سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است COVID-19 شیوع یک بیماری همه گیر — به رسمیت شناختن رسمی که ویروس جهات بدون مرز و در حال حاضر تحت تاثیر توده های مردم در کشورهای سراسر جهان است. و وجود دارد هیچ انکار جهان در حال تغییر, در, دردناک راه. ما آن را در بازارهای مالیکه در آن قیمت ها در حال غوطه وری — و در سوپر مارکت ها, که در آن مشتریان در حال رقص برهنه کردن قفسه های لخت. همه رانده ترس به عنوان تعدادی از ویروس موارد افزایش می یابد و با گذشت هر روز.

در حالی که ما ممکن است احساس ناتوانی بیش از این تهدید ما هستند. مهم وجود دارد چیزهایی که ما می توانیم و باید انجام دهند و در سمت راست در حال حاضر.

به قرض گرفتن یک عبارت از جنگ و ترور coronavirus فقط حق یک بار برای آلوده کردن ما. ما باید به سمت راست در هر زمان برای جلوگیری از آن. بنابراین هر بار که شما سرفه یا عطسه با استفاده از یک دستمال یا کلاه بردار از بازوی خود را. هر بار که شما فکر می کنم از آن دستهای خود را — به عنوان اغلب به عنوان شما می توانید. در هر زمان شما می توانید تمرین “اجتماعی فاصله” — دور ماندن از دیگران در طول این شیوع. اجتماعی فاصله در حال حاضر در حال اجرا در سراسر جامعه ما است. مدارس در حال بسته شدن رویدادهای ورزشی از هر نوع در حال لغو شد. پرده و حتی پایین آمدن در برادوی را نشان می دهد به عنوان بزرگ سفید راه تاریک می رود.

با وجود بهترین تلاش های ما را به احتمال زیاد بسیاری از ما در نهایت دریافت آلوده به این ویروس پس ما هیچ ایمنی نسبت به آن است. در صورتی که مورد, شما ممکن است بپرسید آیا واقعا مهم نیست که ما آلوده می شود ؟ پاسخ چشمگیر بله! و در اینجا به همین دلیل: کاهش گسترش coronavirus — و در نتیجه به تاخیر انداختن عفونت — می تواند تفاوت زیادی در توانایی ما برای رسیدگی به این بیماری همه گیر.

نگاهی به تصویر زیراست که بر اساس یک CDC گزارش. زرد منحنی نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که شما چیزی را انجام دهید. تعدادی از عفونت قله نسبتا به سرعت. این می تواند پایمال کردن یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که آماده مسئولیت رسیدگی به چنین تعداد زیادی از بیماران است. اتاق های اورژانس و بیمارستان ها می تواند تبدیل به بیش از حد. ما ممکن است کمبود تجهیزات پزشکی — از جمله دنده محافظ و دستگاه تنفس و کمبود کارکنان مراقبت های بهداشتی به خصوص اگر بسیاری از آنها آلوده شوند. اما نگاهی به بنفش منحنی. این نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که شما آهسته این بیماری همه گیر. شیوع کشیده است. و در حالی که ممکن است طولانی اوج تعدادی از عفونت ها بسیار پایین تر قرار دادن استرس کمتر در سیستم مراقبت های بهداشتی و اجازه می دهد مراقبت بهتر برای هر بیمار است. همچنین به دانشمندان زمان بیشتری برای توسعه درمان های جدید و واکسن.

flattening-the-curve-2-1536x1075.png

آیا شواهدی وجود دارد این کار می کند ؟ کاملا به ویژه هنگامی که همراه با زمان ثابت تکنیک تهاجمی تست برای پیدا کردن و منزوی کردن افراد آلوده به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است. در چین که در آن شده است وجود دارد سختگیرانه قرنطینه و اجتماعی فاصله در کانون شیوع عفونت های جدید را به طور چشمگیری کاهش یافته است. در کره جنوبی که در آن مقامات بهداشت هوشمندانه با استفاده از درایو-از طریق آزمایشما نیز دیدن تعداد موارد جدید پایین آهسته است.

و یک درس تاریخی از سال 1918 آنفولانزای همه گیر. در آن زمان فیلادلفیا برگزار شد رژه با حضور چند صد هزار نفر است. به زودی هر تخت بیمارستان در این شهرستان گزارش شد پر از افراد بیمار. St. Louis, از سوی دیگر, تمرین انزوای اجتماعی و دیدم کمتر از موارد.

بنابراین ما باید کار را به انجام, و آن را آسان نخواهد بود چرا که این به معنی تغییر راه ما زندگی می کنند زندگی روزمره ما و نحوه تعامل ما با همسایگان ما است. و ما باید برای شروع در حال حاضر هنگامی که ما می تواند بسیاری از تفاوت.

یکی از مهم رویکرد این است که سعی کنید برای محافظت از آسیب پذیر به ویژه مردم با مشکلات جدی پزشکی مانند فشار خون و دیابت و بیماری های قلبی و یا ضعف سیستم ایمنی است. و افراد مسن تر شده اند به شدت متاثر از جوان است. در ایتالیا, برای مثال, شده است وجود دارد چشمگیری افزایش مرگ و میر در بیماران با COVID-19 که 70 و بیش از. بنابراین آن را حس برای افراد مسن و افراد با شرایط پزشکی جدی است به طور داوطلبانه خود منزوی کردن در حال حاضر.

و در اینجا چیزی است که ما نیاز به نگه داشتن در ذهن. ما همه در این با هم. بنابراین حتی به عنوان ما حفظ فاصله از یکدیگر جسمی ما نیاز به ماندن نزدیک عاطفی. انزوای اجتماعی برای سلامتی شما بد است!

اگر تا کنون یک زمان وجود دارد به تماس یا چت تصویری با دوستان و عزیزان آن است که در حال حاضر. و فراموش نکنید که برای رسیدن به سالمندان — که ممکن است به تنهایی و ترس.

نشان دادن گریس تحت فشار است آسان تر از انجام گفت. اما این است که این پزشک برای گرفتن از طریق این. و اگر ما با یکدیگر با مهربانی و همدلی ما خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de