنتظره و تقویم است که با توجه به اجرا تا 2024.

“ما باید از این فرصت به دلیل جام جهانی در قطر در سال 2022 برگزار خواهد شد در ماه نوامبر/دسامبر و است که می تواند ایده” گفت: Montagliani که رئيس جمهور از کنفدراسیون کونکاکاف.

“اینجا در آمریکا و فصل در حال حاضر با توجه به تقویم سال, شاید این یک راه حل است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد همچنین در اروپا و آفریقا و احتمال آن وجود دارد به بحث در ملی و قاره ای در سطح,” او گفت:.

“این است که یک ایده را به دور انداخته شود می توان آن را یک راه حل با در نظر گرفتن دو سال آینده و این زمستان جام جهانی”.

تعدادی از لیگ های اروپایی از جمله ایتالیا و آلمان و انگلستان هنوز هم امید به پایان فصل خود, اما انجام این کار می تواند نیروی شروع 2020-21 کمپین به عقب رانده شود. یوفا همچنین می خواهد به پایان لیگ قهرمانان و لیگ اروپا.

“ما در حال حاضر شروع به فکر کردن در مورد چگونه برای تنظیم یک تقویم جدید از 2024 در حال حاضر با این بحران ما نیاز به پاسخ فوری” اضافه شده Montagliani.

این ایده از یک تقویم-سال فصل قرار داده شده است رو به جلو قبل از جمله توسط Karl-Heinz Rummenigge زمانی که او رئیس باشگاه اروپا انجمن (ECA).

“در همه جا می شود آن را آلمان و فرانسه و یا انگلستان تابستان است و بهترین زمان از سال است. و این فصل ما بازی نمی,” او گفت: France Football magazine در سال 2013 ،

“در عمیق ترین زمستان هنگامی که آن را بسیار سرد است و برف بازی ما تقریبا در همه زمان ها در شرایطی است که نامطبوعی برای بازیکنان و تماشاگران است. آن است که منطقی نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر